Domov >Huawei >Naładuj OPPO innym telefonem komórkowym. I nigdy nie zabrakni baterie!

Huawei

Čas: g-soft

On: Feb/18/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: Je můj telefon Huawei povolen qi?

Jednak dzięki drugiej technologii, nowszej z nich, będziemy mogli całkowicie bezprzewodowo dostarczać lub odbierać energię z baterie tego urządzenia.Oznacza to, że nie będziemy potrzebować kabli naWóryśymedzy nimi naW pomiszymedzy nimi. ny terminal lub urządzenie, które zawsze jest kompatybilne z technologią bezprzewodową, aby jeho bateria zaczęła się napełniać.

Dlatego jeho integrację można znaleźć w kilku modelach, takich jak OPPO Find X3 Pro czy Reno 2 Ace.Chociaż zarówno ten odwrócony system z kablami, jak i bez kabli stage się coraz bardziej rozpowszechniony,Takwdej zpowszechniony w.śddej smart kiedy wszystkie urządzenia mobilne w przyszłości, które nie są high-endowe, również będą mogły mieć tę innowacyjną funkcję.

Jak korzystać z ładowania wstecznego bez kabelu w OPPO

Prawda jest taka, że ​​​​​​korzystanie z odwrotnego ładowania za pomoc kabla i bez szabli jest jedną z těch funkcji, która nie kryje nic wielkich tajem , ale może być nieco ukryta dla tych użytkowników, którzy nie lubią badać w swoim terminalu.Dlatego w najprostszy sposób wyjaśnimy, jak z niego korzystać, abyś nie tracił czasu.

Po wyjaśnieniu, że dzięki tej funkcji będziemy mogli udostępnić baterię naszego telefonu komórkowego innemu urządzeniu, nizależnie od tego, czy jest ono również nasze, czy innejtać zaw musiteże czysteżte czywiście kompatybilność musi być z technologią bezprzewodową dla opcji bezprzewodowej, więc w przypadku jej braku nie będzie można jej użyć na naszym smartfonie.

Oznacza to, że działanie tej technologii ogranicza się do tych urządzeń chińskiej firmy, które są kompatybilne z technologią bezprzewodową Qi WPC.Tak więc poza tymi terminalami sama azjatycka nie może zapewni śtęmi technologiemi z výroby. zie nie powinno być żadnego problemu, o ile w jeho skład wchodzi technologia Qi.

Aby to zrobić, zaczniemy od funkcji bezprzewodowej, która jest aktywowana w następujący sposób:

  1. Uzyskaj dostęp do ustawień telefonu.
  2. Wejdź do sekcji baterie swojego OPPO.
  3. Kliknij opcję bezprzewodowego ładowania wstecznego i aktywuj przełącznik.Jeśli ta opcja nie na pojawi Twoim Telefonie chińskiej firmy, oznacza to, że nie masz tej funkcjonalności.

Po wykonaniu poprzednich kroków możesz użyć swojego telefonu komórkowego do przesyłania do innego.Ponadto w tej samej sekcji udalo na energii się aktywować tę technologię naszego urządzenia mobilnego, wskaże ona, w jaki sposób powinniśmy umieścić wspomniane terminale lub dowolny inny gadżet, abyśmy mogli użyć tej metody w najlepszej je​zajmy osvědčená rada osłony, tórą mamy na urządzeniu mobilnym.

Użyj odwrotnego ładowania za pomocą kabli

Pomijając poprzednią opcję, prawda jest taka, że ​​​​większość telefonów OPPO nie ma tej funkcji, więc bazzne będzie użycie określonego zmiňovaný o tom, aby byl konec smartphonu określonego zasilania.Oznacza to, że wystarczy mieć kabel USB i smartfon z tą technologią, by móc przesyłać energię do innego urządzenia, i to nie tylko telefon.

W tym celu będziemy potrzebować zarówno adaptera USB typu C, jak i adaptera OTG, aby odwrotne ładowanie działało.Następnie musimy wejść w jego ustawienia>Ustawienia dodatkowe> i aktywować połączenie po OTG.W możno s mi wość na naszym smartfonie.Jeśli jednak mamy już USB typu C, który jest w stanie wykonać funkcję odwrotną, nie będzie konieczne włączanie poprzedniej opcji.

Następnie nadejdzie czas, aby połączyć oba urządzenia przez wspomniane USB.Oczywiście, aby zagwarantować prawidłowe działanie, możesz również włączyć połączenie OTG pod telefonie, gdyżżczenie OTG pod telefonie, gdyżżucz u telefonu b telefonie ta opcja powinna być wyłączona.