Home >Huawei >Nadchodzące telefony komórkowe 2022: 7 najlepszych nowych telefonów, które najbardziej chcemy zobaczyć

Huawei

Time: g-soft

On: Jan/23/2023

Category: Huawei iPhone Samsung Digitalni život

Tags: ¿Es seguro comprar teléfonos Huawei?

Rok 2021 dobiega końca i widzieliśmy wiele świetnych telefonów.Rok rozpoczął się serią Samsung Galaxy S21, trzema telefonami, które do tej pory należą do najlepszych i najpopularniejszych w tym roku.

Po nich nastąpiła seria OnePlus 9, podczas gdy imponująca seria Xiaomi Mi 11 jest również na ulicy, podobnie jak Oppo Find X3 Pro i ambitny Samsung Galaxy Z Fold 3. Następnie, we wrześniu, otrzymaliśmy długo oczekiwany Seria iPhone 13, z Google Pixel 6 w październiku.

Teraz nasza uwaga skupia się głównie na 2022 roku, ponieważ 2021 nie jest już sam w sobie, ale modele takie jak Samsung Galaxy S22 są już na horyzoncie, z prawdopodobną premierą na początku 2022 roku.

Poniżej wymieniliśmy najciekawsze opcje, które mamy nadzieję zobaczyć w przyszłym roku.Są to telefony komórkowe, które prawie na pewno będą doskonałe, a przynajmniej ciekawe, niezwykłe lub innowacyjne.

Seria Samsung Galaxy S22

Wygląda na to, że Samsung Galaxy S22 pojawi się wkrótce, z prawdopodobną premierą w styczniu 2022 roku.

Plotki wskazują, że seria (która prawdopodobnie obejmie S22, Samsung Galaxy S22 + i Samsung Galaxy S22 Ultra) będzie miała podobne wyświetlacze i konstrukcje jak seria Galaxy S21, ale z procesorami nowej generacji.W związku z tym doniesiono, że w większości świata można mieć chip Snapdragon, z powodu problemów z produkcją następnego Exynos od Samsunga.

Tam, gdzie mogliśmy zobaczyć największe zmiany, są aparaty, zwłaszcza w Samsungu Galaxy S22 Ultra, ponieważ jedno źródło sugeruje, że może mieć główny aparat 200 MP, chociaż inni twierdzą, że pozostanie on przy 108 MP.

W każdym razie teleobiektyw mógłby otrzymać bardzo przydatne ulepszenie, z ciągłym zoomem optycznym, co oznacza, że ​​zoom optyczny można by robić od 2x do maksimum, prawdopodobnie 10x.W aktualnym modelu możesz powiększyć tylko do 3x lub 10x;Każda liczba pomiędzy będzie zoomem hybrydowym lub cyfrowym.

Szczegóły dotyczące tych nadchodzących telefonów są wciąż skąpe, ale spodziewamy się usłyszeć znacznie więcej w okresie poprzedzającym ich premierę, a biorąc pod uwagę osiągnięcia Samsunga, prawdopodobnie będą jednymi z najlepszych i najciekawszych telefonów 2022 roku.

OnePlus 10

Nadchodzące telefony komórkowe 2022: 7 najlepszych nowych telefonów, które najbardziej chcemy zobaczyć

OnePlus 9T się nie pojawi, więc zamiast tego kierujemy się OnePlus 10 jako kolejnym dużym telefonem firmy.

Ten kolejny model nie jest jeszcze czymś, o czym wiemy zbyt wiele, ale miejmy nadzieję, że będzie to duża aktualizacja OnePlus 9, ponieważ prawdopodobnie będzie rok różnicy między nimi, kiedy normalnie OnePlus wypuszcza flagowiec co sześć miesięcy.

Wiemy, że będzie zawierał zupełnie nowe oprogramowanie i mamy nadzieję, że aparat będzie miał kilka ważnych aktualizacji, aby jak najlepiej wykorzystać partnerstwo z Hasselbladem.Ponadto, prawie na pewno zostanie dołączony nowy, mocniejszy układ, przy czym Snapdragon 898 będzie najbardziej prawdopodobnym kandydatem.

W zasadzie OnePlusa spodziewaliśmy się w marcu lub kwietniu, ze względu na przeszłość firmy, choć ostatnio wiadomo było, że oficjalna premiera tego telefonu została przesunięta na styczeń.

Zakres Xiaomi 12

Byliśmy pod wrażeniem Xiaomi Mi 11 i chociaż Xiaomi Mi 11 Ultra miał swoje drobiazgi, z pewnością było interesujące, więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Xiaomi ma w piekarniku dla serii Xiaomi 12 (po porzuceniu „Mi” od nazwy).

