Huawei Y7a: gotowy na Twoją ulubioną serię

Hogar >Huawei >Huawei Y7a: gotowy na Twoją ulubioną serię

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Nov/30/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: huawei y7 es un buen teléfono

  1. Komórka
DT en Español może otrzymać prowizję, jeśli kupisz produkt ze strony PorLuis Miguel Paredes

Szukając dobrego telefonu komórkowego klasy średniej, wielu użytkowników zwraca się do Huawei, ponieważ w swoich urządzeniach odnajdują dobry związek między charakterystyką a ceną.Tak jest w przypadku Huawei Y7a, znanego również na niektórych rynkach jako P Smart 2021.

Będziesz zainteresowany:

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest jego konstrukcja, ze złotym odcieniem jak na obudowę testowanego przez nas egzemplarza (jest on również dostępny w kolorze zielonym) oraz tylną sekcją optyczną, która jest wyrównana w pionie w lewym górnym rogu, złożona z czterech soczewek (aparat główny 48 Mpix wysokiej rozdzielczości wspierany przez sztuczną inteligencję).Podczas gdy „tył” jest polimerowy, rama jest wytrzymała i mocna.

Po prawej stronie Huawei umieścił przyciski zwiększania i zmniejszania głośności, a także przycisk zasilania, który integruje czytnik linii papilarnych, który umożliwia odblokowanie smartfona.Po lewej stronie znajduje się tacka, na której można umieścić kartę danych i dodatkową pamięć (karta microSD do 512 GB).

Dolna część sprzętu integruje port ładowania USB typu C, gniazdo 3,5 mm dla słuchawek przewodowych oraz kanał audio (tylko jeden).

Multimedia

Duży ekran Huawei Y7a to pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy, gdy trzymasz go w dłoniach.Jest to 6,67-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+ (2400 x 1800 pikseli).To ulga, że ​​nie należy do tej grupy, która zostaje w HD+.

Fakt, że jest to panel LCD – a nie OLED – nie wpływa na wrażenia podczas oglądania filmu lub serialu w streamingu.Poziom jasności jest intensywny, a kolory są dokładne.Nawet w treściach, w których dominuje akcja, nie pojawia się tzw. „efekt ducha”, mimo że producent nie podaje częstotliwości odświeżania telefonu komórkowego.

Jeśli chodzi o dźwięk, nie ma żadnych skarg.Co prawda telefon nie zawiera dźwięku stereo, ale jego moc i wyrazistość nie zawodzi.Oznacza to, że nie będzie problemu, gdy zechcesz obejrzeć film i zapomnisz o słuchawkach.

Huawei Y7a: gotowy na Twoją ulubioną serię

Oczywiście posiadanie ekranu wielkoformatowego oznacza, że ​​użytkownik będzie musiał używać obu rąk w pewnych czynnościach, zwłaszcza gdy konieczne jest pisanie wszelkiego rodzaju wiadomości.

Wydajność i autonomia

Huawei Y7a jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Kirin 710A i 4 GB pamięci RAM, co przekłada się na optymalną wydajność.W przeprowadzonych testach pojawia się szybka reakcja, jeśli chodzi o odtwarzanie treści multimedialnych i przechodzenie z jednej aplikacji do drugiej.

A żeby zapisywać własne treści lub z różnych serwisów streamingowych, Huawei wyposażył go w 64 GB pamięci wewnętrznej, choć użytkownik faktycznie ma około 48 GB za darmo.Mimo to może wystarczyć na zdjęcia i filmy robione na co dzień.

Dwa inne czynniki, które zapewniają, że telefon komórkowy nie „zatrzyma się” użytkownika to pojemność baterii i szybkie ładowanie.Huawei Y7a jako jeden z nielicznych w swojej kategorii posiada akumulator o pojemności 5000 mAh, co przekłada się na nawet dwa dni użytkowania bez konieczności podłączania go do prądu.

