Hogar >Huawei > Chcesz Google Pixel 6 i jesteś Hiszpanem? Pech

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Dec/31/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: ¿Es una mala idea comprar un teléfono huawei?

Kolejną rzeczą, którą wiemy, jest to, że zarówno Pixel 6, jak i Pixel 6 Pro będą dostępne w trzech różnych kolorach.Każde urządzenie ma swoje dwa unikalne kolory, takie jak żółty i szary dla droższego modelu, podczas gdy Pixel 6 będzie miał opcje dla zielonego i pomarańczowego.Do tego dochodzi kolor czarny, wspólny dla obu telefonów.

Oczywiście jest prawdopodobne, że nie wszystkie kraje otrzymają te same kolory, bo np. w Google Store France pokazywane są tylko niektóre tony, inne niż w innych regionach, takich jak USA Really, wiedząc, że telefon nie dotrze do sprzedaży w naszym kraju jest czymś, na co nas nie zależy.

Niewiele wiemy oficjalnie o nowym Pixelu 6 do jesieni

Kiedy telefony zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek, czyli kiedy możemy potwierdzić, że marka ma lub nie ma Hiszpanii na sprzedaż nowego Pixela 6, ale analizując strony Google i strategię realizowaną przez markę w przeszłości, nie mamy mam wielką nadzieję, że odpowiedź na to pytanie jest pozytywna.

 Chcesz Google Pixel 6 i jesteś Hiszpanem?  Pech

Mamy nadzieję, że smartfony dużego G trafią na rynek w październiku z nowym designem, w którym znajdzie się miejsce na nowy aparat z 3 obiektywami rzędowymi i 4-krotnym zoomem optycznym dla teleobiektywu w modelu «Pro» - element, którego nie będzie w innej wersji - opcje baterii i łączności, oprócz zapowiedzianego procesora Google Tensor, specjalnie zaprojektowanego do najnowszych technologii AI i uczenia maszynowego dla aparatu i rozpoznawania głosu.Oczywiście trafią do sklepów z Androidem 12 w parze.