Hogar >Huawei >Huawei Y9 2019: co nam się podobało w tej „ciężkiej” klasie średniej

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Dec/11/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: huawei y9 es un buen teléfono

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp

Segment średniej klasy w branży mobilnej porusza się z imponującą prędkością.I w tej dynamice użytkownicy na pewno najwięcej skorzystają.Wystarczy spojrzeć na najnowszą premierę Huawei w tej niszy.W przypadku Huawei Y9 2019 producent stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko, wprowadzając funkcje, które wiele osób doceni w niedrogim urządzeniu.

W ten sposób Huawei Y9 2019, kosztem 999 900 pesos, wkracza do mocnej rywalizacji w gamie sprzętu za niespełna milion pesos.Za tę wartość ludzie dostaną telefon komórkowy dobrej wielkości, wydajny procesor, cztery aparaty i długą żywotność baterii.

Posiadanie Huawei Y9 2019 w dłoniach oznacza, że ​​zaczyna się czuć, że telefony ze średniej półki zbliżają się do dużych.I to nie tylko w estetyce, która jest elegancka i atrakcyjna;również wewnątrz, co daje użytkownikowi mobilną moc obliczeniową do wielozadaniowości.Z naszych doświadczeń z dni, w których sprzęt mieliśmy w rękach, dzielimy się wrażeniami.

Przyciągający wzrok projekt

Nikt nie uwierzy, widząc po raz pierwszy Huawei Y9 2019, że to urządzenie za mniej niż milion pesos.Jego 6,5-calowy ekran wyróżnia się.Podobnie jego cienkie krawędzie pozwalają ekranowi zajmować sporą część frontu sprzętu.Zachowuje wcięcie u góry, choć dość umiarkowane;Jest to konieczne do zlokalizowania przednich kamer i czujników.

Od strony zewnętrznej uwagę zwracają te zaokrąglone i miękkie narożniki, które sprawiają, że wygląda elegancko i atrakcyjnie.Jego styl jest bez wątpienia czymś, co musimy podkreślić.

Huawei Y9 2019 „myśli lepiej”

Huawei chciał przenieść swoje doświadczenie w rozwoju procesorów mobilnych na sprzęt ze średniej półki.Wiemy już o postępach w sztucznej inteligencji wbudowanej w telefony z serii P20 czy Mate 20. Teraz Huawei Y9 2019 otrzymuje te zalety.

Tym samym zespół ma procesor Kirin 710. Według firmy, ten komponent debiutuje w technologii budowy 12 nanometrów.„To pierwszy procesor średniej klasy Huawei z NPU (jednostka przetwarzania neuronowego)”, mówi firma.Oznacza to, że możesz teraz wykonywać zadania sztucznej inteligencji.

Dostrzegamy to w możliwości dokonania szybkiej identyfikacji obrazów.Sprzęt rozpoznaje ponad 500 rodzajów scen;Dzięki technologii sztucznej inteligencji główny aparat może grupować obrazy w 22 kategorie, zoptymalizowane w czasie rzeczywistym.

Huawei w ten sam sposób twierdzi, że „obsługuje wciągające wrażenia w grach dzięki niezależności między swoim ISP (procesorem sygnału obrazu) a DSP (procesorem przechowywania danych)”.Aby spróbować to przetłumaczyć, po prostu zażądaj tego w grze, a doświadczenie będzie dość płynne.

Ulepszone selfie

Posiadanie dwóch kamer z przodu nie idzie na marne.Telefon komórkowy ma czujnik główny o wysokiej rozdzielczości i czujnik pomocniczy;odpowiednio 16 i 2 megapiksele.To, jak mówi Huawei, zostało zaprojektowane, aby uzyskać lepszy efekt głębi podczas robienia portretów z efektem bokeh.

Jedyną rzeczą tutaj jest próba i testowanie.Efekt bokeh w selfie wygląda całkiem nieźle.Ponadto, jak wskazuje również producent, oba aparaty zawierają sztuczną inteligencję.W ten sposób można skorzystać z efektów świetlnych 3D, aby lepiej widzieć portrety i przy różnych rodzajach oświetlenia.

Zabawmy się!

Co powiesz na synchronizację wielu telefonów, aby dzwoniły jednocześnie?To nowość, którą Huawei Y9 2019 wnosi z trybem imprezy.Pierwszą rzeczą jest powiązanie ich wszystkich za pośrednictwem aplikacji.Następnie możliwe jest stworzenie systemu dźwięku przestrzennego poprzez zgrupowanie kilku telefonów komórkowych.Wtedy wszyscy będą grać tę samą muzykę, jakby to był system głośników.

Co nam się podobało?Jest łatwy w konfiguracji i naprawdę otrzymujemy lepszy dźwięk.

Trwała bateria

Urządzenie posiada baterię o pojemności 4000 mAh.Poza liczbą, doświadczenie mówi nam, że w rzeczywistości jest to telefon komórkowy, którego podłączenie do gniazdka zajmie trochę czasu.Nawet przy tak dużym ekranie, który zużywa dobrą energię, sprzęt może działać dłużej niż jeden dzień przy normalnym zapotrzebowaniu.

Huawei twierdzi również, że telefon komórkowy zawiera funkcję zwaną inteligentną optymalizacją zużycia energii.Dzięki niemu, według ich testów, na jednym ładowaniu osiąga się 9 godzin filmów lub gier, 65 godzin muzyki i 14 godzin przeglądania stron internetowych w sieci 4G.

Zdjęcia: ENTER.CO

huawei huawei huawei y9 huawei y9 2019