Domov >Huawei >Jak sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym?

Huawei

Čas: g-soft

On: Feb/13/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: Je můj telefon Huawei povolen qi?

Bezprzewodowe ładowanie není zupełnie nową funkcją, istnieją telefony komórkowe z pięcioma lub sześcioma latami, które już ją miały, więc jest to coś w pełni rozszerzozonego iPhone między. dować bez użycia kabli, ponieważ wykorzystują technologię podobną do indukcyjnej, dzięki której energie może dotrzeć do baterie bez koncazności podłączania ładowarki do portu ładowania telefonu.Wystarczył położyć na telefon na mize dowierzcz ce.Ale nie wszystkie telefony komórkowe są z nim kompatybilne i wiele razy kupujemy telefon bez zastanawiania się, czy będzie z nim kompatybilny.Możesz więc sprawdzić, czy jest kompatybilny, czy nie.

Sprawdź to w prostý sposób

Bez wchodzenia w aplikacje takie jak ta, którą zobaczymy poniżej, istnieją pewne oznaki, że możemy już wykluczyć, że telefon jest kompatybilny z tego rodzaju ładowaniem bezprzewodowanie. przewodowego mają zwykle z tyłu szklaną powierzchnię .Zwykle jest to pokryte, ponieważ jest to materiał, który najlepiej przewodzi prąd do baterie telefonu, dlatego jest to aspekt, który należy wziąć pod uwagę.Fakt, jest żest pokryty szkłem z ładowaniem bezprzewodowym, ale fakt, że nie ma tego szkła, wyklucza ładowanie bezprzewodowe.

Aby to sprawdzić, najlepiej pobrać aplikację.Jeśli podejrzewasz, że Twój telefon jest kompatybilny z tohoto bezprzewodowym ładowaniem i nie chcesz wydawać pieniędzy na ładowarkę tego typu, aby to bylo bezdrátové připojení, aby to spra wgingę Dáma i jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja, która sprawdza ładowanie bezprzewodowe.Dzięki niemu można od razu dowiedzieć się, czy nasz telefon jest kompatybilny, czy nie z tohoto rodzaju ładowaniem ładowaniem bezprzekomjczymę telefonem bezprzekomjczym na telefon. w którym chcesz to sprawdzić, aby móc zobaczyć wynik.

Podczas uruchamiania aplikacji wystarczy kliknąć przycisk „Sprawdź“, aby wyświetlić wynik sprawdzenia.Możesz natychmiast sprawdzić, czy telefon jest kompatybilny, czy nie.Zostanie to pokazane z nasrazzy telefony, wyświetlić wynik sprawdzenia.Możesz natychmiast sprawdzić, czy telefon jest kompatybilny, czy nie. zydatna aplikacja , która rozwiewa wątpliwości, czy nasz telefon jest kompatybilny, unikając między innymi sprawdzania go ładowarką, którą będziemy musieli później zwrócić, bo terminal nie jest kompatyaddnewanie z. ch pytań, które czasem zadajemy sobie o właściwościach naszego telefonu , nebo których nie zawsze wiemy.