Hogar >Huawei >Oto Huawei, które w 2022 r. zostanie zaktualizowane do EMUI 12 i Androida 11: oficjalna lista

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Aug/04/2022

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: ¿Es huawei p20 lite un buen teléfono?

3 komentarze DZIŚ MÓWI O

Subskrybuj Engadget Mobile

Otrzymuj e-mail dziennie z naszymi artykułami:

Samuel Fernández @samfdz

Niedawno Huawei wprowadził nową wersję swojej zastrzeżonej warstwy, EMUI, która osiągnęła wersję numer 12. Pomimo zakazu dostępu do części Androida należących do Google, usług Google Play, system operacyjny pozostaje open source i orientalna firma wykorzystał swoją przedostatnią wersję (najnowszą w momencie ogłoszenia) do dalszego aktualizowania swojego ekosystemu.

Teraz marka ogłosiła listę telefonów komórkowych w swoim katalogu, które otrzymają aktualizację do EMUI 12. Choć Huawei nie zapowiada inaczej, wszystkie będą kontynuowane w ekosystemie Androida w oczekiwaniu na przyszłą zmianę na Harmony OS 2.0, z której dla teraz nie mamy wiarygodnych wiadomości na poziomie międzynarodowym.Tak więc podajemy listę terminali, które zostaną zaktualizowane.

Android 11 i EMUI 11 w I kwartale 2022 r.

Jak skomentowaliśmy, EMUI 12 został opracowany do działania na Androidzie 11, chociaż być może znajdziemy wyjątek w terminalach o niższej mocy.Być może niektóre z tych ostatnich trzymają serce Androida 10, ponieważ marka nie wskazała konkretnie, która wersja Androida będzie tą, która pojawi się w jej reklamie.

W Engadget Huawei Mate 40 Pro, analiza: mieszane uczucia z telefonem, który w normalnych warunkach byłby kandydatem na najlepszego roku

Oto Huawei, które w 2022 r. zostanie zaktualizowane do EMUI 12 i Androida 11: oficjalna lista

Tym samym telefony na liście będą aktualizowane od pierwszego kwartału 2022 r., w zależności od marki, i nie tylko zostanie zaktualizowana warstwa (coś, czego na początku się obawiano ze względu na ograniczenia dostępu do Androida), ale także operacyjne system.Zapowiedziane modele to:

Jak wskazuje sama marka, telefony zaczną otrzymywać aktualizacje do Androida 11 i EMUI 12 w pewnym momencie w pierwszym kwartale 2022 roku, chociaż nie określono, jaka będzie kolejność ani do kiedy te wersje skoków zostaną wydane.Więc jeśli jesteś użytkownikiem któregokolwiek z modeli, wiedz, że Huawei poinformował, że w nadchodzących miesiącach będziesz miał świetną aktualizację.Cierpliwość.

Przez |GSMArena

Udostępnij Oto Huawei, które zostanie zaktualizowane do EMUI 12 i Androida 11 w 2022 roku: oficjalna lista

Tematy

Udział