Co jest specjalnego w Huawei P30 Lite? | TECHcetera

Hogar >Huawei > Co jest specjalnego w Huawei P30 Lite? | TECHcetera

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Aug/16/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: huawei p30 lite es un buen teléfono

Formuła jest prosta.Zbuduj telefon, który zmniejszy wydatki na funkcje, które niekoniecznie dodają większej wartości do doświadczenia, takie jak: bezprzewodowe ładowanie lub ekranowy czytnik linii papilarnych;a jednocześnie przedstawić jakąś cechę górnej części linii, która jest tak interesująca dla konsumenta, że ​​nie może już bez niej żyć.Na koniec dodaj dobrą cenę i voila!

Dokładnie to robi Huawei od kilku lat ze swoimi wersjami lite.

Z tobą P30 lite.

To oni zaczęli inaczej wizualizować wejście i średni zakres.Jeszcze kilka lat temu tak zwane „mini” wersje były niczym innym jak tanimi kopiami i w wielu przypadkach słabszymi od swoich większych odpowiedników, przez co ludzie mieli niesmak w ustach.No cóż, dążąc do nieco mocniejszego smartfona, otrzymali słabą i niesmaczną kopię.

Huawei zerwał z tym i dzisiaj wypuścił swój nowy „okręt flagowy”, P30 Pro, któremu towarzyszy lżejsza wersja, P30 lite.

Ten smartfon jest bardzo fajny.

Ekran6.15 FullHD + IPS / LCD
EdytorKirin 710 (4x Cortex A73 + 4x Cortex A53)
GPUMali G51
Baran4 GB
ZabarwienieCzarny (północna czerń) i niebieski (pawie niebieski)
Kamera przednia32 MP
Tylna kamera24MP, 8MP i 2MP
Przechowywanie128 GB
BateriaSzybkie ładowanie 3340 mAh
System operacyjnyAndroid 9 Pie + EMUI
InniBluetooth 4.2, USB C, WiFi, tylny czytnik linii papilarnych, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Cena w Kolumbii1 299 900 $

Jak można zauważyć, istnieje już kilka niepublikowanych cech tej kategorii.Cóż, podczas gdy inne marki wciąż mają 32 GB pamięci wewnętrznej, a inne ledwo osiągają 64, P30 lite ma 128, co jest więcej niż wystarczające do przechowywania wszystkiego.

 Co jest specjalnego w Huawei P30 Lite?  |  TECHcetera

Jeśli chodzi o wrażenia użytkownika, można powiedzieć, że jest płynny i działa bez problemu, ponieważ P30 lite oferuje ośmiordzeniowy procesor Kirin 710 i 4 GB pamięci RAM.To niewiarygodne, że jeszcze kilka lat temu były to cechy najdroższych smartfonów w branży, ale wracając do kwestii wydajności, P30 lite jest w stanie uruchomić prawie każdą grę i aplikację na rynku (no dobrze, warto to wyjaśnić, nie chodzi o to, że walczy lub coś w tym stylu, po prostu osiąga to bez większego wysiłku).

Ekran reaguje nawet przy słońcu z przodu.

Kolejnym mocnym punktem P30 lite jest ekran, który w tym przypadku ma 6,15 cala Full HD.Jak widać w przypadku „P Smart 2019”, Huawei zdecydował się ujednolicić dużą część swojej linii, wykorzystując maksymalny możliwy ekran, pozostawiając „wycięcie” lub wycięcie typu drop, ale w przeciwieństwie do P Smart 2019, P30 lite ma jasny panel, który świetnie sprawdza się w jasnym świetle słonecznym i świetnie nadaje się do oglądania filmów i/lub treści multimedialnych.

Trzy kamery.

Kontynuując rzeczy, które nie są często widywane w klasie podstawowej, P30 lite ma trzy kamery, nawet z korzyścią dla sztucznej inteligencji.

Sztuczna Inteligencja, która wyróżnia się w tym przypadku tym, że wskazuje na kwiatek.

W tym przypadku trzy mają odpowiednio 24, 8 i 2 Mpxl.24 i 2 współpracują ze sobą, aby dodać głębi do efektu portretu lub przysłony.Z drugiej strony, 8 to szeroki kąt, który, szczerze mówiąc, jest jednym z najbardziej elastycznych aparatów na tym rynku i dlatego z przyjemnością go znaleźć w tym telefonie.

Zdjęcie bez szerokiego kąta P30 lite

Zdjęcie z użyciem szerokiego kąta P30 lite

Chociaż mają tendencję do generowania dużej ekspozycji, jest to dobre w czasach słabego oświetlenia i na pewno nie będzie to stanowiło problemu przez większość czasu.

W P30 lite siła jest potężna.

Chociaż ma tendencję do prześwietlania.

Dla kogo P30 lite?

P30 lite to coś więcej niż „mała” wersja innych telefonów.Posiada opcje rozpoznawania twarzy i czytnika linii papilarnych, aby zadowolić najbardziej wymagających.Z drugiej strony w swoim asortymencie nie tylko pokazuje swoje oblicze pod względem osiągów, pojemności, mocy i ekranu, ale również wyznacza nowe parametry w tym zakresie na rynku.Czy jest coś do poprawy?Bardzo prosty, jego wygląd zewnętrzny jest tak piękny, że trzeba o niego dbać, aby w żadnym momencie się nie porysował.

Dobry telefon sam w sobie.