Home >Huawei >Huawei ja Xiaomi asetetaan na czarnej liście rządu USA.

Huawei

Time: g-soft

On: Oct/02/2022

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: Onko Huawei-puhelin kielletty Amerikassa?

Vastaanottaja, co zaczął Donald Trump, pozostanie.Główni chińscy producci telefonów i innych urządzeń technologicznych nie będą się dobrze bawić podczas administracji Joe Bidena , gdyśnaż doniesienia wskazuwei pozostanie w Zjednoczonych .

Chociaż istnieje wiele firma, które zostały zbanowane w ostatnich latach, Huawei i Xiaomi są jednymi z najważniejszych na tej czarnej liście , gdzie pierwsza wzmianka madzianka ł nie dot żyus łnie dotk najbar ug Google na Zachodzie od roku temu.

Ograniczenie do Xiaomi jest inne.Chociaż telefony uruchomione przez firmę będą miały platformę usług i aplikacji Google, nie wolno jej otrzymywać inwestycji od firm w Stanach Zjednoczonych.

Keskipäivisin julkinen Bloomberga, znanego portalu technologicalznego i gier wideo, Gina Raimondo, która wchodzi w skład zespołu Joe Bidena i może zostać szefową amerykańskiego działu działu handlowego, orzekła granic zenichu.

„Rozumiem, że firmy, które znajdują się na Liście podmiotów i na Liście wojskowych użytkowników końcowych (czarnych listach), są spowodowane bezw tym, że stanowią zagroństwo gopieczóczo onych lub interesów polityki zagranicznej.Nie widzę powodu, dla którego podmioty z tej listy nie miałyby tam być ”- powiedział Raimondo.

Wierzono, że wraz ze zmianą administracji w rządzie Stanów Zjednoczonych , ograniczenie handlowe wobec Huawei zostanie zniesione, ponieważ ta sama firma wskazała jako niesłuszne oskarżacewiet podikou oskarżławitwo o szipiejejegou o szai piejegosenia go zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA.

Z drugiej strony, rząd chiński przemówił do rządu Joe Bidena, prosząc o zakończenie "opresji wobec chińskich firm".

Huawei, najnowsze wiadomości: