Home >Huawei >Huawei Nova 8 SE: ultraszybkie ładowanie i hojne wspomnienia do konkurowania w średnim zakresie

Huawei

Time: g-soft

On: Jan/15/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: ¿Está bien usar el teléfono huawei mientras se carga?

4 komentarze DZIŚ MÓWI O

Subskrybuj Xatakę

Otrzymuj e-mail dziennie z naszymi artykułami:

Ricardo Aguilar @mrbrickerr

W grudniu 2020 r. Huawei zaprezentował Huawei Nova 8 i 8 Pro, chociaż Huawei Nova 9 i Nova 8i dotarły do ​​Hiszpanii, urządzenia z Androidem, ale bez usług Google.

Nowy zakład dla średniej klasy to Huawei Nova 8 SE, nieco okrojona wersja, ale z ciekawymi funkcjami i specyfikacjami, takimi jak ekran OLED i szybkie ładowanie 66 W, godne high-endu.

Karta techniczna Huawei Nova 8 SE

HUAWEI NOVA 8 SE

WYMIARY I CENA

Grubość 7,5 mm 180 g

EKRAN

6,5 cala Full HD + OLED 60 Hz

EDYTOR

Kirin 710A

Huawei Nova 8 SE: ultraszybkie ładowanie i hojne wspomnienia do konkurowania w średnim zakresie

Baran

8 GB

PRZECHOWYWANIE

128 GB

TYLNA KAMERA

Głębokość 64 MP8 MP UGA2 MP

PRZEDNIA KAMERA

16 MP

BATERIA

3800mAh66W

OPROGRAMOWANIE

HarmonyOS 2

INNI

Czytnik linii papilarnych na ekranie

CENA

290 euro na zmianę

Dużo pamięci RAM, dużo szybkiego ładowania

Huawei Nova 8 SE to nowy członek rodziny średniej klasy Huawei, brat niektórych modeli, które trafiły do ​​Hiszpanii.Jego najsłabszym punktem jest procesor, Kirin 710A średniej klasy, który pod względem surowej wydajności nie ustępuje konkurentom z MediaTek i Qualcomm.

W Engadget W poszukiwaniu najlepszych telefonów Huawei (2021): przewodnik zakupu w zależności od budżetu, gustów i jakości cena ekran OLED, 8 GB pamięci RAM, szybkie ładowanie 66 W ... ten Huawei Nova jest ładowany, ale bez usług Google

Co do reszty ma niezłą specyfikację, jak chociażby 6,5-calowy ekran OLED o rozdzielczości Full HD+, choć bez częstotliwości odświeżania powyżej 60 Hz.Wspomnienia to 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej, wszystko to zasilane przez baterię 3800 mAh z szybkim ładowaniem 66 W.

Sekcja fotograficzna jest skonfigurowana z 64-megapikselowym sensorem głównym, 8-megapikselami dla ultraszerokokątnego i 2 dla testimonialowej kamery głębi ostrości.Selfie skonfigurowano z 16-megapikselowym aparatem, umieszczonym w wycięciu.

Na poziomie oprogramowania nadal nie znajdujemy obecności usług Google.Zamiast tego mamy HarmonyOS z Huawei App Store.W tej chwili sytuacja Huawei uniemożliwia mu korzystanie z Google Apps, więc nawet jeśli model trafi do Hiszpanii, nie będzie kompletny na poziomie oprogramowania.

Wersje i cena Huawei Nova 8 SE

Huawei Nova 8 SE został zaprezentowany w Chinach w cenie około 290 euro do zmiany.Nie ma jeszcze żadnych wiadomości o jej ewentualnym przybyciu do Hiszpanii, chociaż będziemy ją uważnie śledzić.

Udostępnij Huawei Nova 8 SE: ultraszybkie ładowanie i hojne wspomnienia do konkurowania ze średniej półki

Tematy

Udział