Hogar >Huawei >Te chińskie modele telefonów komórkowych mogą przestać działać: czym są i jak ich uniknąć

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Nov/10/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: es huawei y5 un buen teléfono

Wiele telefonów komórkowych otrzymało już najnowszą aktualizację systemu operacyjnego Huawei.EMUI 11 działa już normalnie na wielu telefonach, podczas gdy kolejna grupa czeka na nową wersję .Jednak z reprezentacji firmy już czekają na pojawienie się HarmonyOS, programu, do którego niestety wielu nie będzie miało dostępu.

Najwyraźniej firma Huawei postępuje zgodnie z wzorcem zachowania, jeśli chodzi o aktualizację systemów operacyjnych.Pozostawia aktywny telefon komórkowy, który otrzymuje aktualizacje przez dwa lata .Tak więc na tej podstawie zakładają listę, która już otrzymała EMUI 11 i która już osiągnęła ten limit.Na tej podstawie można przewidzieć, w których telefonach komórkowych zabraknie systemów operacyjnych, zmuszając użytkowników do aktualizacji.

Te chińskie modele telefonów komórkowych mogą przestać działać: czym są i jak ich uniknąć

Chińskie smartfony to jedne z najlepszych, jakie można dostać.Prezentują bardzo dobry stosunek ceny do jakości i posiadają wszystkie funkcje , o które można poprosić w smartfonie z tej samej serii.I dlatego należą do faworytów Argentyńczyków.

Możliwe, że biorąc pod uwagę niedawne spory między Google, USA i Chinami w ramach wojny handlowej, niektóre telefony Huawei przejdą na system operacyjny HarmonyOS chińskiego rozwoju.