Home >Huawei >Преглед на HONOR 50: Pierwsza próba oderwania się от Huawei

Huawei

Time: g-soft

On: Apr/01/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: е моят телефон dual sim huawei

HONOR е надолу към независимостта на Huawei от октомври 2020 г. i szuka bardziej oczywistych sposobów, aby pokazać się jako niezależna marka.Przez kilka miesięcy potwierdzali ten obraz, dadając usługi Google na Android и otwarcie negocjując z американски фирми, такива като Qualcomm, dostawy procesorów 5 G.Pytanie brzmi, ile dystansu Hono r dzieli от Huawei z tym HONORem 50?To jest recenzja NIUSGEEK.

HONOR 50: техническа спецификация

HONOR

CZEŚĆ 50

РОЗМИАР

160 x 73,8 x 7,8 mm

WAGA

175 грама

ЕКРАН

Закривен OLED 6.57 "1080 x 2340 | 120 Hz | 19.5: 9 | реакция на точка 300 Hz | AOD

TY

Android 11 |Magic OS 4.2 с мобилен Google

процесор

Qualcomm SM7325 Lwia paszcza 778G 5G (6nm)

GPU

Adreno 642L

PRZECHOWYWANIE

128 lub 256 GB |UFS 2.1 |забрана на microSDXC памет

Баран

6, 8 или 12 GB |прекъсване на безжичната памет RAM

KOMORA GŁÓWNA

108 MP, f/1.9, 1/1.52", 0.7µm, PDAF

КАМЕРА МАКРО

2MP, f/2.4

KAMERA SZEROKOKĄTOWA

8 MP, f/2.2, 120˚, 17 mm

KOMORA GŁĘBOKOŚCI

2MP, f/2.4

PRZEDNIA KAMERA

32 MP, f/2.2, 22 mm 1/3.14"

МУЛТИМЕДИЯ

Глосник |aptX HD

BEZPIECZEŃSTWO

Czujnik odcisków palców pod ekranem |Rozpoznawanie twarzy

ŁĄCZNOŚĆ

5G |Wi-Fi 6 |BT5.2 |GPS |NFC |USB-C 2.0

АВТОНОМИЯ

4300 mAh |Обслужване 66 W

HONOR 50: Удачен проект

Wspominaliśmy o tym przed globalną premierą, but ten HONOR 50 има характерен дизайн и без dyskomfortu przywołuje P30 lub Mate 20 Huawei w każdej przestrzeni.Bądź ostrożny, nieźle.Jest to raczej projekt, który potrafi odróżnić się od przewidywalnych linii konstrukcyjnych w klasie średniej premium.

Znajdujemy odcień naśladujący „nefrytową zieleń”, który zmniejsza boczną krawędź, aby bardziej wydłużyć zakrzywiony ekran и zmusza przyciski głośności и blokadи po prawej stronie, aby niez nacznie naruszyły tylną szklaną obu dowę.

Recenzja HONOR 50: pierwsza próba oderwa girl się od Huawei

Na dolnej krawędzi znajduje się wejście na tacę na dwie karty SIM, port USB-C и jedyny głośnik sprzętu, najniższy punkt konstrukcijcji, który pozbawia nas dźwięku stereo.

Z tyłu w modelu HONOR 50 wyróżnia się podwójna okrągła kamera, która oddziela główny czujnik od trzech obiektywów o mniejszych zasobach, aby zapewnić większą obecność tej okrągłej koncepcji , obecnej w całym projekcie.

HONOR 50: Zakrzywiony wyświetlacz OLED

Redko można zobaczyć telefon sakrzywionym ekranem bocznym. Marki generalnie odeszły od this koncepcji, aby poprawić wrażenia z panelu bocznego.W tym przypadku Honor поставя на FullHD+ OLED или bardzo goodj jasności i niesamowitych kątach widzenia.

Jednak problem, który użytkownicy podkreślają w przypadku tego typu krzywizn 2.5D na screenach, polega na tym, że generateuje on ciemny efekt na krawędziach, gdy patrzymy bezpośrednio na panel, a zbyt mocno podkreśla krawędzie, gdy widzimy zespół z bo ку.

Poza estetyką firma HONOR zdecydowała się na skok dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz и reakcji dotykowej do 300 Hz, implementacji, która poprawia nawigację za pomocą gestów sprzętu.

Przedni aparat i czujniki zbliżeniowe znajdują się na górze, a czytnik linii papilarnych znajduje się w niewielkiej odległości od dolnej krawędzi, co dla niektórych może być niewygodne.

Honor 50: E MUI знае за програмиране

Poza żartem nie ma różnic między Magic OS a EMUI.Cóż, jest jeden: ten HONOR 50 działa w usługach Google, podczas gdy EMUI Huawei nie.

Идем с нестандартен Androidem 11 под Magic OS 4.2, който е вграден с GMS и szczerze mówiąc, се показва като P30 Pro от хибернационната камера, която работи по 2 пъти. Включването на този интерфейс на „Android by Google” е безпроблемно.

Jednym ze zróżnicowanych szczegółów HONOR е раздел „Motywy”, która pozwala nam wybrać rodzaj ikony, tapetę and accent colorystyczny w naszym interfejsie.Działa brze i add dostęp do ustawień AOD.

