Miliony telefonów komórkowych przestaną działać w 2022 roku: na liście są Android i iPhone, powiemy Ci, dlaczego i jak sprawdzić swój model

Hogar >Huawei >Miliony telefonów komórkowych przestaną działać w 2022 roku: na liście są Android i iPhone, powiemy Ci, dlaczego i jak sprawdzić swój model

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Sep/12/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: ¿Es el teléfono Huawei un Android?

Nowe telefony komórkowe są wypuszczane co roku, z tego powodu niektóre modele stają się przestarzałe, ponieważ nie otrzymują już aktualizacji zabezpieczeń ani oprogramowania.

Specjalistyczny portal Statista wskazał, że na świecie jest ponad 6 miliardów użytkowników smartfonów, liczba ta stanowi 80 procent światowej populacji.Ponieważ na świecie jest wielu użytkowników telefonów komórkowych, producenci wciąż ulepszają swoje urządzenia o nowe wersje, modele i funkcjonalności.

Które telefony z Androidem przestaną działać w 2022 roku?

Od 1 stycznia 2022 r. telefony komórkowe z systemem operacyjnym w wersji 2.3.7 lub starszej nie będą otrzymywać aktualizacji.

Który iPhone (iOS) przestanie działać w 2022 r.

iPhone ogłosił również, że telefony komórkowe przestaną działać na przyszły rok.

Dlaczego cały ten sprzęt będzie przestarzały w 2022 roku?

Miliony telefonów komórkowych przestaną działać w 2022 roku: na liście są Android i iPhone, powiemy Ci, dlaczego i jak sprawdzić swój model

Komputery przestaną działać, ponieważ nie będą już otrzymywać aktualizacji zabezpieczeń ani oprogramowania, ponieważ producenci wprowadzają ulepszone urządzenia z nowymi funkcjami.

Jak sprawdzić, czy mój telefon komórkowy przestanie działać w 2022 roku?

Aby sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest jednym z tych, które przestaną działać do 2022 r., musisz wejść w część „Ustawienia” lub „Konfiguracja”, a następnie znaleźć zakładkę „Informacje o telefonie” lub „O telefonie”, tam możesz zweryfikować nazwę urządzenie i system operacyjny, który posiada.

Czy można coś zrobić, aby uniknąć „zaciemnienia” telefonu komórkowego?

System operacyjny telefonu komórkowego działa dłużej niż jego funkcje, więc jest bardzo prawdopodobne, że niektóre z tych modeli będą nadal działać ze swoimi podstawowymi funkcjami w przyszłym roku.Problem polega na tym, że są uszkodzone lub rozłożone, ponieważ oryginalne wsparcie techniczne marek nie będzie w stanie rozwiązać problemu.

WIADOMOŚCI O SZCZEPIONCE BOOSTER I OMICRON W MEKSYKU

- Jak chroniony jesteś przed Ómicronem, według szczepionki przeciwko Covid-19, którą posiadasz?

-Szczepionka przypominająca Meksyk: Jak zarejestrować osoby starsze w Internecie?

- Jakie są 5 objawów wariantu Omicron?

-Ile przypadków Ómicron jest w Meksyku, gdzie one są i dlaczego zostały zakażone?

-Szczepionka przypominająca kontra Omicron: Jaki biologiczny Covid-19 chroni najbardziej?

-Kto może i nie może być szczepiony przeciwko koronawirusowi?