Home >Huawei >HUAWEI ZEGAREK 3 | Najpotężniejszy älykello Huawei | ANALYSOIDA

Huawei

Time: g-soft

On: Feb/17/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: Onko huawei-puhelimeni qi käytössä?

Zgodnie z kryteriami

Wiedzieć więcej

Po długim czasie testowania opasek fitness tracker przyszedł czas na ocenę nowego smartwatcha.Huawei po kilku latach wznawia rozwój swojej rodziny Watch [ponieważ najnowsze GTzs pochoiprsze produkty]. wei Watch 2 pojawiła się w 2017 roku, a pierwsza wersja w 2015 roku. Od tego czasu w segmencie smartwatchów wiele się zmieniło .

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Huawei Watch GT 2 Pro - Arvostelu |Jak potężny jest smartwatch Huawei?

Nowy Huawei Watch 3 miałem przez kilka tygodni.Werdykt?To było Bardzo dobre doświadczenie, zarówno w eksploatacji, jak i w użytkowaniu..Ale w tej notatce powiem też, jakie są rzeczy, które jeszcze muszą ulepszyć to urządzenie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

< td>Wi-Fi 2.4 GHz Bluetooth 5.2, BR + BLE.NFC.eSIM (4G)< td>STEROWNICA
MALLIHUAWEI ZEGAREK 3 [GLL-AL03]
WYMIARY46,2 mm x 46,2 mm x 12,15 mm
WAGA 63 grammaa ilman paskaa
EKRAN1,43 kilometriä AMOLED.Rozdzielczość 466 x 466 pikseli.326 dpi .Częstotliwość odświeżania 60 Hz 1000 nitów
EDYTORHisilikon Hi6262
Baran 2 Gt< /td>
PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA16 gigan bajtów
AKKU 450 mAh< /td>
JÄRJESTELMÄN OPERACYJNYHarmonyOS 2.0
ŁĄCZNOŚĆ
WODOODPORNY5 ATM
Jeden przycisk i jedna obrotowa koronka
CZUJNIKIPrzyspieszenie, żyroskop, czujnik geomagnetyczny Optyczny czujłnik tętna, cwiatzułjnik tętna otoczenia.Czujnik ciśnienia barometrycznego.Czujnik lämpötilan skóry
DODATKOWE FUNKCJEAsystent Celia.GPS, Glonass , Galileo, Beidou .Ładowanie Po beznaprzewow0 tryb sportow0 Głośnik.Mikrofon

PURKKAUS I PIERWSZA KONFIGURACJA

WYGLĄDA I CZUJE SIĘ DOBRZE

Ile innowacji można wprowadzić w Projektowaniu inteligentnego pro zegarka ? że zawsze możesz wszystko zmienić.W tym przypadku Huawei zbudował obudowę ze stali nierdzewnej, z zakrzywionym szkłem na górze i na dole. wiąc, wygląda bardzo stylowo, wyrafinowanie, premium.

Do tego dodana jest -w prawym górnym rogu-koronka, która działa jak przycisk dostępu do menu aplikacji, a po przekręceniu może służyć do poruszania się między menu lub do powiększaniajeszania śmy go już u innych producentów].Bez wątpienia,Uważam, że opcja użycia skrętu korony do aktywacji niektórych funkcji jest "bardziej naturalna" niż posiadanie obracającej się ramki.

Poniżej, po tej samej stronie, znajduje się jedyny przycisk urządzenia, który zapewnia bezpośredni dostęp do niektórych funkcji i który jest konfigurowalny.Przytrzymanie jest as konfigurowalny. Huawei .Jego działanie jest nadal dość ograniczone.

Do zegarka Huawei Watch 3 dołączono silikonowe paski, w których nie ma wiele nowości, ale zapewnia wygodę [chyba, że ​​​​​​masz jakąś alergię lub po prostu nie lubisz tego tego typu pasków po prostu nie lubisz tego typu pasków). o I utrzymuje superprosty-mekanismi pojedynczego haka, aby zastąpić dołączone paski innymi.

Jest oczywiście cięższy niż opaska monitorująca aktywność, ale wystarczająco lekki, aby nosić go przez cały dzień bez powodowania dyskomfortu.Jego wymiary są bardzo zbliżone do wymiaróws a gogarna, podczas snu jest dość wygodne, aby monitorować nasz sen.Jeśli dzieje się tak ze względu na użyteczność i design, ten zegarek Huawei Watch 3 nadal przyciąga uwagę.

DUŻO DO PODŚWIETLENIA

Kymmenen zegarek Huawei 3bez problemu paruje się z dowolnym urządzeniem, czy iOS, czy Android.Wystarczy zainstalować aplikację Huawei Health.oczywiście, Jeśli Masz Smartfon Huawei, Parowanie Będzie Prawie Automatyczne.Prsetestowaem Go, Sparując Go Z Telephone Realme I Wszystko Działało Bez Zarzutu.Na Samsungu Miałem Miałem Miałem Miałem Miałem AMI ZDrowCie.

Ekran jest 1,43″ AMOLED, pokazuje bardzo żywe kolory i dużą jasność.Osiąga jasność do 1000 nitów, więc w bardzo dobrze oświetlone w bardzo dobrze oświetlone dni nie ma z nią śtośotećećania.jwoyną żligoyna. 60 Hz i znacznie zwiększa poczucie płynności w obsłudze Huawei Watch 3, zwłaszcza w animacjach.Co więcej,posada ochronę przed zarysowaniami i wstrząsami.To ostatnie przypada właśnie mnie, który zwykle wszędziegarkiza.