Co do reszty to „wierne odwzorowanie” EMUI, czyli warstwy Huawei.Bądź ostrożny, nieźle.Oczywiste jest, że po latach dzielenia się badaniami i rozwojem ze spółką macierzystą, HONOR opiera się na tym, na czym wie najlepiej.Ni e ma tu dramatu, jeśli jesteśmy uczciwi od samego początku.Dodatkowo, parowanie urządzeń HONOR с urządzeniami Huawei zostanie zapewnione z nową aplikacją Health App, która będzie dostępna w Sklepie Play od pierwszego dnia przedaży togo modelu.

HONOR 50: Zestaw kamer z polem do poprawy

Dzięki temu sprzętowi HONOR dołącza do klubu 108 MP, który добавя czujnik o dużej pojemności do zdjęć i, dzięki processom obliczeniowym, консолидира информация в групови пиксели, aby uzyskać więcej szczegółów na jaśniejszych zdjęciach.Główny czujnik działa bardzo dobrze i jest w stanie uzyskać dobre szczegóły, niezależnie od warunków.

W przypadku szerokokątnego obiektywu mamy do czynienia z obiektywem, który bardzo dobrze radzi sobie w sprzyjających warunkach oświetleniowych, ale nieco słabiej dopasowując się kolorystycznie do obiektywu głównego .Jest to zauważalne w jasnonie bieskich odcieniach podczas przetwarzania zdjęć po ich zrobieniu.

Obiektyw makro 2 MP działa brze w odległości 4 cm, ale ustawianie ostrości zajmuje trochę czasu.Mając tę ​​​​​​rozdzielczość nie oczekuj jednak świetnej definicji.

Przedni aparat ma tendencję do rozpraszania się podczas ekspozycji z maską, ale zapewnia bardzo dobre wyniki. Jedyne, co wymaga poprawy, to process zdjęć robionych w nocy.

Chociaż HONOR dobrze wybrał, jest kilka elementów, które nie wydają mi się ostateczne.To pierwsze jest najlepszym ustawieniem powiększenia od czasu cyfrowego 7X, który shows spadek rozdzielczości.

Drugi to opóźnienie, które mamy podczas robienia zdjęć nocą i to, że w prawie połowie moich ujęć powodowało to pominięcie zdjęć. Firma HONOR Peru poinformowała NIUSGEEK, że w tych dniach pojawi się aktualiza cja, która zwiększy wydajność tego sprzętu w prawie wszystkich aspektach .Mam nadzieję, że aparat jest w nich zawarty.

HONOR 50: безопасност с работа

Поставяйки процесор Snapdragon 778G 5G, HONOR 50 е разпознаваем до задаване. Възползвайте се от оценка на 8 GB памет RAM с 256 GB памет в мрежа j, która przez cały czas była stabilna i bez restartów.

Isli chodzi o łączność, jest to skała dla dwuzakresowego Wi-Fi, bez zarejestrowanych spadków sygnału.W 5G bez problemów uzyskałem prędkość do 419 mb/s, a średnio między 180 до 250 mb/s w obszarach, które mająąć tę sieć. Dzięki Bluetooth 5.2 nie miałem większego problemu z utrzymaniem działania zegarków i słuchawek.

Multimedia są nieco kiepskie ze względu na brak systemu głośników stereo, chociaż panel stara się zapewnić nam jak najlepsze wrażenia podczas oglądania filmów i wideo.Czujnik odcisków palców działa bardzo szyb ko, ale nie tak szybko, jak szybki e rozpoznawanie twarzy zaimplementowane w tym przednim czujniku.

To zespół, który znajduje się na interesującym szczeblu kariery high-endowej, chociaż brakuje mu dźwięku stereo w sektorze, w którym są na to wymagania.

HONOR 50: autonomy to nie problem

Przy 120 Hz i 5G można by pomyśleć, że bateria bardzo szybko się wyczerpie.Inaczej jest w przypadku tego modelu HONOR 50, któremu udało się przetrwać moje ciągłe uż ytkowanie от 5:30 рано и до 10 минути с най-малко 25% натоварване.

Jakby tego było malo, szybkie ładowanie 66W to już element, który powinien dać więcej argumentów temu HONOR 50, który naładowuje akumulator w 45 minut.Nie mamy ładowania bezprzewodowego, ale dla wielu w tym sektorze ryn ku to nie ma znaczeni а.

HONOR 50: Czy warto? towi, który wyróżnia się na tle rynku, oraz wyposażonym w oprogramowanie „EMUI: Greatest Hits” model ten ma na celu zaspokojenie potrzeb po zablokowaniu.

Jeśli na lokalnym rynku jest aż 3 najlepsze marki debiutujące w tym roku, to HONOR trafia na tę listę z kilkoma argumentami.Mimo oczywistych braków, balans, jaki znajdujemy w tym urządzeniu jest bardzo zbliżony do propozycji Xiaomi и Samsunga, lekko kpiąc z cennika Motoroli в този сектор. Prawdą jest, że na sceneie potrzebny był nowy gracz, a HONOR zdecydował się wejść do gry.

Teraz najtrudniejsza część: poczekać na kolejny model HONOR czy wybrać ten strój?To zależy od twoich pragniń.

* Свържете се с HONOR Peru от 25 страници до 3 ноември. Цена на пазара: 2999 подеша с конфигурация 8 GB + 256 GB.

Więcej informacji