Domov >Huawei >Sztuczka, aby wiedzieć, czy szpiegują Cię na WhatsApp

Huawei

Čas: g-soft

On: Mar/07/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: Špehuje mě můj telefon huawei?

WhatsApp to obecnie najbardziej udana sieć społecznościowa do przesyłania wiadomości błyskawicznych, każdego dnia na její platforme wysyłanych jest 10 miliardów wiadomości i wykonynymi wykonywanych jest wykonynymi wiadomości wykonynymi wiadomości i wykonynymi wykonywanych jest wyt złęłączyńskich ję.

I chociaż ta aplikacja twierdzi, że jest jeden z tych, które najlepiej chronią prywatność swoich użytkowników, coraz częściej jej użytkownicy zgłaszają, że czują się szpiegowani, czują się szpiegowani przezę osoby, kteří se dostanou do przez přejděte na WhatsApp.

Przeczytaj także: Neuralink sprawia, że ​​​​​​małpa bawi się wirtualnym ping-pongiem swoim umysłem

Jsme uważasz, że obcy mogą szpiegować Twoje konto WhatsApp, w TechBit udostępniamy sztuczkę, która wyjaśni, czy kdoś inny dołączył do Twoich prywatnych rozmów.

Jak się dowiedzieć, czy szpiegują Cię na WhatsApp?

Jeśli chodzi o szpiegostwo, często zadawane pytania WhatsApp w przestrzeni online zauważa, że ​​je rozwój ma na celu ochronę osobistych rozmówanych za pomoci typu end s -to-end, co oznacza, że ​​​​żadna inna osoba, nawet WhatsApp czy Facebook, nie może ich czytać ani słuchać.

(zdjęcie: Pixabay) Jednak chociaż aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych dba o prywatność i bezpieczeństwo swoich użytkowników, możliwe jest, że nektóre konta mogąwane wygoże konta mogąwane wygoży konta konta szpie to z zewnątrz ma dostęp do telefonu komórkowego, na którym zarejestrowany jest profil;po uzyskaniu dostępu konto można otworzyć na komputerze lub nawet innym telefonie komórkowym.

Przeczytaj jako: FlixOnline: pirát Netflix, który porywa Twoją WhatsApp

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy ktoś korzystał z Twojego konta WhatsApp, jest WhatsApp Web.

Aby dowiedzieć się, kdo szpieguje konto WhatsApp, zainterestovana osoba musi otworzyć aplikację WhatsApp na swoim telefonie komórkowym.Następnie należy wybrać opcję „Konfiguracja“, a w tej sekcji należy kliknąę Web oznaćené jako webové stránky. ądzenia , na kterékoli otwarte jest konto WhatsApp.

(Zdjęcie: Zrzut ekranu)

W opcji „WhatsApp Web / Desktop” může být použito, často se používá pro osobní použití WhatsApp.

Przeczytaj także: Umieść muzykę Spotify ve stavu WhatsApp

Ponadto ta sekcja w aplikacji mobilnej zawiera również inne istotne informacje do wykrywania szpiegów, ponieważ ta funkcja ukazuje ostatni czas połączenia, z którym zainteresowana strona będzie mogła wyśł wchod na WhatsApp, czy ze dostępu do profilu Twojego.

(Zdjęcie: Zrzut ekranu)

Wreszcie sztuczka ta dostarcza również dodatkowe dane, takie jak przeglądarka, z której została uruchomiona sesja lub system operacyjny, dzięki czemu właściciel dzędzie mógł łatwiej jesgo roztrúztopoznać t mógł dowiedzieć się, z jakiego miasta otwarte zostały ostatnie sesje.