Home >Huawei >Jak sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym?

Huawei

Time: g-soft

On: Feb/13/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: Onko huawei-puhelimeni qi käytössä?

Bezprzewodowe ładowanie nie jest zupełnie nową funkcją, istnieją telefony komórkowe z pięcioma lub sześcioma latami, które już ją miały, więc jest to coś w pełni rozszerzonego rznadow Android iPhone. ć bez użycia kabli, ponieważ wykorzystują technologię podobną do indukcyjnej, dzięki której energia może dotrzeć do baterii bez konieczności podłączania ładowarki do portu ładowania telefonu.Wystarczy położadjązch telefon. ierać na swoje miejsce.Ale nie wszystkie telefony komórkowe są z nim kompatybilne i wiele razy kupujemy puhelin bez zastanawiania się, czy będzie z nim kompatybilny.Możesz więc sprawdzić, czy jest kompatybilny, czy nie.

Sprawdź to w prosty sposób

Bez wchodzenia w aplikacje takie jak ta, którą zobaczymy poniżej, istnieją pewne oznaki, że możemy już wykluczyć, że telefon jest kompatybilny z tego rodzaju ładowaniem bezprzewodowym.Mowa.Zwrykkotelefonle telefone. adowania bezprzewodowego mają zwykle z tyłu szklaną powierzchnię .Zwykle jest to pokryte, ponieważ jest to materiał, który najlepiej przewodzi prąd do abaterii telefonu, dlatego jest to aspekt, który należy wziąć pod żyna.Fjest,, ponieważ jest to materiał cza, że ​​jest kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym, ale fakt, że nie ma tego szkła, wyklucza ładowanie bezprzewodowe.

Aby to sprawdzić, najlepiej pobrać aplikację.Jeśli podejrzewasz, że Twój telefon jest kompatybilny z tym bezprzewodowym ładowaniem i nie chcesz wydawać wydawać, podziac sprawdzi na ładowark, tego to podzia stupu, Nazywa się to Wireless Charging Checker i jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja, która sprawdza ładowanie bezprzewodowe.Dzięki niemu można od razu dowiedzieć się, czy nasz telefon jest kompatybilny, czy nie z tego rodzaju aplikcho aplikcho aplikcho rodzaju ładowanczym. e komórkowym, w którym chcesz to sprawdzić, aby móc zobaczyć wynik.

Podczas urcamiania aplikacji wystarczy kliknąć przycisk "Sprawdź", aby wyświetlić wynik sprawdzenia.Możesz natychmiast sprawdzić, czy telefon jest telefoni komunikacji, czy nie.Zostanie to pokazyatemjąu z. Leikki bardzo przydatnalle aplikacja , która rozwiewa wątpliwości, czy nasz telefon jest kompatybilny, unikając między innymi sprawdzania go ładowarką, którą będziemy musieli później zwrócić, bo terminal nie jest dowwian kompatybilny. jednego z tych pytań, które czasem zadajemy sobie o właściwościach naszego telefonu , tai których nie zawsze wiemy.