Hogar >Huawei >Huawei Y9s Pierwsze wrażenia: lepsza stara znajomość

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Dec/16/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: huawei y9 es un buen teléfono

Telefony komórkowe i smartfony DZIŚ MÓWI O TYM

Subskrybuj Xataka Meksyk

Otrzymuj e-mail dziennie z naszymi artykułami:

Brak komentarzy Antonio Cahun @_vancajun

Atak Huawei na meksykański średni zasięg nie ustaje.Najnowszym zakładem jest Huawei Y9s, odnowienie zeszłorocznego modelu, który po kilku poprawkach został przedstawiony przez Ciebie z innymi interesującymi opcjami, które niedawno pojawiły się w kraju.

Oto nasze pierwsze wrażenia z Huawey Y9, wzmocnienia mocy, konstrukcji i aparatów, które pozwolą kontynuować bitwę.

Spojrzenie na… HarmonyOS: testowaliśmy i tak działa nowy system operacyjny HUAWEI w Meksyku

Liczy się wnętrze

Huawei Y9s jest z przodu identyczny jak Y9 Prime, natomiast z tyłu znajdziemy kilka detali, które jednoznacznie je różnicują.Po pierwsze, podczas gdy oba mają plastikowy tył, nowe Y9 mają gładkie wykończenie (albo gradientowa czerń), w przeciwieństwie do dwukolorowego w zeszłorocznym modelu.Do tego dochodzi całkowity brak tylnego czujnika odcisków palców w Y9, teraz z boku, oraz „kompletny” moduł fotograficzny, w przeciwieństwie do oddzielnego w Y9 Prime.

Huawei Y9s jest identyczny z Y9 Prime, ale tylko z przodu

Ponadto zachowany jest również rozmiar, jakość i rozdzielczość ekranu.Wszystko to sprawia, że ​​Y9 mają te same wymiary co Y9 Prime, czyli jest wygodnym telefonem komórkowym o dobrym chwycie, który pomimo dużej przekątnej nie jest trudny do trzymania i obsługi jedną ręką.Plastik z tyłu jest dobrej jakości i zapewnia przyciągający wzrok widok, jednak wybredni zjadacze mogą zauważyć różnicę w trzymaniu smartfona z wyższej półki.

Huawei Y9s Pierwsze wrażenia: lepsza stara znajomość

Wreszcie, podobnie jak jego poprzednik, Y9s jest „ciężki”, przekracza barierę 200 gramów przy dokładnej wadze 206 gramów.Czyli nie jest to znacząca ilość, ale jak na smartfony jest powyżej średniej, zwłaszcza za wykonanie z plastiku, bo np. ceramiczny Galaxy S10+ waży 198 gramów.

Mówiąc o elementach wewnętrznych, Y9s również dziedziczy chipset i jest zasilany przez Kirin 710F, ale teraz jest wspomagany przez 6 GB pamięci RAM.Dodatkowa pamięć o dostępie swobodnym powinna zapewnić dodatkową płynność w codziennych czynnościach.Przynajmniej tak było w naszych krótkich testach, wszystkie płynne i pozbawione szczegółów z wielozadaniowością.

Być może jedynym szczegółem, o którym warto wspomnieć, jest to, że zmiana między nimi nie jest tak natychmiastowa.Dla graczy Huawei oferuje technologię GPU Turbo, ale bez wypróbowania jej nie możemy podać szczegółów na jej temat.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, Y9s powtarza również wersję Y9 Prime, z Androidem 9.0 Pie z warstwą EMUI 9.1 i tak, wszystkie usługi, aplikacje i platformy Google są włączone i działają.

Lepszy widok

Wreszcie dochodzimy do sedna sprawy, być może najważniejszego aspektu Huawei Y9s: potrójnego aparatu ulepszonego dzięki 48-megapikselowej matrycy.Ponadto obecna jest również znana sztuczna inteligencja firmy do rozpoznawania scen.

W fotograficznej jakości Y9 osiąga dobre odwzorowanie kolorów, ale to samo nie dzieje się z uchwyceniem szczegółów, przynajmniej nie z głównymi obiektami obrazu.W związku z tym zawsze lepiej zostawić dowody, więc poniżej zostawiamy serię zdjęć zrobionych za pomocą Y9, wszystkie w trybie automatycznym.

Przyjmuje tryb normalny, domyślnie 12 megapikseliWeź tryb normalny, czujnik ultraszerokokątnyFotografuj w trybie 48 megapikseli

Stary znajomy

Jak już powiedzieliśmy, Huawei Y9s to stary znajomy na rynku krajowym.Jest na równi z konkurencją, jeśli chodzi o pamięć RAM i kamery, ale pozostaje w tyle pod względem chipsetu i oprogramowania.Oznacza to, że być może Kirin 710F nadal sprawdza się w codziennych zadaniach, ale konkurencja nadal stawia na większą moc, ta sama sytuacja z Androidem, więc nie jest dobrze zostawiać te sekcje bez nadzoru.

Jednak te niedociągnięcia – które dla niektórych mogą nie mieć znaczenia – są „rekompensowane” ceną, która jest nieco bardziej ograniczona w porównaniu z innymi konkurentami z tego samego segmentu.Jak zawsze, są dla siebie.

Dla tych, którzy lubią i wymagają, opcja Huawei Y9s jest dostępna w kraju, czekając na nowe opcje z bardziej znaczącymi zmianami.Choć może na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, skoro nie możemy ignorować sytuacji Huawei i Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij Huawei Y9s Pierwsze wrażenia: lepsza stara znajomość ...

Tematy

Udział