Home >Huawei >Sztuczka, aby wiedzieć, czy szpiegują WhatsApp

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/07/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: Vakoileeko huawei-puhelimeni minua?

WhatsApp to obecnie najbardziej udana sieć społecznościowa do przesyłania wiadomości błyskawicznych, każdego dnia na jej platformie wysyłanych jest 10 miliardów wiadomościch i wjestonynieńych i wjestonynieńych nymi opublikowanymi w lutym przez tę aplikację.

I chociaż ta aplikacja twierdzi, że jest jedną z tych, które najlepiej chronią prywatność swoich użytkowników, coraz częściej jej użytkownicy zgłaszają, trze czugopieją zekomo uzyskują dostęp do ich osobistego konta WhatsApp.

Przeczytaj także: Neuralink sprawia, że ​​​​​​małpa bawi się wirtualnym ping-pongiem swoim umysłem

Jeśli uważasz, że obcy mogą szpiegować Twoje tili WhatsApp, w TechBit udostępniamy sztuczkę, która wyjaśni, czy ktoś inny dołączył do Twoich prywatnych rozmów.

Jak się dowiedzieć, czy szpiegują Cię na WhatsApp?

Jeśli chodzi o szpiegostwo, często zadawane pytania WhatsApp w przestrzeni online zauważa, że ​​jej rozwój ma zabostychron na celu oswty pu loppu -to-end, co oznacza, że ​​żadna inna osoba, nawet WhatsApp czy Facebook, nie może ich czytać ani słuchać.

(zdjęcie: Pixabay) Jednak chociaż aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych dba o prywatność i bezpieczeństwo swoich użytkowników, możliwe do jest, że że że że że kontanie po kontago niektóre pp wystarczy tili z zewnątrz ma dostęp do telefonu komórkowego, na którym zarejestrowany jest profil;po uzyskaniu dostępu tili można otworzyć na tietokone lub nawet innym puheline komórkowym.

Tietokone: FlixOnline: pirat Netflix, lähde Twoją WhatsApp

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś korzystał z Twojego konta WhatsApp, jest WhatsApp Web. jeśli masz aplikację na swoim komputerze, musisz się wylogować przed wykonaniem Minulla on prosessi

Aby dowiedzieć się, kto szpieguje tili WhatsApp, zainterestowana osoba musi otworzyć aplikację WhatsApp na swoim phonee komórkowym.Następnie należy wybraćnąacnącję "Konfiguracja", a węcn sekj tejkoz "węccn sekj tejkji" / Desktop”.Widoczne będą tam urządzenia , na których otwarte jest tili WhatsApp.

(Tiedotus: Kuvaruutuun)

W-opcji "WhatsApp Web / Desktop" można zobaczyć, które urządzenia mają dostęp do osobistego konta WhatsApp. na zamknąć.

Przeczytaj także: Umieść muzykę Spotify w statusach WhatsApp

Ponadto ta sekcja w aplikacji mobilnej zawiera również inne istotne informacje do wykrywania szpiegów, ponieważ ta funkcja pokazuje ostat czas połączenia, z którym zainteresowana strona będzie mogła kzychczzi strona będzie mogła kykczzi asie, gdy że nie miał dostępu do Twojego profiili.

(Tiedotus: Kuvaruutuun)

Wreszcie sztuczka ta dostarcza również dodatkowe dane, takie jak przeglądarka, z której została uruchomiona sesja lub system operacyjny, dzięki czemu właściciel kontod Będzie mógł łatwiej rozgo in poznadzić. nawet mógł dowiedzieć się, z jakiego miasta otwarte zostały ostatnie sesje.