Home >Huawei >HUAWEI ZEGAREK 3 | Най-потенциален смарт часовник Huawei | АНАЛИЗИРАМ

Huawei

Time: g-soft

On: Feb/17/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: Моят телефон huawei активиран ли е qi?

Zgodnie z kryteriami

Wiedzieć więcej

Po długim czasie testowania opasek fitness tracker przyszedł czas na ocenę nowego smartwatcha.Huawei po kilku latach wznawia rozwój swojej rodziny Watch [ponieważ najnowsze produkty pochodziły od serii GT].Poprzednia wersja – Huawei Watch 2 po jawiła się w 2017 roku, a pierwsza wersja w 2015 roku. Od tego czasu w segmentie smartwatchów wiele się zmieniło .

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Huawei Watch GT 2 Pro – Ревю |Потенциален ли е смарт часовникът Huawei?

Сега Huawei Watch 3 вече е след няколко години.Werdykt?To było Bardzo dobre doświadczenie, zarówno w eksploatacji, jak i w użytkowaniu..Ale w tej notatce powiem też, jakie są rzeczy, które jeszcze muszą ulepszyć to urządzenie.

ТЕХНИЧЕСКА СПЕЦИФИКАЦИЯ

< td>STEROWNICA
МОДЕЛHUAWEI ZEGAREK 3 [GLL-AL03]
WYMIARY46,2 mm x 46,2 mm x 12,15 mm
WAGA 63 грама без паска
EKRAN1,43-calowy AMOLED.Разделителна способност 466 x 466 пиксела.326 dpi .Częstotliwość odświeżania 60 Hz 1000 nitów
EDYTORHisilikon Hi6262
Baran 2 GB< /td>
PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA16 giga bajtów
БАТЕРИЯ 450 mAh< /td>
РАБОТА НА СИСТЕМАТАHarmonyOS 2.0
ŁĄCZNOŚĆWi-Fi 2.4 GHz Bluetooth 5.2, BR + BLE.NFC.eSIM (4G)
WODOODPORNY5 ATM
Jeden przycisk i jedna obrotowa koronka
CZUJNIKIPrzyspieszenie, żyroskop, czujnik geomagnetyczny Optyczny czujnik tętna, czujnik światła otoczenia.Czujnik ciśnienia barometrycznego.Czujnik temperature skóry
DODATKOWE FUNKCJEAsystent Celia.GPS, Glonass , Galileo, Beidou .Ładowanie bezprzewodowe Ponad 100 trybów sportowych. Głośnik.Mikrofon

РАЗБОКИРАНЕ И ПЪРВА КОНФИГУРАЦИЯ

WYGLĄDA I CZUJE SIĘ DOBRZE

Ile innowacji można wprowadzić w Projektowaniu inteligentnego zegarka ?Po prostu wiem, że zawsze możesz wszystko zmienić.W tym przypadku Huawei zbudował obudowę ze stali nierdzewnej, z zakrzywionym szkłem na górze i na dole, obszar z czujnikami i s tykający się ze skórą ma ceramikę.Krótko mówiąc, wyg ląda bardzo stylowo, wyrafinowanie, премиум.

Do tego dodana jest -w prawym górnym rogu- koronka, która działa jak przycisk dostępu do menu aplikacji, a po przekręceniu może służyć do poruszania się między menu lub do powiększania lub pomniejszania [funkcja jest bardzo płynny , ale widzieliśmy go już u innych producentów].Bez wątpienia,Uważam, że opcja użycia skrętu korony do aktywacji niektórych funkcji jest „bardziej naturalna” niż posiadanie obracającej się ramki.

Poniżej, po tej samej stronie, znajduje się jedyny przycisk urządzenia, który zapewnia bezpośredni dostęp do niektórych funkcji i który jest konfigurowalny.Przytrzymanie go przez tri sekundy automatycznie aktywuje Celia, inteligentny asystent Huawei .Jego d ziałanie jest nadal dość ograniczone.

