Home >Huawei >Omicrono Sztuczka WhatsApp, за да получите статус и други личности

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/09/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: Моят телефон huawei шпионира ли ме?

OprogramowanieAplikacje

z Android.18 април 2021 г. 02: 49
Nacho Castanon

Powiązane wiadomości

< p>WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych aplikacji społecznościowych w Hiszpanii i z czasem stała się niezbędna na tele fonie komórkowym.Mime to nie wszyscy użytkownicy w pełni korzystają z możliwości narzędzia, które posiada sze reg ukrytych trików, które pozwalają wydobyć z nego jak najwięcej.

Od nigdy nie zgubienia pliku po pikselowanie zdjęcia przed jego wysłaniem.Możliwości oferowane przez WhatsApp są bardzo szerokie.Tym razem nowa sztuczka dla aplikacji należącej do Facebooka skupia się na statusach, funkc ji podobni do historii na Instagramie.

Oprócz możliwości odkrycia, kto o nich plotkuje;WhatsApp umożliwia również pobieranie statusów przesłanych przez rodzinę i znajomych w wysokiej jakości i bez konieczności installania aplikacji innej firmy.Oczywiś cie ta sztuczka jest dostępna tylko dla urządzeń s systemem operacyjnym Android.

Jak to działa

Stany mają szereg osobliwości, takich jak wiedza, kto je widział, i służą do dzielenia się z innymi różnymi wydarzeniami, szczególnymi chwilami, refleksjami i innymi treściami w różnych obrazach formatach: takich jak lub wideo.

omicrono Aby Pobrać Status undnej osoby

Състояние и WhatsApp Alex BrancoOmicrono

Użytkownicy mobilni z Androidem mogą użyć tej małej sztuczki, aby pobrać historie kontaktów bez utraty jakości obrazu i bez konieczności proszenia o przesłanie ich do nich.Ciekawa funkcja do zapisywania tych plików, które zosta ły udostępnione w ten sposó b, które mogą być interesujące .

Musisz też wziąć pod uwagę, że nie jest konieczna edycja pliku, np. przycinanie rozmiaru, ponieważ jest on pobierany doładnie tak samo, jak kontakt wgrywa go do swojego profila.Aby wykonać tę sztuczkę, nie musisz instalować aplikacji, ale raczej skorzystać z malo znanej funkcji WhatsApp.

Kroki, które należy wykonać na telefonie komórkowym Huawei.NCOmicrono

Zdecydowana większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że wszystko, co widzi w aplikacji należącej do Facebooka, jest przechowywane w ukrytym folderze na urządzeniu mobilnym, co jest kluczowe w tej sytu acji.Aby pobrać historię kontaktu, wyko naj następujące kroki:

To tam znajdują się stany, które zostały udostępnione na koncie i pojawiają się w oryginalnych formatach, takich jak PNG lub JPG w przypadku obrazów lub MP4 w przypadku filmów.Istnieje jednak zasadniczy wymóg, aby ta sztucz ka działała: absolutnie koniec zne jest wcześniejsze zobaczenie stanje, który chcesz pobrać.

Ma swoje wyjaśnienie: WhatsApp записва stany, które są wyświetlane w wewnętrznej pamięci telefon. wienia pokazywania ukrytych plików mogą znajdować się w innym miejscu.

W dobrej jakości

Po zakończeniu procesu można teraz pobrać dowolną historię, którą kontakt WhatsApp przesyła do swojego profilu.Ponadto plik jest pobierany z wysoką jakością obrazu, dzięki czemu zawartoś ć można oglądać bez pikseli i zniekształceń obrazu .

Състояние и WhatsApp на телефони с Android.

Statusów WhatsApp nie można pobrać natywnie, ale dzięki tej prostej sztuczce można teraz wykonać tę czynność.Wcześniej jedynym sposobem uzyskania statusu kontaktu było poproszenie go o przekazanie udostępnionego obrazu lub wideo;lu b zrób zrzut screen, co psuje efekt konńcowy.

Należy jednak podkreślić, że musisz ponosić odpowiedzialność za materiał stanów, który jest pobierany i nie udostępniać go bez zgody drugiej osoby, która wcześniej zamieściła go na swoim profile.

Może Cię to zainteresować...

Śledź tematy, które Cię interesują