Home >Huawei >Czy Twój Huawei zaktualizuje się do EMUI 12?

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/02/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: ¿Es mi teléfono huawei seguro?

W każdym razie nie ma jeszcze ścieżki wdrażania, w której określono by ich kolejność.Ale gdyby pojawiła się mapa drogowa, najprawdopodobniej zaczęliby od serii Huawei Mate 40, P40, rodziny Mate 30 i tak dalej.

Jakie wiadomości przynoszą

Na wdrożenie nowej wersji w terminalach jest jeszcze czas.Ale firma już pokazała informacje o nowościach dotyczących poprzedniej wersji tego nowego systemu operacyjnego.

Przede wszystkim przynosi znaczną poprawę konstrukcji.Nie chodzi o to, że jest to całkowity lifting, ale flaga dominuje minimalizm.Z drugiej strony animacje ikon zostały całkowicie odnowione.

Czy Twój Huawei zaktualizuje się do EMUI 12?

Ale bez wątpienia najlepszym dodatkiem jest jego panel sterowania, który wygląda bardzo podobnie do tego z Xiaomi.Osobliwością jest to, że możesz kontrolować resztę połączonych urządzeń, aby mieć do nich szybszy dostęp.Jednym dotknięciem aktywujesz dowolne z nich.

Zapewnili również poprawę wydajności i bezpieczeństwa naszej prywatności.Marka nie podała konkretnych danych na temat tych cech, ale obiecuje szybkie ładowanie aplikacji przez cały czas i całkiem bezpieczne środki ochrony.Na przykład, jeśli skonfigurujesz zegarek jako zaufane urządzenie, Twój telefon będzie bardziej chroniony.

Pomimo tej zapowiedzi Huawei pozostaje w niepewności.Wymiana Androida nie jest łatwa, choć firma twierdzi, że nie pretenduje do miana zamiennika.Na więcej informacji na jego temat, ale przede wszystkim na daty, w których trafi do pozostałych smartfonów, przyjdzie nam jeszcze poczekać.