W stosunku do szybkiego ładowania to 22,5 wata.Firma obiecuje do 120 minut odtwarzania wideo po zaledwie 10 minutach ładowania.I tak, wiemy, że Huawei nie zawodzi, gdy mówi o tej funkcji w swoich jednostkach.

Doświadczenie użytkownika

Daleko od tego, że już wiadomo, że ten telefon nie zawiera usług i aplikacji Google, musi być trochę bardziej intuicyjny.Co mamy na myśli?Na przykład uzyskanie aplikacji tak popularnej jak Netflix nie jest tak proste, jak kliknięcie przycisku instalacji;Ze sklepu AppGallery Huawei użytkownik jest przekierowywany na zewnętrzną platformę, aby mógł pobrać rozwój.

Dzieje się tak z praktycznie wszystkimi aplikacjami, które nie są oficjalnie dostępne w sklepie producenta.

Ponadto Huawei Y7a nie obejmuje usługi AppSeeker, która łączy rozwiązania mobilne o dużym popycie, takie jak WhatsApp, Facebook, Spotify, Uber, Twitter i Shazam, i która umożliwia ich pobieranie w bardziej bezpośredni sposób na pewnym stopniu.Aby nieco zastąpić swoją funkcję, firma stawia na wyszukiwarkę Petal Search, której jedną z zalet jest oferowanie „rekomendacji i wyszukiwania aplikacji”.

Jeśli użytkownikowi uda się pokonać barierę personalizacji smartfona według własnych upodobań – co dla niektórych może być nie lada wyczynem – jest pewne, że będzie miał sprawny telefon komórkowy, który pozwoli mu komunikować się i bawić przez cały dzień .

Wreszcie, jeśli chodzi o interfejs, wielu może nie lubić różnych folderów tworzonych podczas pierwszego uruchomienia telefonu.Huawei ma przedstawiać rekomendacje dla aplikacji do zainstalowania w tych sekcjach, ale szczerze mówiąc, wydają się one dość inwazyjne.

Wnioski.

Huawei Y7a to telefon, który oferuje optymalne wrażenia multimedialne, głównie dzięki charakterystyce jego ekranu.Oznacza to, że w niektórych przypadkach użytkownik musi obsługiwać obie ręce.

Nie ma żadnych skarg dotyczących jego działania i autonomii.To, co robi, to fakt, że historia się powtarza: ci, którzy całkowicie polegają na usługach i aplikacjach Google, nie jest to element, który im się spodoba.Huawei nie zdołał jeszcze zaoferować tak intuicyjnego doświadczenia własnymi zasobami, jak stwierdzono w poprzednich wierszach.

Jego cena 5800 peso meksykańskich, około 290 dolarów, jest konkurencyjna.Oznacza to, że może to być realna alternatywa dla tych, którzy chcą przejść z niskiego poziomu do średniej bez konieczności nadwyrężania swojego budżetu.

Kup od Huawei w Meksyku.

Zalecenia redaktora

Najlepsze prezenty dla użytkowników pikseli

Najlepsze telefony komórkowe Motorola, które możesz kupić w 2022 r.

Najlepsze telefony komórkowe średniej klasy w USA, które możesz kupić

Najlepsze tapety na iPhone'a w 2021 roku

T-Mobile ma nową lukę w zabezpieczeniach

Nowy zwiastun Batmana ma tajną witrynę Człowieka-Zagadki

Bez śladu: jak zniszczyć dysk twardy

To oficjalne: Disney ujawnia, jak Boba Fett przeżył Sarlacc

Ukryta skarga animatora Akira wychodzi na jaw 33 lata później

Jak wyłączyć aplikacje śledzące na iOS i Androidzie

Jak z łatwością poruszać się po Stanach Zjednoczonych

Nigdy więcej singli: miasto w Chinach tworzy miejską Tinder

W Chinach możesz wymienić baterię w samochodzie elektrycznym w kilka minut