Hogar >Huawei >HONOR 50 przybył do Panamy z najlepszą kamerą wideo i wszystkimi usługami Google

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Jun/24/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: huawei honor es un buen teléfono

HONOR to marka, która w ostatnich miesiącach przykuła uwagę wielu użytkowników, po tym, jak pod koniec 2020 roku ogłosili niezależność od HUAWEI i w tak krótkim czasie zdołali wypozycjonować się na 3. miejscu w sprzedaży smartfonów w Chinach.

Podobnie HONOR przybył do naszego kraju, depcząc i wyznaczając trendy.Właśnie dlatego nowy smartfon, HONOR 50, jest tego dowodem, ponieważ jest nie tylko elegancki, ale także oferuje potężne możliwości aparatu, które będą oznaczać przed i po tych, którzy lubią tworzyć filmy dla sieci społecznościowych.Ponadto zapewniają pełne wrażenia, ponieważ mają usługi Google i nieograniczony dostęp do wszystkich aplikacji w sklepie Google Play.

Najlepsze wrażenia wideo na smartfonie

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na tworzenie i edycję treści wideo, HONOR 50 zapewnia szereg ulepszeń sprzętowych i programowych, rozwiązując najczęstsze problemy: ograniczone tryby nagrywania i możliwości edycji.W ten sposób nagrywanie wideo ze smartfona przenosi się na zupełnie nowy poziom.

W ten sposób HONOR 50 integruje tylną i przednią kamerę z największą liczbą pikseli w swojej kategorii, aby uzyskać ostre obrazy, odpowiednio 108 MP i 32 MP.

HONOR 50 przybył do Panamy z najlepszą kamerą wideo i wszystkimi usługami Google

Z kolei tył telefonu integruje system kamer z czterema obiektywami: główny 108 MP, szerokokątny 8 MP z polem widzenia 122º i przysłoną F2.2 do robienia zdjęć w szerokim zakresie;bokeh 2 MP do portretów w celu rozmycia tła i makro 2 MP dla szczegółowego widoku miniaturowego świata.

W przedniej części kamera o rozdzielczości 32 MP i kącie widzenia 90º, co pozwala na nagrywanie doskonałych filmów, z większą liczbą osób i szerokim krajobrazem.Ponadto integruje sztuczną inteligencję (AI), która pozwala nagrywać z dużą wyrazistością w warunkach słabego oświetlenia.HONOR 50 oferuje również sześć trybów nagrywania Multi-Video.

Imponujący ekran zapewniający wciągające wrażenia wizualne

HONOR 50 posiada zakrzywiony ekran OLED o przekątnej 6,57 cala, który obsługuje 2340 x 1080 FHD.Jest wyposażony w częstotliwość odświeżania ekranu do 120 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 300 Hz, co zapewnia wysoką szybkość reakcji ekranu, zapewniając wspaniałe wrażenia podczas oglądania wideo i gier przy mniejszym opóźnieniu wejściowym.

Najszybsza technologia ładowania w swojej klasie i najnowocześniejszy procesor

Wyposażony w jednoogniwową, dwuobwodową baterię, HONOR 50 z łatwością wytrzymuje cały dzień nieprzerwanego użytkowania dzięki baterii 4300 mAh.Ponadto urządzenie posiada technologię 66W HONOR SuperCharge, która pozwala naładować baterię od 3% do 70% w zaledwie 20 minut za pomocą oryginalnej ładowarki dołączonej do opakowania.

Aby zmaksymalizować wydajność, HONOR 50 jest wyposażony w procesor Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G, który poprawia wydajność procesora i karty graficznej o 45%, a moc przetwarzania AI o 123% w porównaniu z poprzednią generacją.

Jest również wyposażony w GPU Turbo X, unikalną technologię akceleracji grafiki, która zapewnia potężną wydajność nawet podczas najbardziej wymagających gier mobilnych.

W ten sposób HONOR wyznacza nową generację technologii mobilnej, zapewniając najlepsze wrażenia wideo na rynku i która z pewnością staje się silnym konkurentem w branży technologii urządzeń z systemem Android.

To i inne urządzenia marki są już dostępne w głównych sklepach z technologiami w kraju.Dowiedz się więcej o ich produktach w ich sklepie internetowym www.tiendaHONOR.com oraz w ich sieciach społecznościowych: Instagram @HONOR_Panama i Facebook @HONORPanama .