Home >Huawei >Za 7 dni WhatsApp przestanie działać na tych telefonach m.in. Samsung, Motorola i Huawei DEFINICJE Korekta stawek za gaz i prąd do 2022 r.: O ile wzrosną?

Huawei

Time: g-soft

On: Apr/08/2023

Category: Huawei iPhone Samsung Digitalni život

Tags: es el huawei ascender un buen telefono

Rozpoczęło się odliczanie.Za tydzień w WhatsApp zabraknie kilku modelom różnych marek telefonów komórkowych.W ten sposób spełni się to, co zapowiedział komunikator należący do Facebooka, który poinformował, że od 1 listopada 2021 roku WhatsApp-za-kilka-dni-przestanie-być-w-tych -marki-i-modele -mobile-20211024-0006.html "target =" _ blank "> przestanie działać na niektórych typach telefonów z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Stanie się tak dzięki aktualizacji oprogramowania, ponieważ każda nowa wersja aplikacji oferuje inne wsparcie, którego wiele urządzeń nie może uzyskać ze względu na ich system operacyjny.

Za pomocą tego środka firma stara się poprawić swój system bezpieczeństwa i prywatności.„Nie ograniczamy wyraźnie korzystania z odblokowanych lub odblokowanych urządzeń. Jednak ze względu na zmiany w funkcjonalności urządzenia spowodowane tymi modyfikacjami nie możemy zaoferować wsparcia, jeśli urządzenie ma zmodyfikowaną wersję systemu operacyjnego” - zapewnili z oficjalna strona WhatsApp „target =" _ blank "> WhatsApp.

.

Od tego dnia zarówno telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android 4.0.4 i wcześniejszymi wersjami, jak i telefony Apple z systemami starszymi niż iOS 10 nie będą już obsługiwać tej aplikacji.Są to systemy operacyjne wprowadzone przez Google i Apple odpowiednio 10 i 8 lat temu.

Za 7 dni WhatsApp przestanie działać na tych telefonach m.in. Samsung, Motorola i Huawei DEFINICJE Korekta stawek za gaz i prąd do 2022 r.: O ile wzrosną?

Z aplikacji zalecają, aby użytkownicy Androida korzystali z urządzenia zgodnego z wersją 4.1 lub nowszą, aby uzyskać „lepsze wrażenia”.Ze swojej strony użytkownikom iPhone'a radzą, aby system operacyjny był w wersji iOS 10 lub nowszej.

.

Pełna lista telefonów komórkowych, którym zabraknie WhatsApp

Samsung: Galaxy Trend Lite;Galaxy Trend II;Galaktyka S II;Galaxy S3 mini;Galaxy Xcover 2;Galaxy Core i Galaxy Ace 2.

LG: LG Lucid 2;LG Optimus F7;LG Optimus F6;LG Optimus F5;LG Optimus F3;LG Optimus L7;LG Optimus L5;LG Optimus L7 II podwójny;LG Optimus L5 podwójny;LG Optimus L4 II podwójny;LG Optimus L3 II podwójny;LG Optimus Nitro HD;LG Optimus 4X HD;LG Optimus F3Q;LG Najlepszy L5 II;LG Najlepszy L3 II;LG Najlepszy L7 II;LG Najlepszy L4 II;LG Best L2 II i LG Enact.

Huawei: Huawei Ascend G740;Huawei Ascend Mate;Huawei Ascend D Quad XL;Huawei Ascend D1 Quad XL;Huawei Ascend P1 S i Huawei Ascend D2.

Sony: Sony Xperia Miro, Sony Xperia Neo L i Sony Xperia Arc S.

Motorola: Moto Droid Razr.

Inne marki: ZTE V956;ZTE Grand S Flex;ZTE Grand X Quad V987;Wielka notatka ZTE.Alcatel One Touch Evo 7;Lenovo A820;HTC Desire 500;Caterpillar Cat B1;Archos 53 platynowy;Wiko Cink Pięć;Wiko Ciemna noc;UMi X2;Uruchom F1;Faea F1 i THL W8.

Apple: iPhone SE (16 GB, 32 GB, 64 GB), iPhone 6S (16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB) oraz iPhone i nbsp.& nbsp.& nbsp.6S Plus (16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB).

.

Jak nie zgubić aplikacji?

Chociaż najlepiej jest zmienić telefon komórkowy, istnieje pewna sztuczka dla telefonów z Androidem, które pozostaną bez wsparcia.Oto krok po kroku, aby to osiągnąć.

W przypadku iPhone'ów nie ma sposobu, aby mieć WhatsApp na niekompatybilnym telefonie komórkowym z systemem iOS.