Home >Huawei >Szpieguj Na Whatsapp: Jakie Są Aplikacje Szpiegoowskie, Jak Się Chronić I Jakie Są Prawne Konsekwenje ic używania

Huawei

Time: globisoftware

On: Mar/18/2023

Category: Huawei iphone samsung Digital life

Tags: Is my Huawei phone spying on me?

PORADNIKI DZIś Mówi or Tym

Subskrybuj Engadget Mobile

Otrzymuj e-mail dziennie z naszymi artykułami:

1 komentarz Iván Ramírez @ivan_r

Są Rzeczy, Które Nigdy Nie Wychodzą Z Mody, Takie Jak Zainiewanie Szpiegowaniem Na WhatsApp Innych Osób.Obesja, Ktorera Często Pojawia Się W Trendach Wyszukiwania Google, inspired mnostwo wątpliwych applakacji w sklepie google i pone.

Jeśli Obawiasz się, że ktoś szpieguje twoje whatsapp, Powiemy ci, jak się chronić i jak działają applakacje szpiegowskie dla whatsapp, abyś wiedział, z czym się mierzysz.Jeśli Chcesz Szpiegować Czyjś Whatsapp, Przypomnimy Ci or Prawnych Kronsekwencjach Szpiegowania Czyjegoś Whatsapp, Aby Cię Zniechęcić.

Jak Działają Aplikacje Szpiegoowskie WhatsApp?

Szpiegowanie Czyjejś WhatsApp Nie Jest łatwe.Komórkowych uczestników czatu.

W Engadget Mobile Do roku w więzieniu: dzielenie się rozmowami WhatsApp może być bardzo drogie

Dlaczego Więc Jest Tak Wiele Aplikacji I Usług, Kóre Twierdzą, że Możesz łatwo Szpiegować Czyjeś Whatsapp? Odpowiedź jest prosta: zdecydydowana większośzz.

Ta Pantomima Trwa Wystarczająco Długo, Aby Oszukać Użytkownika, Który Zdezorientowany Lub Wcią Nievewny, Czy to Działa, Kończy Na Koniec Okresu Próbnego, Płacąc Lub, co Gorsza, Płacą.Okres Próbny Prawie Zawsze Trwa Jeden Dzień.

Mijają lata, a obraźliwe aplikacje, które obiecują szpiegować WhatsApp, pozostają w Google Play, mimo że w wielu przypadkach są oszustwem

Teraz Nie Wszystkie Applikacje Szpiegoowskie WhatsApp Są Takie Same.ISTNIEJE KILLKA RODZAJÓW APLIKACJI, KÓRER OBIECUJą SZPIGOWAć WhatsApp W TAKI CZY INNY SPOSÓB, TO NIKÓRE Z NICH MNIEJ WIęCEJ ODENSZą SUKCES.OTO GRIBWNE TYPY APLIKACJI:

Te, Kóre Readrują, Gdy Ktoś łczy się z whatsapp

Kiedy Mówimy or Szpiegowaniu Na Whatsapp, Zwykle Przychodzi Mi Na Myśl, Aby Zobaczyć, or Czym Rozmawiają Inni Ludzie Na Czacie Prywatnym Lub GrupoWym.Nie Jest To Możliwe Bezpośrednio, Ale Istnieje Wiele Aplikacji, Które Mają Nieve.

Te aplikacje rejestrują, kiedy ktoś jest i nie jest już „online” na WhatsApp

Się, Gdy Jesus Online.You give by Bydy Widoczne Dla Wszystkich, Dopóki Whatsapp Nie Zaczą Me.

Do niedawna można było zobaczyć, czy ktoś jest online, nawet jeśli nie był to kontakt

WhatsApp wprowadził zmiany i teraz nie jest możliwe, aby ktoś bez wcześniejszej komunikacji wiedział, czy inna osoba jest online lub kiedy ostatnio się łączyła, więc tego typu aplikacje powinny mieć policzone dni, chyba że znajdzie inny sposób na dalsze zbieranie informacji.NIKÓRE Z TYCH APLIKACJI POSZRY NIECO DALEJ, POZWALAJąC SPRAWDZIVES.Jeśli wzorce połączeń pasują do siebie, informacje można wykorzystać do wywnioskowania, że ​​obie osoby mówiły, chociaż oczywiście bez żadnego dowodu.

