Hogar >Huawei >Telefony Huawei, którym WhatsApp zabraknie od 1 listopada

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Apr/06/2023

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: es el huawei ascender un buen telefono

WhatsApp to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji w historii.Jednak od 1 listopada kilka telefonów komórkowych pozostanie bez korzystania z aplikacji.

W ten sposób nie będziesz już mógł wysyłać wiadomości, zdjęć, filmów, GIF-ów ani wykonywać połączeń lub rozmów wideo.Jakie są smartfony Huawei, które nie będą już miały aplikacji?Dalej w notatce.

Istnieje wiele kontrowersji dotyczących tego, które telefony komórkowe nie będą już miały WhatsApp od 1 listopada .Jednak zgodnie z aplikacją na swojej stronie internetowej urządzenia, które nie będą już kompatybilne z aplikacją, to te z systemem Android 4.0.4 lub starszym .

WIĘCEJ INFORMACJI |Telefony komórkowe Samsung, którym zabraknie WhatsApp 1 listopada

Dzieje się tak, że mając w ręku telefon chińskiej firmy Huawei należy przejść do Ustawień swojego urządzenia.Tam przewiń do części, w której jest napisane System lub Aktualizacja systemu .W tej sekcji możesz zobaczyć, jaki numer Androida ma Twój telefon komórkowy.

Lista telefonów komórkowych Huawei, którym zabraknie WhatsApp

Telefony Huawei, którym WhatsApp zabraknie od 1 listopada

Portal Infobae przygotował listę urządzeń, którym 1 listopada zabraknie WhatsApp, w tym niektóre terminale koreańskiej marki Huawei.Tutaj mówimy ci:

Pamiętaj, że jeśli Twoje urządzenie mobilne ma oczekującą aktualizację oprogramowania, lepiej je zainstalować, aby uniknąć problemów z WhatsApp.W przeciwnym razie Twoje konto może nie być w stanie wysyłać wiadomości lub wykonywać dziwnych połączeń wideo.

Masz problem z WhatsApp ?Czy musisz to zgłosić?Jeśli masz jakiś problem, powinieneś napisać na ich kontaktowy adres e-mail: smb_web@support.whatsapp.com lub android_web@support.whatsapp.com.Możesz również złożyć tę samą prośbę ze swojego iPhone'a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi dla iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz za pomocą tego linku.Tam wystarczy podać swój numer telefonu, oprócz kodu swojego regionu, a następnie napisać wiadomość po zidentyfikowaniu się.