Hogar >Huawei >Telefony, które nie będą już kompatybilne z WhatsApp w 2022 r.

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Oct/26/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: es huawei el mejor teléfono

Jak wielu, WhatsApp ma już na myśli swoje noworoczne postanowienia, wśród których wyróżnia się integracja większej liczby nowych funkcji z platformą.Celem jest pozostanie najpopularniejszą aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie i zadowolenie milionów jej codziennych użytkowników.Jednak te nowe funkcje oznaczają nadchodzące aktualizacje, które mogą nie być kompatybilne ze wszystkimi telefonami.

Przeczytaj: Jak zamienić swoje zdjęcia w rysunki i udostępnić je w WA?

Aby aplikacje takie jak WhatsApp mogły opracowywać nowe narzędzia i funkcje, potrzebują kompatybilnych urządzeń z dobrym wsparciem, aby je otrzymywać.Z tego powodu te, które mają już dużo czasu, a ich pojemność jest minimalna, będą przestarzałe dla WhatsApp w 2022 roku.

Jakie telefony zostaną wycofane z WhatsApp w 2022 roku?

Ogólnie rzecz biorąc, telefony, które pozostaną bez WhatsApp w 2022 roku lub przynajmniej bez kolejnych aktualizacji, to telefony z systemem operacyjnym Android 4.04 i iOS 9 lub wcześniejszymi wersjami.

Telefony, które nie będą już kompatybilne z WhatsApp w 2022 r.

„Urządzenia i oprogramowanie często się zmieniają, dlatego okresowo sprawdzamy obsługiwane przez nas systemy operacyjne i dokonujemy odpowiednich aktualizacji” – wspomniał WhatsApp za pośrednictwem swojego oficjalnego portalu.

W tym przypadku telefony, które nie będą już miały dostępu do WA w 2022 roku to:

Samsung: Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core i Galaxy Ace 2.

Sony: Xperia M

Huawei: Ascend G740, Ascend Mate i Ascend D2.

LG: Lucid 2, Optimus F7, Optimus F5, Optimus L3 II Dual, Optimus F5, Optimus L5 II, Optimus L5 Dual, Optimus L3 II, Optimus L7 Dual, Optimus L7 II, Optimus F6, Enact, Optimus L4 II Dual, Optimus F3, Optimus F4 II, Optimus L2 II i Optimus F3Q.

ZTE: Grand S Flex, ZTE V956, Grand X Quad V987 i Grand Memo.

Apple: iPhone 6S, iPhone 6S Plus i iPhone SE

Teraz, gdy już wiesz, jaki sprzęt i jakie systemy operacyjne nie będą już kompatybilne z WhatsApp w 2022 r., sprawdź, czy Twój telefon nie znajduje się na liście, a jeśli tak, to jest najlepszy czas na wydanie!

Odwiedź sklep internetowy Telcel i kup smartfon z najlepszą technologią, aby dobrze rozpocząć nowy rok, nie tracąc żadnej z nadchodzących aktualizacji WhatsApp.Masz wiele do wyboru, takich jak OPPO Reno6 Lite lub Huawei Nova 8, aby pozostać w kontakcie z #TelcelLaMejorRed z najwyższym zasięgiem i szybkością.

Przeczytaj: Jak zablokować swój profil na Facebooku przed osobami, których nie znasz?

WhatsApp łączy miliony ludzi na całym świecie, a jeśli jest to jedna z twoich ulubionych aplikacji, powiedz nam, jakich nowych zmian spodziewasz się w 2022 roku?😊

Teraz idź: