Home >Huawei >Jak mieć dwa konta WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym?

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/22/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: es mi telefono dual sim huawei

Meksyk.- WhatsApp to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji na świecie, która jest w ciągłym procesie aktualizacji, ale czy możesz mieć dwa konta na tym samym telefonie komórkowym?

WhatsApp jest już uważany za niezbędne narzędzie pracy, a firmy często mają możliwość zarządzania kilkoma kontami WhatsApp jednocześnie z telefonu komórkowego.

Istnieje możliwość posiadania dwóch kont WhatsApp, ale do tego konieczne jest zaopatrzenie się w smartfon, który ma możliwość posiadania dwóch kart SIM, co oznacza, że ​​można zarządzać dwoma różnymi numerami telefonów i dzięki temu można korzystać z dwóch kont WhatsApp.

Czytaj więcej: 13-latek odkrywa asteroidę, a NASA to potwierdza

Jak mieć dwa konta WhatsApp na tym samym telefonie komórkowym?

Producenci smartfonów oferują możliwość podzielenia pamięci i funkcji urządzenia, aby mieć dwa telefony komórkowe w jednym, klonując aplikacje i umożliwiając zarządzanie każdą kartą SIM w jednym telefonie komórkowym.

Telefony, które mają tę funkcję mają różne nazwy, np. w Samsungu, który ma funkcję Dual Messaging, w OnePlus to Parallel Apps, w Huawei nazywa się AppTwin, a w Xiaomi to Clone Apps.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie marki mają tę opcję klonowania aplikacji, takich jak WhatsApp, więc eksperci technologiczni zalecają korzystanie z aplikacji innych firm, takich jak „App Cloner” lub „Parallel Space”, które umożliwiają zarządzanie dwoma kontami WhatsApp w tylko jeden telefon komórkowy.

Używaj WhatsApp z numerem stacjonarnym

Kolejną funkcją WhatsApp jest narzędzie umożliwiające korzystanie z numeru stacjonarnego, ponieważ głównymi beneficjentami tej funkcji są firmy.

Należy zauważyć, że ta opcja jest włączona tylko w przypadku, gdy masz firmę i zdecydujesz się na korzystanie z WhatsApp Business, czyli aplikacji, w której możesz przesłać pełny katalog oferowanych produktów i wystarczy wykluczyć trzecie odwołanie .

Pobierz WhatsApp Business, a gdy będziesz musiał się zalogować, poprosi Cię o zarejestrowanie numeru.

Przeczytaj więcej: Nie wygląda to tak, jak na mapach!NASA publikuje ciekawe ZDJĘCIE Meksyku z ISS