Lista telefonów komórkowych Huawei, na których można zainstalować system Android 12

Hogar >Huawei >Lista telefonów komórkowych Huawei, na których można zainstalować system Android 12

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Sep/17/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: ¿Es el teléfono Huawei un Android?

System operacyjny Android 12 pojawi się w ciągu najbliższych kilku tygodni.Uruchomi nowy język projektowania, Material You, skupiający się na poprawie personalizacji, z nowymi paletami kolorów, bardziej dynamicznym światłem podczas odblokowywania ekranu lub przeprojektowanymi elementami, takimi jak widżety lub powiadomienia.

Wprowadzi również nowe funkcje w zakresie bezpieczeństwa i prywatności, takie jak folder „Zamknięty folder” dla zdjęć – chroniony hasłem – lub Panel prywatności, Google przedstawia nowy Panel prywatności i model AI, który poprawia interakcje z jego usługami że pokazuje oś czasu, kiedy aplikacje uzyskują dostęp do kamery lub mikrofonu, oraz wskaźniki, które pokazują, kiedy kamera lub mikrofon są używane.

Huawei uruchamia własny system operacyjny, aby sprostać sankcjom USA.

HarmonyOS, nowy system operacyjny Huawei po umieszczeniu na „czarnej liście”

Gadżety Doctor Tecno: router Huawei AX3, łamacz ścian

Po premierze Android 12 będzie dostępny dla urządzeń Google Pixel, LG, Motorola, Nokia.OnePlus, Xiaomi, między innymi.Jednak smartfony Huawei, należące do najpopularniejszych obecnie, mają niepewną przyszłość w tej aktualizacji.

Lista telefonów komórkowych Huawei, na których można zainstalować system Android 12

Co stanie się teraz z moim telefonem Huawei po awarii Google?

Huawei prezentuje swój pierwszy smartfon z najwyższej półki bez aplikacji Google

Koniec Androida w Huawei, szok dla rynku „smartfonów”

Obecnie urządzenia chińskiej firmy nie mają nawet Androida 11, ze względu na problemy wynikające z weta narzuconego przez USA Specjalistyczny portal andro4all zwraca uwagę, że Android 12 prawdopodobnie pojawi się w Huawei późno, jeśli w ogóle. choć nie jest wykluczone, że HarmonyOS stanie się systemem operacyjnym Huawei.

Ostateczna wersja Androida 12 ma pojawić się między październikiem a grudniem.Na razie dostępne są tylko wersje beta.(I)