Domov >Huawei >HUAWEI ZEGAREK 3 | Nejpotężniejszy chytré hodinky Huawei | ANALYZOVAT

Huawei

Čas: g-soft

On: Feb/17/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: Je můj telefon Huawei povolen qi?

Zgodnie z kryteriami

Wiedzieć więcej

Po długim czasie testowania opasek fitness tracker przyszedł czas na ocenę nowego smartwatcha.Huawei po kilku latach wznawia rozwój swojej rodziny Watch [ponieważ najnowsze produkty pochodziły ze serii 20 Huawei Watch] 17 roku, a pierwsza wersja w 2015 roku. Od této položky v segmentu smartwatchów jsou uvedeny změny .

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Huawei Watch GT 2 Pro – recenze |Jaké jsou chytré hodinky Huawei?

Nyní Huawei Watch 3 miałem przez kilka tygodni.Werdykt?To było Bardzo dobre doświadczenie, zarówno w eksploatacji, jak i w użytkowaniu..Ale w tej notatce powiem też, jakie są rzeczy, które jeszcze muszą ulepszyć to urządzenie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

< td>Wi-Fi 2.4 GHz Bluetooth 5.2, BR + BLE.NFC.eSIM (4G)< td>STEROWNICA
MODELHUAWEI ZEGAREK 3 [GLL-AL03]
WYMIARY46,2 mm x 46,2 mm x 12,15 mm
WAGA 63 gramů bez paska
EKRAN1,43-kalowy AMOLED.Rozdzielczość 466 x 466 pikseli.326 dpi .Częstotliwość odświeżania 60 Hz 1000 nitów
EDYTORHisilikon Hi6262
Baran 2 GB< /td>
PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA16 giga bajtów
BATERIE 450 mAh< /td>
PROVOZOVÁNÍ SYSTÉMUHarmonyOS 2.0
ŁĄCZNOŚĆ
WODOODPORNY5 ATM
Jeden przycisk i jedna obrotowa koronka
CZUJNIKIPrzyspieszenie, żyroskop, czujnik geomagnetyczny Optyczny czujnik tętna, czujnik świat otoczenia.Czujnik ciśnienia barometrycznego.Czujnik temperature skóry
DODATKOWE FUNKCJEAsystent Celia.GPS, Glonass , Galileo, Beidou .Ładowych try bezprze0wodowe Ponad1 Głośnik.Mikrofon

UNBOXING I PIERWSZA KONFIGURACJA

WYGLĄDA I CZUJE SIĘ DOBRZE

Ile innowacji można wprowadzić w Projektowaniu inteligentnego zegarka ?Po prostu wiem, że zawsze możesz wszystko zmienić.W tym przypadku Huawei zbudował obudowę ze stal nierdzewnej, z zakrzywionym szkłem na górze i na dole, obszar z czujnikami i s tykający się ze skórąo barą ma ceramikę, wmrafinidz ma ceramikę, wmrafinidz ma ceramikę, wmrafinidz>Krowko.Krow owanie, prémie.

Do tego dodana jest -w prawym górnym rogu- koronka, która działa jak przycisk dostępu do menu aplikacji, a po przekręceniu może służyć do poruszania się między menu lub do powiększania lub do powiększania lub do powiększania lub do powiększania lub powiększania lub powiększania ż u innych producentów].Bez wątpienia,Uważam, że opcja użycia skrętu korony do aktywacji niektórych funkcji jest „bardziej naturalna” niż posiadanie obracającej się ramki.

Poniżej, po tej samej stronie, znajduje się jedyny przycisk urządzenia, który zapewnia bezpośredni dostęp do niektórych funkcji i który jest konfigurowalny.Przytrzymanie go przez trzy sekundy automatycznie a aktywd Huawei jest nadal dość ograniczone.

Do zegarka Huawei Watch 3 dołączono silikonowe passki, wkórych no ma wiele nowości, ale zapewnia wygodę [chyba, że ​​​​​​masz jakąś alergię lub po prostu nie lubisz tego typu pasków].Sprzączka nadal zawiera nadrukoię o I utrzymuje super prosty mechanismus pojedynczego haka, aby zastąpić dołączone paski innymi.

Jest oczywiście cięższy niż opaska monitorująca aktywność, ale wystarczająco lekki, aby nosić go przez cały dzień bez powodowania dyskomfortu.Jego wymiary są bardzo zbliżone do wymiras alego zwy> jest dość wygodne, aby monitorować nasz sen.Jeśli dzieje się tak ze względu na użyteczność i design, ten zegarek Huawei Watch 3 nadal przyciąga uwagę.

DUŻO DO PODŚWIETLENIA

Deset zegarek Huawei 3bez problému se vyrovnává s dowolnym urządzeniem, czy to iOS, czy Android.Wystarczy zainstalować aplikację Huawei Health.oczywiście, Jeśli Masz Smartfon Huawei, Parowanie Będzie Prawie Automatyczne.Przetestowaem Go, Sparując Go Z Telefon Realme I Wszystko Działało Bez Zarzutu.Na Samsungu Miałem Miałem Miałem Miałem Miałem ZMI AMI

Ekran jest 1,43″ AMOLED, ukazuje bardzo żywe kolory a dużą jasność.Osiąga jasność do 1000 nitów, więc w bardzo dobrze oświetlone dni nie ma z nią żadnego problemu. ksza poczucie płynności w obsłudze Huawei Watch 3, zwłaszcza w animacjach.Co więcej,posada ochronę przed zarysowaniami i wstrząsami.To ostatnie przypada właśnie mnie, który zwykle wszędzie uderza w zegarki.

