Hogar >Huawei >Xiaomi szykuje też telefon z klapką (RUMOR)

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Mar/26/2023

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: es mi telefono dual sim huawei

Xiaomi właśnie certyfikowało telefon z klapką z klapką z dwoma aparatami i wyświetlaczem do selfie;oto, co wiemy o nowej chińskiej ulotce OEM.

Czego można się spodziewać po pierwszym telefonie z klapką Xiaomi?

Xiaomi wypuściło Mi Mix Fold w marcu 2021 roku, a teraz planuje dodać kolejny składany z konstrukcją z klapką.Firma opatentowała urządzenie z CNIPA (Chinese National Intellectual Property Association) o konstrukcji podobnej do znanego urządzenia Samsunga: na obudowie znajdują się dwie kamery i maleńki poziomy wyświetlacz.

Ten nowy telefon z klapką będzie miał również otwór w kształcie pigułki na podwójną przednią komorę.Dół zajmie gniazdo SIM, USB-C i maskownica głośnika, a klawisz zasilania i regulator głośności znajdą się po prawej stronie.

Xiaomi szykuje też telefon z klapką (RUMOR)

Nic dziwnego, że Xiaomi również chce wejść w segment składanych klapek: Motorola, Huawei i Samsung mają już produkty w tej kategorii, a ta chińska marka też chce bułkę z masłem.Wierzymy, że telefon z tym projektem może wkrótce nadejść, ale jesteśmy również przekonani, że nie zostanie zaprezentowany na dzisiejszym wydarzeniu, na którym spodziewamy się zobaczyć serię 12, MIUI 13 i zegarek S1.

Przypomnijmy, że Huawei niedawno zaprezentował swój P50 Pocket, luksusowy telefon z klapką, który ma rzucić wyzwanie Samsungowi Galaxy Z Flip3.Ale niespodzianki na tym się nie kończą.Oprócz dwóch już zaprezentowanych terminali i Xiaomi obok swojego debiutu, Motorola wprowadzi również nowe składanie pionowe.Mówimy o trzeciej iteracji Razra.Mamy nadzieję, że ten nowy model ma flagowe specyfikacje, w przeciwieństwie do poprzednich wersji.Zobaczymy.

Źródło: MySmartPrice