Home >Huawei >Kaksi SIM-korttia: jak to działa i dlaczego jest tak przydatny w niektórych obszarach zastosowań

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/28/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: on puhelimeni dual sim huawei

Kaksi SIM-korttia ciekawa funkcja dla użytkownika lub profesjonalisty, który potrzebuje dwóch różnych numerów telefonów komórkowych w jednym urządzeniu.Zamiast kor ćna ćna kupować, zy użytkownika lube transporte terminaali tę samą funkcję z wygodą i oszczędnością obsługi jednego smartfona.

Karty SIM (identiteetin identiteetin tilaaja) są obowiązkowe, aby uzyskać dostęp do sieci komórkowych GSM, najczęściej używanych i są dostarczane przez dostawców, gdy zakontraktujemy jedzystaugoją system z chkkistraktujemy jedzystaugoją z ich. tosowanego przez samych producetów lub opartego na Javie, a ich głównym celem jest przechowywanie w niej określonych informacji o sieci używanej do uwierzytelniania i identityfikacji abonentów.Posiadają również kilka innych funkcji, takich jakł kontaktów lubna numeró funkcji, takich jakł kontaktów lubna numeró

Karty te są wyjmowane, można je wyjąć i umieścić w telefone (są wyjmowane) i są dostępne w czterech rozmiarach, od największej oryginalnej karty SIM do innych dostępnych, minis najchm, minis najchm formatów.

W najbliższym czasie zostaną one zastąpione przez nowe eSIM, wirtualne karty SIM nowej generacji, które mają znacznie wyższy potencjał i istotne zalety, w tym tym większą łatwośwaśal uzysk, funkd większą łatwoświćal uzysk korzystać z wielu numerów telefonów i usług oraz od kilku operatorów.

Kaksi SIM-korttia, zastosowania ja rodzaje

Możliwość korzystania z dwóch różnych numerów telefonów w jednym terminalu jest najbardziej oczywistym sposobem użycia dwóch żstaw dwóch karttą kart. ug mobilnych może być używanych jednocześnie , jeśli telefon nie jest zablokowany w określonej sieci, a tym samym uzyskać większy zasięg telefonii komórkowej.

Inny przykład zastosowania można znaleźć na niektórych rynkach, zwłaszcza wschodzących, do oddzielenia szybkości transfersji głosu i danych.W niektórych regionach ałnierują, operátora którkowa na dane, lub odwrotnie.W tym kontekście i przy użyciu dwóch kart SIM całkowita miesięczna stawka może zostać obniżona.

jeśli podróżujesz za granicę i Nadal Pobaty Za Roaming, Korzystanie Z Karty Sim W Kraju Pochodzenia I Korzystanie Z Drugiego Gniazda Na Kartę Sim Zakupioną Specjalnie WAPWNIE WAPWNI, DO KTórebo Podróż. ZAPEWUJES, ci w Zakresie Zasięgu I/Lub Leptsze Ceny.

Nie wszystkie karty dual SIM są takie sama, ponieważ istnieją różne implementacje, o których musisz wiedzieć.Zasadniczo te trzy:

- Pojedynczy tryb gotowości Dual SIM (pasywny).To najgorszy przypadek zastosowania tej technologii, choć nie jest już stosowana w nowoczesnych smartfonach.Pasywny dual SIM może korzystać z dwóch ró, aktnychle tylzkokart je ywna w danym momencie.Aby korzystać z drugiej karty SIM należy ją aktywować ręcznie, a pierwsza w tym przypadku jest dezaktywowana.

- Kaksi SIM-korttia, kaksi SIM-korttia otrzymasz powiadomienie o tym. Wadą tego typu jest to, że posiadają dwa nadajniki-odbiorniki radiowe, po jednym dla każdej karty SIM.Zużywają więcej baterii i są droższe, więc często trudno je znaleźć.

- Dual SIM Dual Standby.Jest hybrydą poprzednich.Masz dwie aktywne karty SIM, ale obie używają tego samego nadajnika-odbiornika radiowego.Możesz nawiązywać i odbierać połączenia na kajechym nie się nieaktywne. OGRANICZENIE DOTYCZY TYLKO SIECI 2G, A NIE 3G I 4G.JEST TO NAJBARDZIEJ ROZPOWSZECHNIONY TYP I TAKI, KTORY ZWYKLE MOżNA ZNAL ni poprzednia.

Korzystanie z dwóch kart SIM ma pewne ograniczenia i wady.Obsługa dwóch kart wymaga mocniejszych prosessori łosu.Istnieją również ograniczenia z 5G i na przykład , jeśli używasz iPhone'a 12 firmy Apple w trybie dual SIM, nie uzyskasz dostępu do 5G z przyczyn technicznych.Apple obiecał aktualizację oprogramowania, aby rozwiązać problem, który pochodzi z modemu Qualcomm.

Innym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że druga card typu Dual SIM Dual Standby zazwyczaj korzysta z tego samego gniazda, co karty microSD, aw niektórych telefonach komórkowych paęcien poęcine poęcine teksen .Nie wszystkie, mutta s modele z dual SIM ja dodatkowym microSD.

Dostępność telefonów z dwiema kartami SIM

Chińscy producci współpracujący z Androidem to ci, którzy oferują najwięcej i na smartfony ze wszystkich przedziałów wszystkich sąztóne przedziałów w cenowdajno. bezpośrednio z dwiema kartami SIM, podczas gdy inne są specyficznymi wariantami modeli ogólnych.To po prostu kwestia sprawdzenia jego specyfikacji, bo jest w czym wybierać.

Dla użytkowników preferujących iOS istnieje również offer.Chociaż Apple tradycyjnie odrzucało tę funkcję, genercja iPhone XS, XS Max i XR jako pierwsza oferowała podwójną kartę SIM, ż najn'uuyu2 kartę najn'owajze2 SIM standardowej karty nano-SIM i niewymiennej karty eSIM.

Jeśli szukasz tego typu konfiguracji, wcześniej przejrzyj specyfikacje terminali i rodzaj implementacji, ponieważ może się różnić.To powiedziawszy, podwójna card SIM jest bardzo przydatna w niektóry.