Tutaj zacznę mówić o nowym Harmony OS. ą znajdziemy w innych już istniejących.Więc gdzie są wiadomości ?Po części w tymwydaje się, że jest znajdziwinny, aej nieznaświnny bardzi m innym urządzeniu, co czyni go jeszcze bardziej szczegółowym.Ale duża różnica doty czy niektórych funkcji, które zawiera.

Huawei Watch jest kompatybilny z usługą eSIM [która ma być dostępna w Peru na początku września] i która jest niczym innym jak wirtualną kerran SIM.To znaczy że>mogożekżekżektżyćesz mark u /mark>np. łączyć się z Internetem 4G, wykonywać i odbierać połączenia bez konieczności przebywania w popliżu telefonu.Innymi słowy, marzenie o wybieganiu z samymi słuchawkami i w zegarkiem możesz spełnić.

A będzie to możliwe także dlatego, że Huawei Watch 3 ma 16 Gt pamięci i można go załadować np. Muzykę i sparować przez Bluetooth ze słuchawkami [może to być FreeBuds 4 , które są przygotowane do pracy z Harmony OS ].Całkowicie niezależny.

Kolejną nowością jest to, że masz dostęp do Galerii aplikacji imożesz bezpośrednio instalować aplikacje doIntelligentny zegarek.Możesz także podłączyćwe zegarek Watch 3 do lokalnej sieci Wi-Fi, aby na przykład uzyskać bardziej bezpośredni dostęp do aktualizacji.

Co jeszcze robi Huawei Watch 3?Robi rzeczy, które widzimy w innych smartwatchach : rejestracja tętna, ponad 100 trybów treningowych [z których sześć jest wykrywanych automatycznie], moottorn observo kontrola że być wykonywana w sposób ciągły i automatyczny], pomiar stress, säädä lämpötilaa ciała m.in.Do tego wszystkiego dodaje się szereg innych rejestrowanych danych, takich jakmonitorowanie snu [wykrywanie nawet drzemek].

Zobacz kymmenen Instagram-postia

Post udostępniony przez Bruno Ortiza B. (@Blogdenotas) (@blogdenotas)

Ponieważ 10 älykelloa wbudowane mikrofoni i głośniki, umożliwia odbieranie połączeń [wszystko przez Bluetooth, o ile usługa eSIM jest włączona].Co więcejmożna głaporośó zanurzyć w wo zanurzyć 5 w.Huawei Watch 3 ma nawet funkcję, która ułatwia spuszczanie pozostałej wody, która może pozostać na urządzeniu.

NIEKTÓRE OGRANICZENIA

Ale podczas gdy Huawei Watch 3 pokazuje niezwykłą wydajność, jakiej powinniśmy oczekiwać od smartwatcha w przyszłych aktualizacjach.

Wypróbowałem Celię, sprytną asystentkę Huawei, ale wciąż ma spore ograniczenia.kymmenenZegarek Huawei 3umożliwia otrzymywanie powiadomień ze smartfona.jeMdogfona. Oczekujące zadanie, które nadal ma Harmony OS.

Ale być może głównym problemem do dopracowania w tym urządzeniu Huawei jest autonomia.Producent obiecuje do trzech dni pracy w Smart Mode [z aktywnymi głównymi czujnikami, a także innymi funkiesniu kluczowy, kżle innymi wekluczowy tóre miałem w tym trybie ,energia trwała tylko do dwóch i pół dnia.

Dłuższy czas jest możliwy dzięki aktywacji funkcji ultra oszczędzania energii, która utrzymuje aktywne monitorowanie stanu zdrowia, ale ogranicza niektóre połączenia, korzystanie aplik żeże z róji. cóżDzięki szybkiemu ładowaniu możesz wykorzystać czas potrzebny na wzięcie prysznica na wyjście z ładowaniaInteligentny zegareki wzmocnij go jeszcze przez kilka dni.

JEST TEGO WARTELLE?

Huawei Watch 3:n spędzeniu kilku 3 ,Myślę, że warto się na to wybraćälykäs zegarek, szczególnie dla tych, którzy szukają nowych doświadczeń z tego typu urządzeniem, ale bez zbytniego odchodzenia od tego, co już wiadomo, do żądzodzeeu design ść wygodnego i posiadającego wiele możliwości w jego obsłudze, ponieważ uruchomione są pewne funkcje, na które nie ma on wpływu [takie jak dostępność eSIM, która zależy od operatora].

Atrakcyjna jest również możliwość korzystania z nowej platformy, takiej jak Harmony OS, na urządzeniu, które jest bardzo bliskie obietnicy posiadania smartwatcha, który może działać prawidznacnacny działać prawidłowdoz. a to, że jesteśmy w końcu przed aÄlykäs zegarekzHuaweiw którym wolał nie poświęcać inteligencji na rzecz swojej autonomii. .

Dziś można go znaleźć naS/1 599, w kolorze czarnym lub brązowym lub w S/1 699 w paczce wraz z niektórymi FreeBuds cena Pro .Choć wydaje sięjest wysoka z propozycjami innych producentów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Huawei oferuje wszystko ja rynku aparatów słuchowych dzięki FreeBuds 4 |ANALYSOI

PODSUMOWANIE

td>
ZAPRZECIWKO
Jego konstrukcja premiumOgraniczenia dotyczące powiadomień< /td>
Yhteensopivuus iOS- ja Android-järjestelmissäiOS-järjestelmä on istnieją pewne ograniczenia funkcjonalności
mukavuus-
Kompatybilny z ESIM-
Ma bezprzewodowe ładowanie Qi< /td>-

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO UUTISKIRJE

ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE...

Obserwuj @tecnoycienciaEC

POWIĄZANE TAGI

Huawei

| Zegarek Huawei 3

|

| intelligentny zegarek

| Harmony OS