Domov >Huawei >Recenze HONOR 50: Pierwsza próba oderwania się od Huawei

Huawei

Čas: g-soft

On: Apr/01/2023

Kategorie: Huawei iphone samsung Digitální život

Tagy: je můj telefon dual sim huawei

HONOR jest na drodze do niezależności od Huawei od listopadu 2020 r. i szuka bardziej oczywistych sposobów, aby pokazać się jako niezależna marka.Przez kilka miesięcy potwierdzali ten obraz, dodając usługi Google na Android a otwarcie negocjując z amerykańsskimi procesory, takimi jak ystanybryp firmami, takimi jak dystanybryP5. zieli od Huawei z tym HONORem 50?To jest recenzja NIUSGEEK.

HONOR 50: specyfikacje techniczne

HONOR

CZEŚĆ 50

ROZMIAR

160 x 73,8 x 7,8 mm

WAGA

175 gramů

EKRAN

Zakrzywiony OLED 6,57" 1080 x 2340 | 120 Hz | 19,5: 9 | reakcja na dotyk 300 Hz | AOD

TY

Android 11 |Magic OS 4.2 pomocí mobilního Google

procesor

Qualcomm SM7325 Lwia paszcza 778G 5G (6nm)

GPU

Adreno 642L

PRZECHOWYWANIE

128 lub 256 GB |UFS 2.1 |brzdy s podporou microSDXC

Baran

6, 8 lub 12 GB |brzdné rozšíření paměti RAM

KOMORA GŁÓWNA

108 MP, f/1,9, 1/1,52", 0,7 µm, PDAF

KAMERA MAKRO

2MP, f/2,4

KAMERA SZEROKOKĄTOWA

8 MP, f/2,2, 120˚, 17 mm

KOMORA GŁĘBOKOŚCI

2MP, f/2,4

PRZEDNIA KAMERA

32 MP, f/2,2, 22 mm 1/3,14"

MULTIMEDIA

Glośnik |aptX HD

BEZPIECZEŃSTWO

Czujnik odcisków palców pod ekranem |Rozpoznawanie twarzy

ŁĄCZNOŚĆ

5G |Wi-Fi 6 |BT5.2 |GPS |NFC |USB-C 2.0

AUTONOMIE

4 300 mAh | Napájení 66 W

HONOR 50: Udany projekt

Wspominaliśmy o tym przed globalną premierą, ale ten HONOR 50 má charakterystyczny design i bez dyskomfortu przywołuje P30 lub Mate 20 Huawei w każdej przestrzeni.Bądź ostrożny, nieźle.Jest to raczej projekt, który potrafi odróżnić się od przewidywalnych linii konstrukcyjnych w klasie średniej premium.

Znajdujemy odcień naśladujący „nefrytową zieleń“, który zmniejsza boczną krawędź, aby bardziej wydłużyć zakrzywiony ekran i zmusza przyciski głośności i blokady tylan po prawzcz na stronie .

Na dolní krawędzi znázorňuje się wejście na tacę na dwie karty SIM, port USB-C a jedyny głośnik sprzętu, nejniższy punkt konstrukcji, który pozbawia nas dźwięku stereo.

Z tyłu w modelu HONOR 50 wyróżnia się podwójna okrągła kamera, która oddziela główny czujnik od trzech obiektywów o mniejszych zasobach, aby zapewnić większą obecność tej okrągłej obecność té okrągłej pro konecpcji

HONOR 50: Zakrzywiony wyświetlacz OLED

Rzadko można zobaczyć telefon s chráněným znakem bocznym.Marki generalnie odeszły od tej koncepcji, aby poprawić wrażenia z panelu bocznego.W stadzwi na full+LED nebo na panel jasności i niesamowitych kątach widzenia.

Jednak problem, który użytkownicy podkreślają w przypadku tego typu krzywizn 2.5D na ekranach, polega na tomto, že generuje on ciemny efekt na krawędziach, gdy patrzymy bezpośrednio on panel, and a zbyt mocno podkreśla gdyspwięd

Poza estetyką firma HONOR zdecydowała się na skok dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz i reakcji dotykowej do 300 Hz, implementacji, która poprawia nawigację za pomocą gestów sprzętu.

Przedni aparat i czujniki zbliżeniowe znajdują się na górze, a czytnik linii papilarnych znajduje się w niewielkiej odległości od dolní krawędzi, co dla niektórych może być niewygodne.

Honor 50: E MUI zna to oprogramowanie

Poza żartem nie ma różnic między Magic OS a EMUI.Cóż, jest jeden: ten HONOR 50 działa w usługach Google, podczas gdy EMUI Huawei nie.

Idziemy z niestandardowym Androidem 11 pod Magic OS 4.2 wbudowanym w GMS i szczerze mówiąc, wygląda jak P30 Pro z komory hibernacji budzący się po 2 latach.Powrót tego interfejsu do „Android by Google przyjemny“ jest bardz

Jedny ze zróżnicowanych szczegółów HONOR jest sekcja „Motywy“, która pozwala nam wybrać rodzaj ikony, tapetę i akcent kolorystyczny w naszym interfejsie.Działa dobrze i dodaje dostęp do ustawień AOD.

