Domov >Huawei >Xiaomi szykuje też telefon z klapky (RUMOR)

Huawei

Čas: g-soft

On: Mar/26/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: je můj telefon dual sim huawei

Xiaomi właśnie certyfikowało telefon z klapką z klapką z dwoma aparatami i wyświetlaczem do selfie;oto, co wiemy o nowej chińskiej ulotce OEM.

Czego można się spodziewać po pierwszym telefonie z klapką Xiaomi?

Xiaomi wypuściło Mi Mix Fold w Marcu 2021 roku, a nyní plánuje dodać kolejny składany z konstrukcją z konstrukąni z firmy opatentowała z klapky. National Intellectual Property Association) o konstrukcji podobnej do znanego urządzenia Samsunga: na obudowie znajdują się dwie kamery i maleńki poziomy wyświetlacz.

Ten nowy telefon z klapką będzie miał również otwór w kształcie pigułki na podwójną przednią komorę.Dół zajmie gniazdo SIM, USB-C a maskownica głośnika, a klawisz zasilania i regulátor głośności po nejpravděpodobnější z

XKujeia )

Nic dziwnego, że Xiaomi również chce wejść w segment składanych klapek: Motorola, Huawei a Samsung mają już produkty v této kategorii, a ta chińska marka też chce bułkę z masłem.Wierzymy, że telefon z tohoto projektu może wkrótce nadej ść, ale jesteśmy również przekonani, że nie zostanie zaprezentowany na dzisiejszym wydarzeniu, na którym spodziewamy się zobaczyć serię 12, MIUI 13 i zegarek S1.

Przypomnijmy, że Huawei nedawno zaprezentował swój P50 Pocket, luksusowy telefon z klapky, który ma rzucić wyzwanie Samsungowi Galaxy Z Flip3.Ale niespodzianki na tym się nie kończą.Oprócz dwóch już zaprezentowo Xiaomi s prowau terminálem ż nowe składanie pionowe.Mówimy o trzeciej iteracji Razra.Mamy nadzieję, że ten nowy model ma flagowe specyfikacje, w przeciwieństwie do poprzednich wersji.Zobaczymy.

Kód: MySmartPrice