Home >Huawei >Puhelin Huawei, WhatsApp-puhelinnumero 1 luettelosta

Huawei

Time: g-soft

On: Apr/06/2023

Category: Huawei iphone samsung Digitaalinen elämä

Tags: onko huawei ascend hyvä puhelin

WhatsApp jedna z najczęściej pobieranych aplikacji w historii.Jednak od 1 listopada kilka telefonów komórkowych pozostanie bez korzystania z aplikacji.

W ten sposób nie będziesz już mógł wysyłać wiadomości, zdjęć, filmów, GIF-ów ani wykonywać połączeń lub rozmów wideo.Jakie są smartfony Huawei, które nie będą aplikacji mia?

Istnieje wiele kontrowersji dotyczących tego, które telefony komórkowe nie będą już miały WhatsApp od 1 listopada .Jednak zgodnie z aplikacją na swojej stronie internetwej urządzenia. 4 lub starszym .

WIĘCEJ INFORMACJI |Samsungin puhelinpalvelu, WhatsApp 1 -lista

Dzieje się tak, że mając w ręku phone chińskiej firmy Huawei należy przejńurz należy przejńurz do Ustawdzewiegoe. ci, w której jest napisane System lub Aktualizacja systemu .W tej sekcji możesz zobaczyć, jaki numer Androida ma Twój telefon komórkowy.

Puhelinluettelo Komórkowych Huawei, którym zabraknie WhatsApp

Portaali Infobae przygotował listę urządzeń, którym 1 listopada zabraknie WhatsApp, w tym niektóre terminale koreańskiej marki Huawei.Tutaj mówimy ci:

Pamiętaj, że jeśli Twoje urządzenie mobilne ma oczekującą aktualizację oprogramowania, lepiej je zainstalować, aby uniknąć problemów z WhatsApp.W przeciwnym razie Twoje poskychlub wysdom account może nie bydzić w stanie wys czeń wideo.

Masz-ongelma z WhatsApp ?Czy musisz to zgłosić?Jeśli masz jakiś problem, powinieneś napisać na ich kontaktowy adres e-mail: smb_web@support.whatsapp.com lub android_web@support.whatsapp.com.Możesztę prośbę ze swojego iPhone'a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi dla iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz za pomocą tego linku.Tam wystarczy podać swój numer telefonu, oprócz kodu swojego regionu, a następnie napisać ęfiku ęzidensić wiadomoś.