Home >Huawei >HUAWEI NOVA 8 SE: Ultraszybkie ładowanie I Hojne Wspomnienia do Konkurowania W średnim Zakresie

Huawei

Time: globisoftware

On: Jan/15/2023

Category: Huawei iphone samsung Digital life

Tags: Are you okay to use the Huawei phone while loading?

4 komarze dziś mówi or

Subskrybuj xatakę

Ortzymuj e-mail dziennie z naszymi artykułami:

Ricardo Aguilar @mrbrickerr

W Grudniu 2020 R. Huawei zaprezentował Huawei Nova 8 i 8 Pro, chociaż Huawei Nova 9 i Nova 8i dotarły do ​​Hiszpanii, urządzenia z Androidem, ale bez usług Google.

Nowy Zakład Dla średniej Klasy To Huawei Nova 8 SE, Nieve Okrojona Wersja, Ale Z Ciekawymi Funkcjami i Specyfikacjami, Takimi Jak Ekran Oled I Szybkie ładowanie 66 W, Godne High-Endu.

Karta Techniczna Huawei Nova 8

Huawei Nova 8

Wymiary and Cena

GRUBOść 7.5 mm 180 g

Ekran

6.5 Cala Full HD + OLED 60 Hz

Edyctor

Kirin 710a

Huawei Nova 8 SE: ultraszybkie ładowanie i hojne wspomnienia do konkurowania w średnim zakresie

Baran

8 GB

Przechowywanie

128 GB

Tylna Kamera

GDEęBokość 64 MP8 MP UGA2 MP

Przednia Kamera

16 MP

BATTERY

3800MAH66W

OPROGRAMOWANIE

Harmonyos 2

Inni

Czytnik linii papillanych na ekranie

DINNER

290 euro na zmianę

Du

Huawei Nova 8 SE to nowy członek rodziny średniej klasy Huawei, brat niektórych modeli, które trafiły do ​​Hiszpanii.Jego najsłabszym punktem jest procesor, Kirin 710a średniej klasy, który pod względem surowej wydajności nie ustępuje konkurentom z MediaTek i Qualcomm.

W Engadget W poszukiwaniu najlepszych telefonów Huawei (2021): przewodnik zakupu w zależności od budżetu, gustów i jakości cena ekran OLED, 8 GB pamięci RAM, szybkie ładowanie 66 W ... ten Huawei Nova jest ładowany, ale bez usług Google

Co do reszty ma NIZłą Specyfikację, Jak Chociażby 6.5-Calowy Ekran Oled or Rozdzielczości Full HD+, Choć Bez CzęStotliwości Odświeżania Powyżej 60 Hz.Wspomnienia to 8 GB RAM-U I 128 GB PAMIęCI WEWNęTRZNEJ, WSZYSTKO TO ZASILAN PRZEZ BATERIę 3800 MAH Z SZYBKIM łADOWANIEM 66 W.

SEKCJJA PHOTOFICZNA JEST SKONFIGUROWANA Z 64-MEGAPIKSELOWYM SENSOREM GRIBWNYM, 8-MAGAPIPICHSELAMI DLA ULTRASZEROKOKąTNEG.Selfie Skonfigurowano Z 16-Megapiksellowym Apartem, Umieszczonym W Wycięciu.

Na poziomie oprogramowania nadal nie znajdujmy obecności usług google.Zamiast Tego Mamy Harmonyos Z Huawei App Store.W fabz chwili sytuacjja huawei uniemożwia mu korzytanie z Google apps, więc nawet jeśli model trafi do Hiszpanii, NI.

Wersje and Cena Huawei Nova 8

HUAWEI NOVA 8 SE ZOSTAALIM.Nie ma Jeszcze żadnych wiadomości or jej ewentualnym przybyciu do Hiszpanii, chociaż będziemy ją uważnie śledzić.

Udostępnij Huawei Nova 8 SE: ultraszybkie ładowanie i hojne wspomnienia do konkurowania ze średniej półki

Tematy

Udział