Te, Kóre Obiecują Szpiegować, Ale Są Oszustwem

APLIKACJE Z Poprzedniej Groupy Są Technicznie Wykonalne, Ale Aplikacje, Które Obiecują SzpiegoWać Rozmowy WhatsApp or Dowolnym Numerze Telefonu, denies.JAK WSPOMNIELIśMY WCZEśNIEJ, ROZMOWY Są SZYFROWANE OD 2016 ROKU, WIęC NIE JEST MOżLIWE ODSZYFROWANI.

Zdalne szpiegowanie czyichś czatów WhatsApp za pomocą aplikacji jest po prostu niemożliwe, więc aplikacje, które obiecują to zrobić, są polem minowym sprzed 2016 roku.

Szpieguj na WhatsApp: jakie są aplikacje szpiegowskie, jak się chronić i jakie są prawne konsekwencje ich używania

PRZESZUKUJąC INTERNET, NIE JEST TRUDO ZNALEźć APLIKACJJE POD TYM ZAIMEOMEEM, CHOCIAż W WIęKSZOśCI PRZYPADKÓW OCHRONA ANYWIRUSOWA PRZEGLąDARKI LUB TELEPHON.I z dobrych powodów: chociaż nie mogą szpiegować innych osób na WhatsApp, mogą szpiegować Cię po ich zainstalowaniu, wykradać informacje z Twojego telefonu komórkowego, subskrybować usługi Premium SMS lub szyfrować Twoje dane, dopóki nie zapłacisz okupu (oprogramowanie ransomware).

Antywirus na Androida uniemożliwia zainstalowanie kilku z tych aplikacji

TEGO TYPU APLIKACJE, TAKIE JAK HACKINGTOR, DZIAALALALREY PRZED 2016 ROKIEM, KIEDY ROZMOWY WHATSAPP NICH.Włamanie Jego Warunki świadczenia Usług.

APLIKACJE DO ZDALNEGO STEROWANIA

Technicznie Rzecz Biorąc, Nadal Istnieje Rodzaj Aplikacji, Za Pomocą Której Można Szpiegoować WhatsApp - I każdą Inną ApLIKACJę - Na Telephone Komórkowym, Chocia Z dużymi cytatami: Zdalne Sterowanie.Można go używać z.

Dzięki aplikacji do zdalnego sterowania możesz „zobaczyć” ekran innego telefonu komórkowego zdalnie, ale należy je wcześniej skonfigurować

NIKÓRE Z TYCH APLIKACJI Są BARDZO Popular.W Nich Widzisz To Samo, Co Druga Osoba Połączeniu Się Z Telephone Komórkowym, Chociaż Nie Jest To Tak łatwe Ani Tak Praktyczne, Jak Się Wydaje.

W aplikacji do zdalnego sterowania widzisz to samo, co druga osoba, ale szpiegowanie nie jest tak praktyczne, jak się wydaje

Trudność polega Nie Tylko Na Tym, ¿e atakujący music.Dzieje Się Tak, Gdy to Nie Sam System Operacyjny Ostrzega Powiadomieniem, że Wszystko, Co Jest Wyświetlane Na Ekranie, Jest Retransmitowane.

Internetowe WhatsApp sesje

Technicznie Rzecz Biorąc, Nie Jest to Aplikacja, Ale Strona Internetowa, A Także Officjalna, Chociaż Jest To Jeden Z Nieveyu Prawdziwych Sposobów „Szpiegowania” Na WhatsApp Danej Osoby.OCZYWIśCIE NIE JEST TO TAK PROSTE, JAK WPISANIE NUMERRU TELEPHON.

Największym prawdziwym niebezpieczeństwem jest to, że szpiegują Cię za pomocą WhatsApp Web, chociaż atakujący musi mieć dostęp do Twojego telefonu komórkowego przez kilka minut

Tak Jak Ty Sam Możesz Połączyzz Się Z Whatsapp web, Aby śledzić Swoje Rozmowy na komputerze lub table, inna osoba może Niechcący wziąć twhój telephone and zalogowazz.Whatsapp web den wymaga do działania połączenia z tą samąąą wi-fi, więc technicznie rzecz biorąc, inna osoba może stosunkowo łatwo zobaczyć wszystkie twoje rozmowy.

