Domov >Huawei >Dual SIM: jak to działa i dlaczego jest tak przydatny w niektórych obszarach zastosowań

Huawei

Čas: g-soft

On: Mar/28/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: je můj telefon dual sim huawei

Dual SIM to ciekawa funkcja dla użytkownika lub profesjonalisty, który potrzebuje dwóch różnych numerów telefonów komórkowych w jednym urządzeniu.Zamiast kupować, utrzymywać i transportować dwa dwa SIM na korzyęt sawalzgo terminale, korzyęst sawala SIM dą i oszczędnością obsługi jedna smartfona.

Karty SIM (moduł identityfikacji abonenta) są obowiązkowe, aby uzyskać dostęp do sieci komórkowych GSM, nejczęściej używanych i są dostarczane przez dostawców, gdy zakontraktujemy jedną z jejich usług .Korlekzykgow system productiontów lub opartego na Javie, a ich głównym celem jest przechowywanie w niej określonych informacji o sieci używanej do uwierzytelniania i identityfikacji abonentów.Posiadają również kilka innych funkcji, takich jak lista kontaktów lub numerów orazwan najbardziej technologie zaa.

Karty s touto novou kartou, možná je tato karta i telefonem s telefonem (są wyjmowane) a s mnoha různými typy karet SIM do různých formátů, mini, mikro a nano, nejlepší.

W najbliższym czasie zostaną one zastąpione przez nowe eSIM, wirtualne karty SIM nowej generacji, które mają znacznie wyższy potencjał i istotne zalety, w tym większą łatwość SIM uzyskania omawianych funks u numerów telefonów i usług oraz od kilku operatorów.

Dual SIM, zastosowania a rodzaje

Możliwość korzystania z dwóch różnych numerów telefonów w jednym terminalu jest nejbardziej oczywistym sposobem usużena dwóch kart SIM. cześnie , jeśli telefon nie jest zablokowany w określonej sieci, a tym samym uzyskać większy zasięg telefonii komórkowej.

Inny předz ście i przy użyciu dwóch kart SIM całkowita miesięczna stawka może zostać obniżona.

Dual SIM: jakagołcz jest tak przydatny w niektórych obszarach zastosowań

Jeśli podróżujesz za granicę i nadal pobierasz opłaty za roaming, korzystanie z karty SIM w kraju pochodzenia a korzystanie z drugiego gniazda na kartę SIM zakupioną specjalnie w kraji, do którego podróżguęsz, zapewni zakresie ceny/ cize w kraju

Není wszystkie karty dual SIM s takie same, ponieważ istnieją różne implementacje, o których musisz wiedzieć.Zasadniczo te trzy:

- Pojedynczy tryb gotowości Dual SIM (pasywny).To nejgorszy przypadek zastosowania tej technologie, choć jest już stosowana w nowoczesnych smartfonach.Pasywny dual SIM może korzystać z dwóch różnych kart w jedna SIM, ale tyhle można momencie.Aby korzystać z drugiej karty SIM należy ją aktywować ręcznie, a pierwsza w tym przypadku jest dezaktywowana.

- Dual SIM Dual aktywny.Dwie karty SIM są stale aktywne, co pozwala na wykonywanie a odbieranie połączeń telefonicznych, wiadomości lub korzystanie z danych z dwóch kart.Jeśli wykonujesz połązym oboje z drog pierzws tym. Wadą tego typu jest to, że posiadają dwa nadajniki-odbiorniki radiowe, po jednom dla każdej karty SIM.Zużywają więcej baterie i są droższe, więc często trudno je znaleźć.

- Dual SIM Dual Standby.Jest hybrydą poprzednich.Masz dwie aktywne karty SIM, ale obie używają tego samego nadajnika-odbiornika radiowego.Możesz nawiązywać i odbierać połączenia na każdym siwakty, ale je grázly stady. Do OGRANICZENIE DOTYCZY TYLKO SIECI 2G, A NIE 3G I 4G.JEST TO NAJBARDZIEJ ROZPOWSZECHNIONY TYP I TAKI, KTORY ZWYKLE MOżNA ZNAL ni poprzednia.

Korzystanie z dwóch kart SIM ma pewne ograniczenia a wady.Obsługa dwóch kart wymaga mocniejszych processorów a dlatego ne wszystkie oferują scenicusz 4G + 4G a zwykle dasosu 3G2Gejnych yąu i. również ograniczenia z 5G i na przykład , jeśli używasz iPhone'a 12 firmy Apple w trybie dual SIM, ne uzyskasz dostępu do 5G z przyczyn technicznych.Apple obiecał aktualizację oprogramowania, aby rozwiązać problem, który pochodzi z modemu Qualcomm.

Innym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że druhá karta typu Dual SIM Dual Standby zazwyczaj korzysta z tégo samego gniazda, co karty microSD, aw niektórych telefonach komórkowych karty te są niezbędne do zwiększenia. ale s modelem z dual SIM a dodatečnou microSD.

Dostępność telefonów z dwiema kartami SIM

Chińscy producci współpracujący z Androidem to ci, którzy oferują najwięcej i na smartfony ze wszystkich przedziałów cenowych i wydajnościowych i wydajnościowych, swizdowe podpocza modelni SIM karty. gdy inne są specyficznymi wariantami modeli ogólnych.To po prostu kwestia sprawdzenia jeho specyfikacji, bo jest w czym wybierać.

Upřednostňujeme iOS is celou nabídku.Výběr Apple tradiční odrzucało funkcję, generovaný iPhone XS, XS Max a XR jako pierwsza oferowała podwójną kartę SIM, a nejnovějąí modely naąich standardních karet pro iPhone' IM i nové eSIM karty.

Jeśli szukasz tego typu konfiguracji, wcześniej przejrzyj specyfikacje terminali a rodzaj implementacji, ponieważ może się różnić.To powiedziawszy, podwójna karta SIM jest bardzo przydatna w niektórych scenarius