Home >Huawei >Jak się dowiedzieć, kto szpieguje Twoje historie na Facebooku, nie będąc przyjaciółmi?

Huawei

Time: g-soft

On: Mar/20/2023

Category: Huawei iphone samsung Дигитален живот

Tags: ¿Mi teléfono huawei me está espiando?

Udostępnianie swoich codziennych czynności w sieciach społecznościowych to codzienna, zabawna i rozrywkowa czynność.Z tego powodu stworzono historie na Facebooku: aby każdy mógł udostępniać zdjęcia lub filmy z konkretnego momentu i które trwają tylko 24 godziny.Jednak prywatność jest również ważna w świetnej sieci społecznościowej, a jeśli Twój profil jest publiczny, te historie bardzo łatwo dotrą do osób, których nie dodałeś.

Przeczytaj: „Tryb znikania” na WhatsApp: tak to będzie wyglądać

Na przykład w Instagram Stories bardzo łatwo jest odkryć tych szpiegów, którzy nie są twoimi przyjaciółmi, ale widzieli to, co udostępniasz.Wszystko, co musisz zrobić, to zapoznać się z listą osób, które widziały Twoją historię i zidentyfikować te profile, których nie znasz, a następnie je usunąć lub zablokować.Ale skąd wiesz, kto szpieguje Twoje historie na Facebooku, nie będąc przyjaciółmi?

Zrób to z archiwum historii na Facebooku!

Na Facebooku ustalenie, kto widzi Twoje historie, jest nieco bardziej skomplikowane.Aby się tego dowiedzieć, musisz wykonać krok po kroku, który przeniesie Cię do archiwum historii serwisu społecznościowego.

Jak się dowiedzieć, kto szpieguje Twoje historie na Facebooku, nie będąc przyjaciółmi?

1. Wprowadź swój profil na Facebooku z telefonu.2.Wybierz ikonę z trzema kropkami i wybierz opcję „Plik”.Następnie wybierz opcję „Archiwum historii”, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie historie, które umieściłeś na Facebooku w porządku chronologicznym.

4. Teraz kliknij ikonę koła zębatego znajdującą się w prawym górnym rogu.5.Wybierz opcję „Ustawienia”, a następnie „Zobacz wszystkie ustawienia narracji”. 6.Wybierz „Prywatność opowieści”, a następnie „Niestandardowe”.Pojawi się lista osób, które dodałeś do swojego profilu na Facebooku, więc przesuń palcem w prawo, aby zobaczyć listę osób, których nie dodałeś, ale widziałeś Twoje historie.

Dzięki tej sztuczce natychmiast zidentyfikujesz, kto szpiegował Twoje historie, aby dodać ich jako znajomych, zablokować lub usunąć.Pamiętaj, że Twoja prywatność jest ważna, więc podejmij właściwą decyzję.

Ukryta opcja, ale bardzo przydatna!

Teraz, gdy już wiesz, kto szpiegował Twoje historie na Facebooku, możesz nadal udostępniać swoje ulubione chwile za pomocą zdjęć i filmów.Aby to zrobić, potrzebujesz dobrego aparatu, który towarzyszy Ci w każdej chwili i robi najbardziej niesamowite ujęcia, taki jak technologia Huawei P40, który ma aparat do selfie 32 + 2 megapiksele i który możesz kupić w Amigo Kit lub w Plan Telcel Za pośrednictwem sklepu internetowego Telcel, aby nadal cieszyć się łącznością #TelcelLaMejorRed z największym zasięgiem i szybkością.

Przeczytaj: Odkryj nowe funkcje Facebook Messenger

Znałeś tę sztuczkę?Podziel się nim ze znajomymi, aby dowiedzieć się, kto szpieguje Twoje historie na Facebooku!😊

Teraz idź: