Home >Huawei >Xiaomi szykuje też telefon z klapką (СЛУХОВЕ)

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/26/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: е моят телефон dual sim huawei

Xiaomi właśnie certyfikowało telefon z klapką z klapką z dwoma aparatami i wyświetlaczem do selfie;oto, co wiemy o nowej chińskiej ulotce OEM.

Czego można się spodziewać po pierwszym telefonie z klapką Xiaomi?

Xiaomi издаде Mi Mix Fold през март 2021 г., а след това планира да добави колейна składany z konstrukcija z klapką. Фирмата opatentowała ur ządzenie от CNIPA (китайски) National Intellectual Property Association) o konstrukcijcji podobnij do znanego urządzenia Samsunga: na obudowie znajdują się dwie kamery i maleńki poziomy wyświetlacz.

Ten nowy telefon z klapką będzie miał również otwór w kształcie pigułki na podwójną przednią komorę.Dół zajmie gniazdo SIM, USB-C и maskownica głośnika, a klawisz zasilania i głośności regulator głośności z najdą się po prawej stronie.

Xiaomi szykuje też phone z klapką ( СЛУХ )

Nic dziwnego, że Xiaomi również chce wejść w segment składanych klapek: Motorola, Huawei и Samsung mają już produkty w tej kategorii, a ta chińska marka też chce bułkę z masłem.Wierzymy, że telefon z tym projektm może wkrótce nadej ść, ale jesteśmy również przekonani, że nie zostanie zaprezentowany na dzisiejszym wydarzeniu, na którym spodziewamy się zobaczyć serię 12, MIUI 13 и zegarek S1.

Przypomnijmy, że Huawei niedawno prezentował swój P50 Pocket, luxusowy telefon z klapką, który ma rzucić wyzwanie Samsungowi Galaxy Z Flip3.Ale niespodzianki na tym się nie konńczą.Oprócz dwóch już zaprezentowan ych terminali i Xiaomi obok swojego de биуту, Motorola wprowadzi również nowe składanie pionowe.Mówimy o trzeciej iteracji Razra.Mamy nadzieję, że ten nowy model ma flagowe specyfikacje, w przeciwieństwie do poprzednich wersji.Zobaczymy.

Серия: MySmartPrice