Hogar >Huawei >Huawei Y6 II

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Nov/21/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung vida digital

Etiquetas: es huawei y6 un buen teléfono

Huawei nie zaniedbuje niższych zakresów i chociaż teraz jego priorytetem są Huawei P9 i P9 Lite, nadal przedstawia propozycje w niższych kategoriach, które zapewniły mu globalną pozycję, jaką ma dzisiaj.

Telefon komórkowy, który został obecnie zaprezentowany w społeczeństwie, to Huawei Y6 II, terminal, który ma dobry design i bardzo przypomina Xiaomi Redmi 3 zarówno pod względem linii, jak i sitodruku z tyłu, z diamentową matrycą .

Charakterystyka

Huawei Y6 II

Jesteśmy przed urządzeniem, które przynosi korzyści, aby utrzymać niską cenę.Jego procesor to HiSilicon Kiron 620, ośmiordzeniowy, 64-bitowy układ, ale tylko 1,2 GHz.

Nawet w niskim zakresie potrzebne są 2 GB, a pamięć RAM tego smartfona jest zgodna.W ten sam sposób widzimy, jak pamięć wewnętrzna ma 16 GB, a ekran rośnie do 5,5 cala, co już wydaje się standardem.Oczywiście mamy do czynienia z niską rozdzielczością 1280×720 px, co pozostawia nam gęstość pikseli na cal na poziomie 267.

Tylny aparat to 13 Mpx, a Huawei nadal wyróżnia się z przodu, 8 Mpx z ogniskową f/2.0, którą dzieli z głównym aparatem.

Widzimy Androida 6.0 Marshmallow pod interfejsem EMIU 4.1, jak mogłoby być inaczej.

Alternatywy

Z mniejszym ekranem, ale ze świetnym designem, mamy Energy Phone Pro 4G Navy w tej samej cenie.Inną opcją jest Weimei We Plus, coś droższego.Teraz, gdy cena spadła, kolejną dobrą opcją jest bq Aquaris X5.

Streszczenie

Cena i dostępność

Model ten będzie dostępny w lipcu w cenie 199 euro, z tylko jednym wariantem.