Co do reszty to „wierne odwzorowanie” EMUI, czyli warstwy Huawei.Bądź ostrożny, nieźle.Oczywiste isst, that after latach dzielenia się badaniami and rozwojem ze spółką macierzystą, HONOR, more wylepy się naej tu dramatu, jeśli jesteśmy uczciwi od samego początku.Dodatkowo, parowanie urządzeń HONOR z urządzeniami Huawei zostanie zapewnione z nową aplikacją Health App, która bude dostępna w Sklepie Play od pierwszego modelu dnia sprzeda.

HONOR 50: Zestaw kamer z polem do poprawy

Dzięki temu sprzętowi HONOR dołącza do klubu 108 MP, który dodaje czujnik o dużej pojemności do zdjęć i, dzięki procesom obliczeniowy group, konsoliduje uzyskać więcej szczegółów na jaśniejszych zdjęciach.Główny czujnik działa bardzo dobrze i jest w stanie uzyskać dobře szczegóły, niezależnie od warunków.

W przypadku szerokokątnego obiektywu mamy do czynienia z obiektywem, który bardzo dobrze radzi sobie w sprzyjających warunkach oświetleniowych, ale něco słabiej dopasowując się w kolorystycznie do obieknegowu pod jasnou kolorystycznie. czas przetwarzania zdjęć po ich zrobieniu.

Obiektyw makro 2 MP działa dobrze w odległości 4 cm, ale ustawianie ostrości zajmuje trochę czasu.Mając tę ​​​​​​rozdzielczość nie oczekuj jednak świetnej definicji.

Przedni aparat ma tendencję do rozpraszania się podczas ekspozycji z maską, ale zapewnia bardzo dobre wyniki. Jedyne, co wymaga poprawy, to process zdjęć robionych w noci.

Chociaż HONOR dobrze wybrał, jest kilka elementów, które nie wydają mi się ostateczne.To pierwsze jest nejlepszym ustawieniem powiększenia od czasu cyfrowego 7X, który ukazuje spadek rozdzielczości.

Drugi to opóźnienie, które mamy podczas robienia zdjęć nocą i to, że w prawie połowie moich ujęć powodowało to pominięcie zdjęć. w prawie wszystkich aspektach .Mam nadzieję, że aparat jest w nich zawarty.

HONOR 50: bezpieczeństwo wykonaniu

Posiadając procesor Snapdragon 778G 5G, mají HONOR 50 jest rozwiązaniem do zadań.Uważaj, na tę okazję recenzujemy wersję 8 GB paměti pamię, 8 GB paměti pamię k paměti RAM cały czas była stabilna i bez restartów.

Jeśli chodzi o łączność, jest to skała dla dwuzakresowego Wi-Fi, bez zarejestrowanych spadków sygnału.W 5G bez problemów uzyskałem prędkość do 419 mb/s, a średnio mięachdzy,2508 maji 15080 ć. Dzięki Bluetooth 5.2 není miałem większego problemu z utrzymaniem działania zegarków a słuchawek.

Multimédia są nieco kiepskie ze względu na brzdový systemu głośników stereo, chociaż panel stara się zapewnić nam jak najlepsze wrażenia podczas oglądania filmów i wideo.Czujnik odcisków palców działa bardzzy nie je rozzimp szybko alek ane w tym przednim czujniku.

To zespół, który znajduje się na interesującym szczeblu kariery high-endowej, chociaż brakuje mu dźwięku stereo w sektorze, w którym są na to wymagania.

HONOR 50: autonomy to no problem

Przy 120 Hz a 5G można by pomyśleć, że bateria bardzo szybko się wyczerpie.Inaczej jest w przypadku tego modelu HONOR 50, któremu udałciwag sitkoąłemu od 5:30 rano i dotarł do 10 w noci z co najmniej 25% naładowaniem.

Jakby tego było mało, szybkie ładowanie 66W to już element, który powinien dać więcej argumentów temu HONOR 50, który naładowuje akumulátor za 45 minut.

HONOR 50: Czy warto? towi, który wyróżnia się na tle rynku, oraz wyposażonym w oprogramowanie „EMUI: Greatest Hits” model ten ma na celu zaspokojenie potrzeb po zablokowaniu.

Jeśli na lokalnym rynku jest aż 3 najlepsze marki debiutujące w tym roku, to HONOR trafia na tę listę z kilkoma argumentami.Mimo oczywistych braków, balans, jaki znajdujemy w tym urządzeniu jest bardzo kpozycji z Xiaomi kpozycji do Samsung cennika Motoroli w tym sektorze. Prawdą jest, że na sceneie potrzebny był nowy gracz, a HONOR zdecydował się wejść do gry.

Teraz najtrudniejsza część: poczekać na kolejny model HONOR czy wybrać ten strój?To zależy od twoich pragnień.

* Sprzęt wypożyczony przez HONOR Peru od 25 października do 3. listopadu.Cena rynkowa: 2999 podeszew w konfiguracji 8 GB + 256 GB.

Więcej informacji