Hogar >Huawei >WhatsApp: poznaj listę telefonów z systemem Android i iOS, które przestaną działać w aplikacji

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Apr/10/2023

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: es el huawei ascender un buen telefono

WhatsApp był jedną z usług przesyłania wiadomości, która w poniedziałek 4 października miała głośną awarię swojego systemu ( znaną jako „czarny dzień ”), która dotknęła miliony użytkowników.Jest nawet często używany na urządzeniach z systemem iOS i Android.Jednak przestanie działać w niektórych modelach.Zwróć uwagę na poniższą notatkę, aby uniknąć niespodzianek, jeśli jedna z nich jest tą, której używasz lub którą planujesz zdobyć.

Powodem jest to, że platforma zmuszona jest wymagać do swojej pracy urządzeń o większej mocy.Dlatego od 1 listopada usługa wiadomości błyskawicznych nie będzie już kompatybilna z szeroką gamą urządzeń z systemem Android i iPhone .Krótko mówiąc, zespoły te nie otrzymają już oficjalnego wsparcia i – co za tym idzie, dla lepszej optymalizacji – nie będą mogły korzystać z aplikacji.

Następnie poznaj każdy z modeli telefonów komórkowych, na które będzie miał wpływ marka:

IPHONE

-Iphone 6

-iPhone 6S plus

-iPhone SE

SAMSUNG

-Galaxy Trend Lite

-Galaxy Trend II

- Galaktyka S II

- Galaxy S3 mini

WhatsApp: poznaj listę telefonów z systemem Android i iOS, które przestaną działać w aplikacji

-Galaxy Xcover 2

-Rdzeń galaktyki

-As galaktyki 2

HUAWEI

-Huawei Ascend G740

-Huawei Ascend Mate

-Huawei Ascend D Quad XL

-Huawei Ascend D1 Quad XL

-Huawei Ascend P1 S

-Huawei Ascend D2

LG

-LG Lucid 2

-LG Optimus F7

-LG Optimus F6

-LG Optimus F5

-LG Optimus F3

-LG Optimus L7

-LG Optimus L5

-LG Optimus L7 II Podwójny

-LG Optimus L5 Podwójny

-LG Optimus L4 II Podwójny

-LG Optimus L3 II Podwójny

-LG Optimus Nitro HD

-LG Optimus 4X HD

-LG Optimus F3Q

-LG Najlepsze L5 II

-LG Najlepszy L3 II

-LG Best L7 II

-LG Najlepsze L4 II

-LG Najlepszy L2 II

-Uchwalenie LG

Sony

-Sony Xperia Miro

-Sony Xperia Neo L

-Sony Xperia Arc S

INNE FIRMY

-ZTE V956

-ZTE Grand S Flex

-ZTE Grand X Quad V987

-Wielka notatka ZTE

-Alcatel One Touch Evo 7

-Lenovo A820

-HTC Desire 500

-Gąsienica Cat B1

-Archos 53 Platynowy

-Wiko Cink Pięć

-Wiko Ciemna noc

-UMi X2

-Uruchom F1

-Fea F1

-THL W8

DOWIEDZ SIĘ, JAK KORZYSTAĆ Z DWÓCH RÓŻNYCH KONT NA KOMPUTERZE LUB KOMPUTERIE

Aby rozpocząć, musisz otworzyć nową kartę w preferowanej wyszukiwarce.Możesz wykonać tę metodę z Google Chrome, Microsoft Edge lub jednej z innych opcji.

Jedynym niezbędnym warunkiem uniknięcia problemów jest to, że przeglądarka jest w stanie utworzyć okno prywatne lub nieznane.Krótko mówiąc, powinno działać niezależnie od pozostałych kart [staraj się nie mieć otwartych kilku], z których korzystasz.

Następnie wejdź do pustego okna i wejdź do WhatsApp Web.Możesz to zrobić po prostu wpisując nazwę aplikacji, lub również przez ten link: https://web.whatsapp.com/ .

Tam przejdź do smartfona i otwórz aplikację WhatsApp.Następnie w menu trzech pionowych kropek znajdujących się w prawym górnym rogu znajdź opcję Paired Devices.

Wewnątrz tego panelu naciśnij przycisk „+”, aby zeskanować kod QR wyświetlany na ekranie komputera.Po zakończeniu procesu skanowania pomyślnie wprowadzisz pierwsze z dwóch kont aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

W tym momencie otwórz kartę sesji incognito lub sesji prywatnej, która będzie działać jako rodzaj drugiego urządzenia i nie będzie przeszkadzać w sesji, którą rozpocząłeś kilka minut temu.

Wykonaj ten sam proces w poprzednich wierszach, ale zamiast używać tego samego konta, zeskanuj QR WhatsApp Web za pomocą innego inteligentnego urządzenia.W ten sposób zostanie otwarte zupełnie inne konto i zakotwiczone pod innym numerem telefonu.Gotowe!masz już dwa różne konta.Zapisz go i podziel się nim z kolegami.

CZYTAJ DALEJ

Skąd mam wiedzieć, czy cierpię na „nomofobię”, irracjonalny strach przed brakiem telefonu komórkowego (lub WhatsApp) APK WhatsApp Plus: Dlaczego nie mogę zainstalować nowej wersji?Krok po kroku: aby pobrać zaświadczenie o szczepieniu przez WhatsApp