Home >Huawei >Sztuczka, aby wiedzieć, czy szpiegują Cię na WhatsApp

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/07/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: Моят телефон huawei шпионира ли ме?

WhatsApp to obecnie najbardziej udana sieć społecznościowa do przesyłania wiadomości błyskawicznych, każdego dnia na jej platformie wysyłanych jest 10 miliardów wiadomości i wykonywanych jest miliard połączeń, z godnie z danymi opublikowanymi w lutym przez tę aplikację.

I chociaż ta aplikacja twierdzi, że jest jedną z tych, które najlepiej chronią prywatność swoich użytkowników, coraz częściej jej użytkownicy zgłaszają, że czują się szpiegowani przez osoby trzecie, które rze komo uzyskują dostęp do ich osobistego konta WhatsApp.

Przeczytaj także: Neuralink sprawia, że ​​​​​​małpa bawi się wirtualnym ping-pongiem swoim umysłem

Jeśli uważasz, że obcy mogą szpiegować Twoje konto WhatsApp, w TechBit udostępniamy sztuczkę, która wyjaśni, czy ktoś inny dołączył do Twoich prywatnych rozmów.

Jak się dowiedzieć, czy szpiegują Cię na WhatsApp?

Jeśli chodzi o szpiegostwo, często zadawane pytania WhatsApp w przestrzeni online zauważa, że ​​​​jej rozwój ma na celu ochronę osobistych rozmów za pomocą szyfrowania typu end -to-end, co oznacza, że ​​​​żadna inna person, nawet WhatsApp или Facebook, nie może ich czytać ani słuchać.

Sztuczka, aby wiedzieć, czy szpiegu ją Cię na WhatsApp

(zdjęcie: Pixabay) Jednak chociaż aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych dba o prywatność i bezpieczeństwo swoich użytkowników, możliwe jest, że niektóre konta mogą być szpiegowane, ponieważ do szpiego wania konta WhatsApp wystarczy konto z zewnątrz ma dostęp do telefon komórkowego, na którym zarejestrowany jest profil;po uzyskaniu dostępu konto można otworzyć na komputerze lub nawet innym telefonie komórkowym.

Използвайте: FlixOnline: пират Netflix, który porywa Twoją WhatsApp

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś korzystał z Twojego konta WhatsApp, jest WhatsApp Web. jeśli masz aplikację na swoim komputerze, musisz się wylogować przed wykonaniem Имам процес

Ако допълните, кой използва конто WhatsApp, заинтересуваното лице ще използва приложението WhatsApp на своя телефонен номер. Следващата стъпка ще избере опцията „Конфигурация“, а в тази секция ще кликнете върху секцията и ще видите „WhatsApp Web/Desktop“ ”.Widoczne będą tam urządzenia , na których otwarte jest konto WhatsApp.

(Снимка: Зързут екран)

В опцията „WhatsApp Web / Desktop” може да се покаже, че уредбата може да бъде достъпна до личността на WhatsApp.

Przeczytaj także: Umieść muzykę Spotify със статус WhatsApp

Ponadto ta sekcja w aplikacji mobilnej zawiera również inne istotne informacje do wykrywania szpiegów, ponieważ ta funkcja shows ostatni czas połączenia, z którym zainteresowana strona będzie mogła wykryć, czy ktoś wchod ził na ich konto WhatsApp w czasie , gdy że nie miał dostępu направете профил на Twojego.

(Снимка: Зързут екран)

Wreszcie sztuczka ta dostarcza również dodatkowe dane, takie jak przeglądarka, z której została uruchomiona sesja lub system operacyjny, dzięki czemu właściciel będzie mógł łatwiej rozpoznać, czy intruz ws zedł na jego konto.B ędziesz nawet mógł dowiedzieć się, z jakiego miasta otwarte zostały ostatnie sesje.