 HUAWEI ZEGAREK 3 | Най-потенциален смарт часовник Huawei | ПРЕГЛЕД

Do zegarka Huawei Watch 3 dołączono silikonowe paski, w których nie ma wiele nowości, ale zapewnia wygodę [chyba, że ​​​​​​masz jakąś alergię lub po prostu nie lubisz tego typu pasków].Sprzączka nadal zawiera nadrukowaną nazwę marki. o I utrzymuje super prosty механизъм pojedynczego haka, aby zastąpić dołączone paski innymi.

Jest oczywiście cięższy niż opaska monitorująca aktywność, ale wystarczająco lekki, aby nosić go przez cały dzień bez powodowania dyskomfortu.Jego wymiary są bardzo zbliżone do wymiarów zwykłego zegarka, ale Noszenie go nawet pod czas snu jest dość wygodne, aby monitorować nasz sen.

DUŻO DO PODŚWIETLENIA

Ten zegarek Huawei 3bez problemu paruje się z dowolnym urządzeniem, czy to iOS, czy Android.Wystarczy zainstalawać aplikację Huawei Health.oczywiście, Jeśli Masz Smartfon Huawei, Parowanie Będzie Prawie Automatyczne.Przetestowaem Go, Sparując Go Z Telephone Realme I Wszystko Działało Bez Zarzutu.Na Samsungu Miałem Miałem Miałem Miałem Miałem AMI APLIKACJI ZDrowie.

Екранът е 1,43″ AMOLED, показва бардзо żywe colory и dużą jasność. Osiąga jasność do 1000 nitów, więc w bardzo dobrze oświetlone dni nie ma z nią żadnego problemu.Jego częstotliwość odświ eżania wynosi 60 Hz и znacznie zwi ększa poczucie płynności w obsłudze Huawei Watch 3, zwłaszcza w animacjach.Co więcej,posada ochronę przed zarysowaniami i wstrząsami.To ostatnie przypada właśnie mnie, który zwykle wszędzie uderza w zegarki.

Tutaj zacznę mówić o nowym Harmony OS. ą znajdziemy w innych już istniejących.Więc gdzie są wiadomości ?Po części w tymwydaje się, że jest znacznie bardziej zwinny, a nie widziałem go wcześniej na ż adnym innym urządzeniu, co czyni go jeszcze bardziej szczegółowym.Ale duża różnica doty czy niektórych funkcji, które zawiera.

Huawei Watch е съвместим с usługą eSIM [która ma być dostępna w Peru na początku września] и która е niczym innym jak wirtualną kartą SIM. To znaczy żemożesz użyć swojegoInteligentny zegarek< /mark>np. łączyć się z Internetem 4G, wykonywać i odbierać połączenia bez konieczności przebywania w popliżu telefon.Innymi słowy, marzenie o wybieganiu z samymi słuchawkami i zegarkiem, ale wciąż nosząc ze sobą ważne funkcje smartfona, możesz spełnić.

A będzie to możliwe także dlatego, że Huawei Watch 3 ma 16 GB pamięci i można go załadować np. muzykę i sparować przez Bluetooth ze słuchawkami [może to być FreeBuds 4 , które są przygotowane do pracy s Harmony OS ].Całkowicie niezależny.

Kolejną nowością jest to, że masz dostęp do Galerii aplikacji imożesz bezpośrednio instalować aplikacje doIntelligentny zegarek.Możesz także podłączyć zegarek Huawei Watch 3 до локална Wi-Fi мрежа, за да използвате безпроблемно използване на безпоследната актуализация.

Co jeszcze robi Huawei Watch 3?Robi rzeczy, które widzimy w innych smartwatchach : rejestracja tętna, ponad 100 trybów treningowych [z których sześć jest wykrywanych automatycznie], control nasycenia krwi tlenem [która oprócz manual nej obsługi może być wykonywana w sposób ciągły i automatyczny], pomiar stresu, control temperaturey ciała m.in.Do tego wszystkiego dodaje się szereg innych rejestrowanych danych, takich jakmonitorowanie snu [wykrywanie nawet drzemek].

