Home >Huawei >Naładuj OPPO innym telefonem komórkowym. I nigdy nie zabrakni patterii!

Huawei

Time: g-soft

On: Feb/18/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: Onko huawei-puhelimeni qi käytössä?

Jednak dzięki drugiej technologii, nowszej z nich, będziemy mogli całkowicie bezprzewodowo dostarczać lub odbierać energię z baterii tego urządzenia.Oznacza to, że nie nie śabliće potrze pomibowadziemy potrze pomibowadziemy. na naszym telefonie komórkowym inny terminaali lub urządzenie, które zawsze jest kompatybilne z technologią bezprzewodową, aby jego bateria zaczęła się napełniać.

Dlatego jego integrację można znaleźć w kilku modelach, takich jak OPPO Find X3 Pro czy Reno 2 Ace.Chociaż zarówno ten odwrócony system z kablami, jak i bez kabli stage się coraz bardziej rozpowszechniony sięwązwąciękno w śacichęfon. czas, kiedy wszystkie urządzenia mobilne w przyszłości, które nie są high-endowe, również będą mogły mieć tę innowacyjną funkcję.

Jak korzystać z ładowania wstecznego bez kabli w OPPO

Prawda jest taka, że ​​​​​​korzystanie z odwrotnego ładowania za pomocą kabla i bez szabli jest jedną z tych funkcnie kryje, ktnicki jest , ale może być nieco ukryta dla tych użytkowników, którzy nie lubią badać w swoim terminalu.Dlatego w najprostszy sposób wyjaśnimy, jak z niego korzystać, abyś nie tracił cz

Po wyjaśnieniu, że dzięki tej funkcji będziemy mogli udostępnić aku ze być kompatybilne.Oczywiście kompatybilność musi być z technologią bezprzewodową dla opcji bezprzewodowej, więc w przypadku jej braku nie będzie można jej użyć na naszym smartfonie.

Oznacza to, że działanie tej technologii ogranicza się do tych urządzeń chińskiej firmy, które są kompatybilne z technologią bezprzewodową Qi WPC.Tak więc technolog poza tymi terminaali ś teju ći ći techi ći ći ći ći ći ći ći ći ći ći z firmai mojatycke urządzeniami innych producentów.Jednak w zasadzie nie powinno być żadnego problemu, o ile w jego skład wchodzi technologia Qi.

Aby to zrobić, zaczniemy od funkcji bezprzewodowej, która jest aktywowana w następujący sposób:

  1. Uzyskaj dostęp do ustawień telefonu.
  2. Wejdź do sekcji baterii swojego OPPO.
  3. Kliknij opcję bezprzewodowego ładowania wstecznego i aktywuj przełącznik.Jeśnie tawieacja Twoim Telefonie chińskiej firmy, oznacza to, że nie masz tej funkcjonalności.

Po wykonaniu poprzednich kroków możesz użyć swojego telefonu komórkowego do przesyłania energii do innego.Ponad się aktywować tę technologię naszego urządzenia mobilnego, wskaże ona, w jaki sposób powinniśmy umieścić wspomniane terminale lub dowolny inny gadżet, abyśmy mogli użyć tej metody w radaudy takaudy w najlepszej forma, rodzaj obudowy lub osłony, którą mamy na urządzeniu mobilnym.

Użyj odwrotnego ładowania za pomocą kabli

Pomijając poprzednią opcję, prawda jest taka, że ​​​​większość telefonów OPPO nie ma tej funkcji, więc konieczne rodna rodna smarta będzie użloneblagook a smart zenośną bazę zasilania.Oznacza to, że wystarczy mieć USB i smartfon z tą technologią, kirjoittaja móc przesyłać energię do innego urządzenia, i to nie tylko phone.

W tym celu będziemy potrzebować zarówno adapteri USB typu C, jak i adapteri OTG, aby odwrotne ładowanie działało.Następnie musimy wejść w jego ustawienia>Ustawienia OTi potrzebowani>e pog OTi aktyczkowe>e. będziemy już mieli włączoną tę możliwość na naszym smartfonie.Jeśli jednak mamy już USB typu C, który jest w stanie wykonać funkcję odwrotną, nie będzie konieczne włączanie poprzedniej opcji.

Następnie nadejdzie czas, aby połączyć oba urządzenia przez wspomniane USB.Oczywiście, aby zagwarantować prawidłowe działanie, możesz telefoni również włączyć połączenie kŋřeżeżeżto bku bko bkoudzić połączenie OTG , podczas gdy w drugim telefonie ta opcja powinna być wyłączona.