Home >Huawei >Xiaomi sykuje puhelin z klapką (HURU)

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/26/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: on puhelimeni dual sim huawei

Xiaomi właśnie certyfikowało puhelin z klapką z klapką z dwoma aparatami i wyświetlaczem do selfie;oto, co wiemy o nowej chińskiej ulotce OEM.

Czego można się spodziewać po pierwszym telefonie z klapką Xiaomi?

Xiaomi wypuściło Mix Fold w marcu 2021 roku, a teraz planuje dodać kolejny składany z konstrukcją z tentowa. Firmaa op China ztentowa. National Intellectual Property Association) o konstrukcji podobnej do znanego urządzenia Samsunga: na obudowie znajdują się dwie kamery i maleńki poziomy wyświetlacz.

Ten nowy telefon z klapką będzie miał również otwór w kształcie pigułki na podwójną przednią komorę.Dół zajmie gniazdo SIM, USB-C i maskownica głośnika, a klawisz zasilania ę regulator głośsi

Nic dziwnego, że Xiaomi również chce wejść w segment składanych klapek: Motorola, Huawei ja Samsung ovat tuottaneet tuotekategorian, a ta chińska marka też chce bułkę z masłem.Wierzymy, żekr telefon ale jesteśmy również przekonani, że nie zostanie zaprezentowany na dzisiejszym wydarzeniu, na którym spodziewamy się zobaczyć sarja 12, MIUI 13 ja zegarek S1.

Przypomnijmy, że Huawei niedawno zaprezentował swój P50 Pocket, luksuspuhelin z klapką, który ma rzucić wyzwanie Samsungowi Galaxy Z Flip3.Ale niespodzianki na tym się niedawno zaprezentował nie zaprezentowa nie żżprezentowa nie żżprezentowa nie żczypżdw? omi obok swojego debiutu, Motorola wprowadzi również nowe składanie pionowe.Mówimy o trzeciej iteracji Razra.Mamy nadzieję, że ten nowy model ma flagowe specyfikacje, w przeciwieństwie do poprzednich wersji.Zobaczymy.

Źródlo: MySmartPrice