Home >Huawei >Omicrono Sztuczka WhatsApp, aby pobrać statusy innej osoby

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/09/2023

Category: Huawei iPhone Samsung Digitalni život

Tags: ¿Mi teléfono huawei me está espiando?

OprogramowanieAplikacje

WhatsApp ma ukrytą sztuczkę, która pozwala pobrać dowolny status udostępniany przez użytkownika bez utraty jakości obrazu, chociaż działa tylko na telefonach komórkowych z Androidem.

18 kwietnia 2021 02:49
Nacho Castanon

Powiązane wiadomości

WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych aplikacji społecznościowych w Hiszpanii i z czasem stała się niezbędna na telefonie komórkowym.Mimo to nie wszyscy użytkownicy w pełni korzystają z możliwości narzędzia, które posiada szereg ukrytych trików, które pozwalają wydobyć z niego jak najwięcej.

Od nigdy nie zgubienia pliku po pikselowanie zdjęcia przed jego wysłaniem.Możliwości oferowane przez WhatsApp są bardzo szerokie.Tym razem nowa sztuczka dla aplikacji należącej do Facebooka skupia się na statusach, funkcji podobnej do historii na Instagramie.

Oprócz możliwości odkrycia, kto o nich plotkuje;WhatsApp umożliwia również pobieranie statusów przesłanych przez rodzinę i znajomych w wysokiej jakości i bez konieczności instalowania aplikacji innej firmy.Oczywiście ta sztuczka jest dostępna tylko dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Jak to działa

Stany mają szereg osobliwości, takich jak wiedza, kto je widział, i służą do dzielenia się z innymi różnymi wydarzeniami, szczególnymi chwilami, refleksjami i innymi treściami w różnych formatach: takich jak obraz lub wideo.

Omicrono Sztuczka WhatsApp, aby pobrać statusy innej osoby

Statusy WhatsApp Alex BrancoOmicrono

Użytkownicy mobilni z Androidem mogą użyć tej małej sztuczki, aby pobrać historie kontaktów bez utraty jakości obrazu i bez konieczności proszenia o przesłanie ich do nich.Ciekawa funkcja do zapisywania tych plików, które zostały udostępnione w ten sposób, które mogą być interesujące.

Musisz też wziąć pod uwagę, że nie jest konieczna edycja pliku, np. przycinanie rozmiaru, ponieważ jest on pobierany dokładnie tak samo, jak kontakt wgrywa go do swojego profilu.Aby wykonać tę sztuczkę, nie musisz instalować aplikacji, ale raczej skorzystać z mało znanej funkcji WhatsApp.

Kroki, które należy wykonać na telefonie komórkowym Huawei.NCOmicrono

Zdecydowana większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że wszystko, co widzi w aplikacji należącej do Facebooka, jest przechowywane w ukrytym folderze na urządzeniu mobilnym, co jest kluczowe w tej sytuacji.Aby pobrać historię kontaktu, wykonaj następujące kroki:

To tam znajdują się stany, które zostały udostępnione na koncie i pojawiają się w oryginalnych formatach, takich jak PNG lub JPG w przypadku obrazów lub MP4 w przypadku filmów.Istnieje jednak zasadniczy wymóg, aby ta sztuczka działała: absolutnie konieczne jest wcześniejsze zobaczenie stanu, który chcesz pobrać.

Ma swoje wyjaśnienie: WhatsApp zapisuje stany, które są wyświetlane w wewnętrznej pamięci telefonu.Dodatkowo należy również zauważyć, że w zależności od marki telefonu komórkowego, tak jak w przypadku Huawei, ustawienia pokazywania ukrytych plików mogą znajdować się w innym miejscu.

W dobrej jakości

Po zakończeniu procesu można teraz pobrać dowolną historię, którą kontakt WhatsApp przesyła do swojego profilu.Ponadto plik jest pobierany z wysoką jakością obrazu, dzięki czemu zawartość można oglądać bez pikseli i zniekształceń obrazu.

Statusy WhatsApp na telefonie z Androidem.

Statusów WhatsApp nie można pobrać natywnie, ale dzięki tej prostej sztuczce można teraz wykonać tę czynność.Wcześniej jedynym sposobem uzyskania statusu kontaktu było poproszenie go o przekazanie udostępnionego obrazu lub wideo;lub zrób zrzut ekranu, co psuje efekt końcowy.

Należy jednak podkreślić, że musisz ponosić odpowiedzialność za materiał stanów, który jest pobierany i nie udostępniać go bez zgody drugiej osoby, która wcześniej zamieściła go na swoim profilu.

Może Cię to zainteresować...

Śledź tematy, które Cię interesują