Изпратете десет публикации в Instagram

Публикувайте актуални публикации от Bruno Ortiza B. (@Blogdenotas) (@blogdenotas)

Ponieważ ten smartwatch ma wbudowane mikrofony i głośniki, umożliwia odbieranie połączeń [wszystko przez Bluetooth, o ile usługa eSIM jest włączona].Co więcejmożna zanurzyć w wodzie [odporny na głębokość do 5 ATM ] bez problemów.Huawei Watch 3 ma nawet funkcję, która ułatwia spuszczanie pozostałej wody, która może pozostać na urządzeniu.

NIEKTÓRE OGRANICZENIA

Ale podczas gdy Huawei Watch 3 показва niezwykłą wydajność, jakiej powinniśmy oczekiwać od smartwatcha ,ma też pewne ograniczeniaktóre prawdopodobnie można poprawić w przyszłych aktualizacjach.

Wypróbowałem Celię, sprytną asystentkę Huawei, ale wciąż ma spore ograniczenia.tenZegarek Huawei 3umożliwia otrzymywanie powiadomień ze smartfona.Mogą je jednak tylko czytać i nie mogą na nie odpowiadać. Oczekujące zadanie, które nadal ma Harmony OS.

Ale być może głównym problemem do dopracowania w tym urządzeniu Huawei jest autonomia. Producent obiecuje do trzech dni pracy w Smart Mode [z aktywnymi głównymi czujnikami, a także innymi kluczowymi funkcjami urządzenia], ale we wszystkie dni, które mia łem w tym trybie ,energia trwała tylko do dwóch i pół dnia.

Dłuższy czas jest możliwy dzięki aktywacji funkcji ultra oszczędzania energii, która utrzymuje aktywne monitorowanie stanu zdrowia, ale ogranicza niektóre połączenia i korzystanie z różnych aplikacji.Wiem, że to niek oniecznie трагедия, не c óżDzięki szybkiemu ładowaniu możesz wykorzystać czas potrzebny na wzięcie prysznica na wyjście z ładowaniaInteligentny zegareki wzmocnij go jeszcze przez kilka dni.

TO JEST TEGO WARTE?

Po spędzeniu kilku dni z Huawei Watch 3 ,Myślę, że warto się na to wybraćinteligentny zegarek, szczególnie dla tych, którzy szukają nowych doświadczeń z tego typu urządzeniem, ale bez zbytniego odchodzenia od tego, co już wiadomo.A wszystko to przy użyciu urządzenia o bardzo e fektownym designie, dość wygodnego i posiadającego wiele możliwości w jego obsłudze, ponieważ uruchomione są pewne funkcje, na które nie ma on wpływu [takie jak dostępność eSIM, która zależy od operatora].

Atrakcyjna jest również możliwość korzystania z nowej platformy, takiej jak Harmony OS, na urządzeniu, które jest bardzo bliskie obietnicy posiadania smartwatcha, który może działać prawidłowo, nie będąc przywi ązanym do smartfona.Oznacza to, ż e jesteśmy w końcu przed<белег > aIntelligentny zegarekzHuaweiw którym wolał nie poświęcać inteligencji na rzecz swojej autonomii”. .

Dziś można go znaleźć naS/1 599, w kolorze czarnym lub brązowym lub w S/1 699 w paczce wraz z niektórymi FreeBuds Pro .Choć wydaje się wysoka, jest to cena konkurencyjna w porównaniu z propozycjami innych producentów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Huawei предлага wszystko на rynku aparatów słuchowych dzięki FreeBuds 4 |АНАЛИЗИРАНЕ

PODSUMOWANIE

ZAPRZECIWKO
Jego konstrukcja premiumOgraniczenia dotyczące powiadomień< /td>
Compatibilność sa systemami iOS и AndroidW systemie iOS istnieją pewne ograniczenia funkcjonalności
Комфорт-
Kompatybilny z ESIM-
Ma bezprzewodowe ładowanie Qi< /td>-

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO БЮЛЕТИН ЗА НОВИНИ

ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE...

Наблюдавайте @tecnoycienciaEC

POWIĄZANE TAGI

Huawei

| Zegarek Huawei 3

|

| intelligentny zegarek

| Harmony OS