Jak wyczyścić Facebook Messenger bez usuwania wiadomości Komentarz:

Hogar >Huawei >Jak wyczyścić Facebook Messenger bez usuwania wiadomości Komentarz:

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Feb/01/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: cómo limpiar un teléfono huawei

Czy jesteś jednym z tych, którzy wolą czystą skrzynkę pocztową z zerami?Teraz możesz przenieść to samo zamówienie do Facebook Messenger.Powiemy Ci, jak wyczyścić „tacę” bez usuwania czatów i wiadomości.

W zeszłym roku Messenger Facebooka odnotował znaczny wzrost aktywności.W wyniku zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa użytkownicy spędzali więcej czasu w komunikatorach, ale także podczas pandemii pokoje pojawiły się na Messengerze, a także fuzji z Instagramem.

Suma tych czynników spowodowała nasycenie czatów i wiadomości na Facebook Messengerze.Ale czyszczenie lub usuwanie czatów i wiadomości w komunikatorze Facebook jest łatwe, ale możliwe jest również utrzymanie porządku bez utraty rozmów.Sztuką jest archiwizowanie rozmów, które nasycają Cię wiadomościami lub których nie chcesz oglądać.

Najlepszą rzeczą w funkcji archiwizacji czatów jest to, że dosłownie zapisujesz je i masz do nich dostęp w dowolnym momencie na swoim komputerze, dzięki czemu nie stracisz żadnych wiadomości i będziesz mieć uporządkowaną aplikację Messenger na swoim telefonie.

NIE PRZESTAŃ CZYTAĆ: Jak zapobiec wygaśnięciu dźwięku iMessage

Powiemy Ci również, jak wyeliminować czaty reklamowe, aby taca Facebook Messenger była czysta i uporządkowana, wystarczy wykonać te proste kroki:

1. Na telefonie otwórz aplikację Messenger, zlokalizuj czat, którego nie chcesz już widzieć, i przeciągnij go w lewo. Jeśli jest to reklama, kliknij „Więcej”, aby ją usunąć.Jeśli jest to normalna rozmowa, przesuń palcem w lewo i kliknij „Archiwizuj”.

2. Aby ponownie uzyskać dostęp do aktywowanego czatu, przejdź na swoim komputerze do witryny Messenger, kliknij trzy poziome kropki, a następnie kliknij „zarchiwizowane czaty”.

Gotowe!Wiesz już, jak utrzymać tacę Facebook Messenger w czystości i porządku bez usuwania rozmów i bez utraty wiadomości.