Domov >Huawei >Omicrono Sztuczka WhatsApp, aby pobrać status a jiné osoby

Huawei

Čas: g-soft

On: Mar/09/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: Špehuje mě můj telefon huawei?

OprogramowanieAplikacje

z Androidu.18. dubna 2021 02: 49
Nacho Castanon

Powiązane wiadomości

< p>WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych aplikacji społecznościowych w Hiszpanii i z czasem stała się niezbędna na tele fonie komórkowym.Mime to nie wszyscy użytkownicy w pełni korzysych potajówą, kzia kziad ukrytowy triści z możęrzęwo tóre pozwalają wydobyć z nego jak najwięcej.

Od nigdy nie zgubienia pliku po pikselowanie zdjęcia przed jeho wysłaniem.Możliwości oferowane przez WhatsApp są bardzo szerokie.Tym razem nowa sztuczka dla aplikacji należącej do Facebooka skupia się jij do statusu.

Oprócz możliwości odkrycia, kdo o nich plotkuje;WhatsApp umożliwia również pobieranie statusów przesłanych przez rodzinę i znajomych w wysokiej jakości i bez koneczności installania aplikace institucionalni opery.Oczywiś z systemu cie je ta sztucz nym Android.

Jak to działa

Stany mają szereg osobliwości, takich jak wiedza, kdo je widział, i służą do dzielenia się z innymi różnymi wydarzeniami, szczególnymi chwilami, refleksjamiż nych obrazů v jakých obrazech takto: tremi lub wideo.

Omicrono Sztuczka WhatsApp, aby pobrać statusy innej osoby

Stav a WhatsApp Alex BrancoOmicrono

Użytkownicy mobilni z Androidem mogą użyć tej małej sztuczki, aby pobrać historie kontaktów bez utraty jakości obrazu i bez konieczności proszenia o przesłanie ich do nich.Ciekawa funkcja do zapisywania tych plików, które zosta ły udostępnione w ten sposób, które mogą być interesujące .

Musisz też wziąć pod uwagę, że nie jest konieczna edycja pliku, np. przycinanie rozmiaru, ponieważ jest on pobierany dokładnie tak samo, jak kontakt wgrywa go do swojego profilu.Aby wykonać tę sztuczkę, nie musisz instalować aplikacji, ale raczej skorzystać z mało znanej funkcji WhatsApp.

Kroki, które należy wykonać na telefonie komórkowym Huawei.NCOmicrono

Zdecydowana większość użytkowników ne zdaje sobie sprawy, że wszystko, co widzi w aplikacji należącej do Facebooka, jest przechowywane w ukrytym folderze na urządzeniu mobilnym, co jest kluczowe, s touto teprvou schůzkou kontaktujte nás a :

To tam znajdują się stany, które zostały udostępnione na koncie i pojawiają się w oryginalnych formatach, takich jak PNG lub JPG w przypadku obrazów lub MP4 w przypadku filmów.Istnieje jednak zasadniczy wymóg, aby ta sztucz ka działała: absolutnie konieczne jest wcześniejsze zobaczenie stanu, który chcesz pobrać.

Ma swoje wyjaśnienie: WhatsApp zapisuje stany, które są wyświetlane w wewnętrznej pamięci telefonu. wienia pokazywania ukrytych plików mogą znajdować się w innym miejscu.

W dobrej jakości

Po zakończeniu procesu można nyní pobrać dowolną historię, którą kontakt WhatsApp przesyła do swojego profilu. .

Stav a WhatsApp na telefonech Android.

Statusów WhatsApp není można pobrać natywnie, ale dzięki tej prostej sztuczce można nyní wykonać tę czynność.Wcześniej jedynym sposobem uzyskania statusu kontaktu było poproszenie go o przekazanie udostępnionego cowroby .

Należy jednak podkreślić, że musisz ponosić odpowiedzialność za materiał stanów, który jest pobierany i nie udostępniać go bez zgody drugiej osoby, która wcześniej zamieściła go na swoim profilu.

Może Cię to zainteresować...

Śledź tematy, które Cię interesują