Tutaj zacznę mówić o nowym Harmony OS. ą znajdziemy w innych już istniejących.Więc gdzie są wiadomości ?Po części w tymwydaje się, jest znacznie bardziej narzążadnym, a co wydwej widzwinny czyni go jeszcze bardziej szczegółowym.Ale duża różnica doty czy niektórych funkcji, które zawiera.

Huawei Watch jest kompatybilny z usługą eSIM [która má być dostępna w Peru na początku września] i która jest niczym innym jak wirtualną kartą SIM.To znaczy żemożesz użyć swojegonp. łączyć się z Internetem 4G, wykonywać i odbierać połączenia bez koncazności przebywania w popliżu telefonu.Innymi słowy, marzenie o wybieganiu z samymi słuchawkami i zegarkiem, ale wciwciłęfoną noszążeszne specjefoną noszążeszne specłowąć

Předpokládejte, že můžete používat hodinky Huawei Watch 3 ma 16 GB paměti a mohou být załadować np. muzykę i sparować przez Bluetooth ze słuchawkami [może to być FreeBuds 4 , które są przygotowane do pracy z Harmony OS ].Całkowicie niezależny.

Kolejną nowością jest to, że masz dostęp do Galerii aplikacji imożesz bezpośrednio installować aplikacje doInteligentny zegarek.Możesz także podłączyć zegarek Huawei Watch 3 do místní sítě Wi-Fi, aby na przykład uzyskać bardziej bezpośredni dostęp do aktualizacji.

Co jeszcze robi Huawei Watch 3?Robi rzeczy, które widzimy w innych smartwatchach : rejestracja tętna, ponad 100 trybów treningowych [z których sześć jest wykrywanych automatycznie], kontrola nasycení krwi możno obtlenem wktóry wykono sób ciągły i automatyczny], pomiar stresu, kontrola temperaturey ciała m.in.Do tego wszystkiego dodaje się szereg innych rejestrowanych danych, takich jakmonitorowanie snu [wykrywanie nawet drzemek].

Zobacz ten post na Instagramie

Příspěvek udostępniony przez Bruno Ortiza B. (@Blogdenotas) (@blogdenotas)

Ponieważ ten smartwatch ma wbudowane mikrofony a głośniki, umożliwia odbieranie połączeń [wszystko przez Bluetooth, o ile usługa eSIM isst włączona].Co więcejmożna zanurzyć wodzie] [odporny na g wodzie] problém.Huawei Watch 3 ma nawet funkcję, która ułatwia spuszczanie pozostałej wody, która może pozostać na urządzeniu.

NIEKTÓRE OGRANICZENIA

Ale podczas gdy Huawei Watch 3 dokazuje, že není zwykłą wydajność, jakiej powinniśmy oczekiwać od smartwatcha ,ma też pewne ograniczeniaktóre prawdopodobnie mozna w przyszłych aktualizacjach.

Wypróbowałem Celię, sprytną asytentkę Huawei, ale wciąż ma spore ograniczenia.tenZegarek Huawei 3umożliwia otrzymywanie powiadomień ze smartfona.Mogą je jednak tylko czytać i nie mogą na nie odpowiadać. Oczekujące zadanie, które nadal ma Harmony OS.

Ale je možné, že mám problém s řešením problému při současném urządzeniu Huawei jest autonomia.Producent obiecuje do tří dnů pracy v Smart Mode [z aktywnymi głównymi czujnikami, a także innymi kluczowymi funkcjami urządzenia], ale we timer wszystkie w ,energia trwała tylko do dwóch i pół dnia.

Dłuższy czas jest możliwy dzięki aktywacji funkcji ultra oszczędzania energie, która utrzymuje aktywne monitorowanie stanu zdrowia, ale ogranicza nektóre połączenia a korzystanie z różnych not, cplikacji to tragédie, cplikacji to.Wi bkiemu ładowaniu możesz wykorzystać czas potrzebny na wzięcie prysznica na wyjście z ładowaniaInteligentny zegareki wzmocnij go jeszcze przez kilka dni.

CHCETE JEST TEGO WARTE?

Po splnění několika dní od Huawei Watch 3,Myslíte si, že se nacházíte na stránceinteligentně zegarek, szczególnie dla tych, którzy szukają nowych doświadczeń z tego typu urządzeniem, ale bez zbytniego odchodzenia od tego, co już wiadomo.A wszystko to przy użyciu urząćzefektow design o bardzo wygodnego i posiadającego wiele możliwości w jeho obsłudze, ponieważ uruchomione są pewne funkcje, na które nie ma on wpływu [takie jak dostępność eSIM, która zależy od operatora].

Atrakcyjna jest również możliwość korzystania z nowej platformy, takiej jak Harmony OS, na urządzeniu, które jest bardzo bliskie obietnicy posiadania smartwatcha, który może działać prawidłowo, není to bęże to, co je smartońo cu przed aInteligentny zegarekzHuaweiw którym wolał nie poświęcać inteligencji na rzecz swojej autonomii”. .

Dziś można go znaleźć naS/1 599, w kolorze czarnym lub brązowym lub w S/1 699 w paczce wraz z některých FreeBuds Pro .Choć wydaje się wysoka, jest to w cenou konporkurnajniu z propozycjami innych producentów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Huawei nabízí wszystko na rynku aparatów słuchowych dzięki FreeBuds 4 |ANALÝZA

PODSUMOWANIE

ZAPRZECIWKO
Jego konstrukcja premiumOgraniczenia dotyczące powiadomień< /td>
Compatybilność se systémem iOS i AndroidW systém iOS istnieją pewne ograniczenia funkcjonalności
Komfort-
Kompatybilny z ESIM-
Ma bezprzewodowe ładowanie Qi< /td>-

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE...

Obserwuj @tecnoycienciaEC

POWIĄZANE TAGI

Huawei

| Zegarek Huawei 3

|

| inteligentní zegarek

| Harmony OS