Dotychczasowe plotki sugerują, że Xiaomi 12 lub 12 Ultra mógłby mieć czteroobiektywowy aparat, prawdopodobnie z głównym sensorem 192MP lub 200MP, co byłoby największą liczbą megapikseli, jakie widzieliśmy w smartfonie.

Prawdopodobnie będzie również miał topowego Snapdragona 895, a nawet może mieć niesamowicie szybkie ładowanie 200 W.

Ponadto może nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ przecieki wskazywały, że gama Xiaomi 12 może zostać zaprezentowana przed końcem 2021 r. i choć wydaje się to już mało prawdopodobne, nie może być znacznie bardziej opóźniona.To powiedziawszy, ta prezentacja prawdopodobnie będzie dotyczyć tylko Chin, a globalna premiera nastąpi około lutego 2022 r.

Seria Huawei P50

Właściwie seria Huawei P50 została już wprowadzona na rynek, ale początkowo jest dostępna tylko w Chinach, więc wciąż czekamy na premierę w pozostałej części świata.

Jednak czekanie może być tego warte, ponieważ topowy model (Huawei P50 Pro) ma 6,6-calowy ekran OLED 1228 x 2700 z częstotliwością odświeżania 120 Hz, układ Snapdragon 888, do 12 GB pamięci RAM i poczwórny obiektyw aparat, z głównym czujnikiem 50 MP, teleobiektywem 64 MP (z 3,5-krotnym zoomem optycznym i 200-krotnym zoomem cyfrowym), ultraszerokokątnym 13 MP i monochromatycznym aparatem 40 MP.

Ma również baterię 4360 mAh z szybkim ładowaniem 66 W, ale ze względu na zakaz Huawei w niektórych krajach używa nowego HarmonyOS 2 firmy zamiast Androida, ponieważ nie ma też 5G.

Standardowy Huawei P50 to pod wieloma względami podobny telefon, ale z nieco mniejszym ekranem, częstotliwością odświeżania 90 Hz, baterią 4100 mAh i innym układem aparatów, składającym się z głównego aparatu 50 MP, ultraszerokokątnego 13 MP i 12 MP teleobiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym.

iPhone SE 3

Chociaż seria iPhone'ów 13 jest wyraźnie najbardziej oczekiwanym z nadchodzących telefonów Apple, firma może również wprowadzić na rynek następcę iPhone'a SE (2020) w 2021 roku.

Jak dotąd niewiele słyszeliśmy o iPhonie SE 3 i są szanse, że nie zobaczymy go przez kolejny rok, ale jeśli pojawi się na rynku w 2021 r., prawdopodobnie będzie miał chip A14 Bionic (taki sam jak iPhone 12).Mówi się również o iPhone SE Plus, który może być tym samym iPhone SE 3. Uważa się, że ma większy ekran o przekątnej 5,5 lub 6,1 cala, ale zachowuje ogólną przystępność cenową serii iPhone SE.

Nie jest jasne, czy iPhone SE 3 zachowa fizyczny przycisk Home i duże ramki, co jest coraz bardziej przestarzałe.

Nokia 10

Na Nokię 10 czekaliśmy od dawna, do tego stopnia, że ​​odkąd zaczęliśmy o niej słyszeć, kilka razy zmieniała nazwę;Początkowo sądzono, że zostanie wydana jako Nokia 9.1, ale z biegiem czasu zmieniła się na Nokia 9.2, 9.3, a następnie Nokia 10.

Czy to będzie rok, w którym w końcu wyląduje, okaże się, zwłaszcza, że ​​jeszcze niewiele o tym wiemy, ale plotki wskazują na aparat do selfie na wyświetlaczu, ekran z szafirowego szkła, ramę ze stali nierdzewnej i Snapdragon High-end 888, więc może to być telefon bardzo premium.

Google Pixel Fold

Google Pixel Fold to telefon, o którym słyszymy od lat, a ostatnio słyszeliśmy, że może wylądować na początku 2022 roku.

Nie spodziewamy się, że zobaczymy go w 2021 roku, ponieważ w takim przypadku mielibyśmy nadzieję, że więcej szczegółów na temat telefonu już wyciekło.

Z tego, co do tej pory słyszeliśmy, Google Pixel Fold może mieć 7,6-calowy składany ekran OLED i ten sam układ Tensor, co seria Pixel 6. Na razie przyjęlibyśmy to wszystko z przymrużeniem oka, ale może to być jeden z niewielu składanych telefonów innych niż Samsung, którymi warto się ekscytować.