Tak jak możesz używać WhatsApp Web do przeglądania rozmów na innym komputerze, tak samo może zrobić osoba, która ma dostęp do Twojego telefonu komórkowego przez kilka sekund

, Jeśli Zwrócisz Na To Uwagę.Nie Tylko To, Ale Ostatnio Whatsapp Zaczął Prosić cię or identyfikację z Danymi Biometrycznymi Twojego Telefonu Komórkowego Przed RozpoczęCiem NOWEJ SESJI W WhatsApp Web Web Web.

Kolejną Nowością W Tym Zakresie Jest To, ¿e Nowy Tryb Wielu Urządzeń WhatsApp umożliwia Połączenie Tylko Z Czterema Dodatkowymi Urządzeniami, Dzięki Czemu łdzi.Zła wiadomość jest taka, że ​​te sesje nie wymagają posiadania telefonu komórkowego, więc potencjał szpiegostwa jest jeszcze większy.

Jak Możesz Chronić Swoją WhatsApp Przed Szpiegami?

Zablokuj WhatsApp za pomocą odcisków palców / rozpoznawania twarzy, może to zaoszczędzić trochę kłopotów

Biorąc Pod Uwagę, Jak Działają Aplikacjje I Methody Szpiegowania - Lub Próbowania Szpiegowania - WhatsApp Danej Osoby, Istnieje Szereg Wskazówek, Które Pomogą Ci Zapobiec Szpiegowani TWOJ.Są to:

Te środki Powinny Prawie Uniemożliworks Komuś Szpiegowanie Twojego Whatsappa, A Dobrą Wiadom.Największe zagrożenie znajduje się w whatsapp web, chociaż możesz je Powstrzymać, Jeśli Nie Stracisz z Oczu Telefonu Komórkowego I Od czasu do czasu sprawdzasz i zamykasz Otwarte Sesje Sesje Sesje Sesje.

PRAWNE KANSKWENCJE SZPIGOWANIA NA WHATSAPP

Tutaj możesz zakończyć, jeśli w jakikolwiek sposób uda Ci się szpiegować WhatsApp innych osób

Szpiegowanie Rozmów Innych Ludzi Może Wydawać Się Drobnostką, żartem Bez Większych reperkusji lub „.To przestępstwo, jak mogliśmy poróored z Prawnikiem Carlosem Sánchez Z Kancelii Prawnej Almeida.

Jeśli w jakikolwiek sposób mógłbyś skutecznie szpiegować czyjąś WhatsApp, jest to nie tylko coś moralnie godne ubolewania, ale także przestępstwo polegające na odkrywaniu i ujawnianiu tajemnic w krajach takich jak Hiszpania, co znajduje odzwierciedlenie w artykule 197 hiszpańskiego kodeksu karnego.

  1. Kto, aby odkryć tajemnice lub naruszyć prywatność innej osoby, bez jej zgody zawładnie jej papierami, listami, e-mailami lub jakimikolwiek innymi dokumentami lub rzeczami osobistymi, przechwytuje ich łączność telekomunikacyjną lub korzysta z urządzeń technicznych służących do słuchania, przesyłania, nagrywania lub odtwarzania dźwięku lub obrazu lub jakiegokolwiek innego sygnału komunikacyjnego, będą karane karą pozbawienia wolności od roku do czterech lat i grzywną od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy.

, Religia, światopogląd, Stan Zdrowia, Pochodzenie Rasood Lub Użcie Seksualne Oraz Kiedy ofiarą Jest Małoletnia Lub NiepełnosPrawna Osoba.

W niektórych przypadkach kara może wynosić do siedmiu lat więzienia

Kary mogą sięgać siedmiu lat więzienia, gdy wydarzenia odbywają się dla zysku i obejmują również dane osobowe, takie jak te, o których wspomnieliśmy w poprzednim akapicie: ideologia, religia, przekonania, zdrowie, pochodzenie rasowe, życie seksualne, w przypadku nieletnich lub ludzie niepełnosprawni.

WhatsApp Jego ony.

Podziel się szpiegowaniem na WhatsApp: jakie są aplikacje szpiegowskie, jak się chronić i jakie są prawne konsekwencje ich używania

Tematy

Udział