Hogar >Huawei >Huawei Y9 Prime: czy warto go kupić?

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Dec/14/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: huawei y9 es un buen teléfono

MEXICO CITY.- Aparat to nie jedyna rzecz, o którą powinieneś się martwić w smartfonie;W jakim stopniu gadżet można dostosować do naszych potrzeb?

Więc jeśli zawsze jesteś poza domem, ważne jest, aby Twój telefon wytrzymał przychodzenie i odchodzenie oraz, oczywiście, jeden lub drugi cios.W tym sensie Huawei Y9 Prime może być świetną opcją, jeśli myślisz o zmianie telefonu komórkowego.

Udało nam się go przetestować na kilka dni przed premierą i to są powody, dla których jesteśmy pewni, że go pokochasz.

17 karier w UNAM, które możesz studiować online

Jego konstrukcja jest super elegancka

Jeśli lubisz metaliczne kolory, z pewnością spodoba ci się projekt Y9Prime.

Na początek jego rozmiar jest bardzo wygodny: ma 16 centymetrów długości i prawie 8 szerokości, dzięki czemu idealnie mieści się w kieszeni spodni (sprawdzaliśmy).

Czy masz pod ręką słuchawki?Poznaj muzykę 8D

Dodatkowo rewers posiada łuk 3D, który dopasowuje się do dłoni i bez problemu można manewrować.

Występuje w dwóch kolorach: Sapphire Blue i Olive Green.Oba są super stylowe i pokochasz je, jeśli nie jesteś taką fanką jasnych kolorów.

Pasuje do WSZYSTKIEGO

Huawei Y9 Prime: czy warto go kupić?

Y9 Prime 2019 ma 128 GB pamięci, co jest więcej niż wystarczające do przechowywania całej Twojej muzyki, zdjęć i filmów.

Ale jeśli uważasz, że nadal możesz brakować miejsca, możesz rozszerzyć pamięć zewnętrzną do Tera!

Możesz więc zaszaleć, ściągając filmy i seriale z całkowitym spokojem.

Nie wspominając o baterii 4000 mAh.W normalnym użytkowaniu wystarcza na prawie dwa dni, a przy intensywnym użytkowaniu cały dzień bez obaw o ładowanie.

Typy osobowości, które mogą zarobić najwięcej pieniędzy

Teraz, jeśli zastanawiasz się, jaki system operacyjny ma Huawei Y9 2019 (z powodu pozwu z Google) możesz się zrelaksować, że ma Androida 9 Pie.

Oznacza to, że możesz bez żadnych niedogodności pobierać i aktualizować wszystkie aplikacje ze Sklepu Google Play.

Poznaj ciemne pochodzenie pysznych ciasteczek Oreo

Przednia kamera jest NIEZNISZCZALNA

Jasne, nie wychodzisz na ulicę z myślą o wyrzuceniu telefonu, ale zawsze jest taka możliwość.

Z tego powodu i jeśli jesteś nieco nieostrożny (tak jak ja), Y9 Prime, zwłaszcza przedni aparat, pokochasz, ponieważ jest odporny na wstrząsy.

Po pierwsze, jest chowany, co oznacza, że ​​w momencie dezaktywacji jest automatycznie zapisywany bez konieczności naciskania czegokolwiek.Ale to nie jest najlepsze...

Załóżmy, że robisz selfie wyskakującym aparatem, w tym momencie jakiś kretyn cię popycha i upuszczasz telefon.

Aparat Y9 Prime jest wyposażony w czujnik, który wykrywa upadki i powoduje natychmiastowe chowanie aparatu.Nie rozbija się, nie zacina i wytrzymuje do 15 kg wagi.

Jak żyć jak milioner, nie będąc nim

Jaka jest cena Huawei Y9 Prime?

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety Y9 Prime: wyskakujący aparat, pamięć i baterię, można by pomyśleć, że jest to bardzo drogi telefon komórkowy, ale nie.

Y9 Prime 2019 kosztuje 6689 meksykańskich peso.Tak, możesz mieć tę komórkę za mniej niż 7 tysięcy pesos, ale i tak jest bonus:

Jeśli kupisz Y9Prime w tych pierwszych, telefon będzie miał dwa głośniki Bluetooth w kolorze Olive Green całkowicie za darmo (słyszeliśmy je, a jakość dźwięku jest imponująca).

Ile godzin potrzebujesz spać w zależności od wieku

Dostępnych jest tylko 20 tysięcy zestawów głośnikowych.Można je jednak również kupić osobno: zestaw dwóch kosztuje 1099 pesos, a osobno w sklepach Huawei po 599 pesos.

Minusem jest to, że na razie Y9 Prime będzie w sprzedaży tylko u Telcel, więc jeśli należysz do innej firmy, być może wolisz kupić go w sklepach Huawei.