Home >Huawei >Omicrono Sztuczka WhatsApp, aby pobrać status ja innej osoby

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/09/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: Vakoileeko huawei-puhelimeni minua?

OprogramowanieAplikacje

z Android.18.4.2021 02:49
Nacho Castanon

Powiązane wiadomości

< p>WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych aplikacji społecznościowych w Hiszpanii i z czasem stała się niezbędna na tele fonie komórkowym.Mime to nie wszłcizniżowny wszłcizniżownyczywolizycy , które posiada szereg ukrytych trików, które pozwalają wydobyć z nego jak najwięcej.

od nigdy nie zgubienia pliku po pikselowanie zdjęcia przed Jego wysłaniem.możliwości Oferowane przez whatsapp są bardzo szerokie.tym razem Nowa sztuczka dla aplikacji naleą do facebook facebook sia sta, funkc JA, PODNAJ DO Facebook facebook -sha. Tee Historii na Instagramie.

Oprócz możliwości odkrycia, kto o nich plotkuje;WhatsApp umożliwia również pobieranie statusów przesłanych przez rodzinę i znajomych w wysokiej jakości i bez konieczności installania i bez konieczności installania tlcna tlcieczna applikacji ko dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Jak to działa

Stany mają szereg osobliwości, takich jak wiedza, kto je widział, i służą do dzielenia się z innymi różnymi wydarzeniami, szczególnymi żżżk ja chwilami muodossa,: refleksi raz lub wideo.

Tila ja WhatsApp Alex BrancoOmicrono

Użytkownicy mobilni z Androidem mogą użyć tej małej sztuczki, aby pobrać historie kontaktów bez utraty jakości obrazu i bez konieczności proszenia o przesłanie ich do knichtókóosoneze. w ten sposób, które mogą być interesujące .

Musisz też wziąć pod uwagę, że nie jest konieczna edycja pliku, np. przycinanie rozmiaru, ponieważ jest on pobierany dokładnie tak samo, jak kontakt wgrywa go do swojego profilu.Aby wykonać tę sztuczkę, nie musisz instalować aplikacji, ale raczej skorzystaćnan z mało funkcji

Kroki, które należy wykonać na phonee komórkowym Huawei.NCOmicrono

Zdecydowana większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że wszystko, co widzi w aplikacji należącej do Facebooka, jest przechowywane w ukrytym folderze na urządzeniu tejtori, w ętu kluczo mobilnym, co ętu kluczo w jest. ykonaj następujące kroki:

To tam znajdują się stany, które zostały udostępnione na koncie i pojawiają się w oryginalnych formatach, takich jak PNG lub JPG w przypadku obrazów lub MP4 w przypadku filmów.Istnieaje szczyd anakupadku filmów.Istnieaje jed a: absolutnie konieczne jest wcześniejsze zobaczenie stanu, który chcesz pobrać.

Ma swoje wyjaśnienie: WhatsApp zapisuje stany, które są wyświetlane w wewnętrznej pamięci telefonu. wienia pokazywania ukrytych plików mogą znajdować się w innym miejscu.

W dobrej jakości

Po zakończeniu process można teraz pobrać dowolną historię, którą contact WhatsApp przesyła do swojego profilu. znieształceń obrazu .

Tila ja WhatsApp Android-puhelimissa.

Statusów WhatsApp nie można pobrać natywnie, ale dzięki tej prostej sztuczce można teraz wykonać tę czynność.Wcześniej jedynym sposobem uzyskania statusu kontaktu było poproszenie go udosluzutni b z o obroszenie go udroslutępnie b z go udoslutękazanie; ekranu, co psuje efekt końcowy.

Należy jednak podkreślić, że musisz ponosić odpowiedzialność za materiał stanów, który jest pobierany i nie udostępniać go bez zgody drugiej osoby, która wcześniej zamieściłwoim profilu.

Może Cię to zainteresować...

Śledź tematy, które Cię interesują