Home >Huawei >Nowe Huawei FreeBuds 4 można kupić ze zniżką w Amazon Mexico: w oficjalnym sklepie zawierają Huawei Band 4 za darmo

Huawei

Time: g-soft

On: Jan/21/2023

Category: Huawei iPhone Samsung Digitalni život

Tags: ¿Es seguro comprar teléfonos Huawei?

Brak komentarzy DZIŚ MÓWI O

Subskrybuj Xataka Meksyk

Otrzymuj e-mail dziennie z naszymi artykułami:

Mauricio Herrera @KillerMau

Nie tak dawno oficjalnie ogłoszono przybycie do Meksyku nowych słuchawek bezprzewodowych Huawei o nazwie FreeBuds 4. W najbliższych dniach będą one dostępne w różnych sklepach w kraju, a także w jego oficjalnym sklepie.

Na razie dostępne są tylko w Amazon Mexico i Huawei Store, gdzie w każdym mają ciekawą ofertę, bo w pierwszym mają kupon o wartości 200 pesos, a w drugim za darmo możemy wziąć Huawei Band 4, który ma oficjalną cenę 999 pesos.

Huawei FreeBuds 4

Cena detaliczna w Amazon Mexico (kolor biały) 2 999,00 $ Cena detaliczna w Amazon Mexico (kolor srebrny) 2 999,00 $ Cena detaliczna w sklepie Huawei (kolor biały i srebrny) 2 999,00 $

Dostępność jest następująca:

Nowe Huawei FreeBuds 4 można kupić ze zniżką w Amazon Mexico: w oficjalnym sklepie zawierają Huawei Band 4 za darmo

W przypadku Amazon wysyłka jest bezpłatna, ponieważ przekracza minimalną barierę, oprócz tego, że użytkownicy, którzy mają subskrypcję Amazon Prime, mogą cieszyć się dostawą następnego dnia w zależności od miasta, w którym mieszkają.

Aby aktywować kupon, wystarczy aktywować pole pod ceną produktu lub możemy to również zrobić z naszego koszyka przed sfinalizowaniem zamówienia.Oprócz tego możemy zapłacić nawet 18 miesięcy bez odsetek kartami partycypacyjnymi i wykupić ubezpieczenie od przypadkowego uszkodzenia na dwa lata za 486 pesos i trzy lata za 782 pesos.

W sklepie Huawei dostępna jest również bezpłatna wysyłka powyżej 500 pesos i w tym przypadku można je zapłacić nawet do 12 miesięcy bez odsetek.Na razie jest to sekcja, skoro sklep wspomina, że ​​będą dostępne od 5 sierpnia.Nie jest określone, jaki kolor ma pasek Band 4, ale na obrazku widać, że jest pomarańczowy.

W Xataka México Selección publikujemy najlepsze oferty technologii, gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych kategorii, które są przecenione w różnych sklepach internetowych w Meksyku.Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Niektóre linki w tej publikacji mogą należeć do programu partnerskiego.Żaden z wymienionych artykułów nie został zaproponowany ani przez marki, ani przez sklepy, a ich wprowadzenie jest unikalną decyzją zespołu redakcyjnego.

Udostępnij Nowe Huawei FreeBuds 4 można kupić ze zniżką w Amazon Mexico: w oficjalnym sklepie zawierają Huawei Band 4 za darmo

Tematy

Udział