Czy telefony regenerowane są tego warte? Z Certideal na pewno tak

Hogar >Huawei > Czy telefony regenerowane są tego warte? Z Certideal na pewno tak

Huawei

Tiempo: g-soft

On: Jan/05/2023

Categoría: Huawei iPhone Samsung

Etiquetas: ¿Es una mala idea comprar un teléfono huawei?

Ponadto, aby zwiększyć oferowaną niezawodność, sklep, o którym wspomnieliśmy wcześniej - i który jest wyraźnym przykładem opcji jakościowej - zapewnia dwuletnią pełną gwarancję na telefon komórkowy, który zabierasz ze sobą.Dlatego jeśli masz jakiś problem, z pewnością znajdziesz rozwiązanie bezpośrednio w Certideal.Ponadto należy pamiętać, że usługa naprawy jest dostępna dla wszystkich problemów, które mogą wystąpić i które są poza zasięgiem.

Z jednym z tych telefonów niewiele tracisz

Nasi koledzy z Topes de Gama Plus mieli okazję zrecenzować dwa iPhone’y 11s (jeden nowy i jeden zregenerowany) i doszli do wniosku, że wcale nie jest złym pomysłem wyceniać zakup tego ostatniego.Powodem jest to, że nie napotkasz problemów, jeśli chodzi o otrzymywanie aktualizacji oprogramowania;działanie wszystkich aplikacji – w tym natywnych – jest doskonałe… i nie miały żadnego błędu w dostępie do oficjalnego sklepu Apple;a nawet w sekcji wydajności ledwo znaleźli różnice.

Oczywiście jest element, który, jeśli zamierzasz znaleźć pewien stopień degradacji w wyniku użytkowania: bateria.Jest to element o ograniczonej żywotności i dlatego nie znajdziesz go w 100%, jeśli zdecydujesz się na model zregenerowany.Oczywiście różnice nie były szczególnie dramatyczne, a nasi koledzy byli bardzo zadowoleni.

Czy warto kupić regenerowany?

 Czy telefony regenerowane są tego warte?  Z Certideal na pewno tak

Cóż, prawda jest taka, że ​​w dzisiejszych czasach wydaje nam się to dość rozsądną i spójną opcją, więc wcale nie jest to zła decyzja, ponieważ możesz uzyskać dostęp do telefonu z wyższej półki bez szczególnie wysokiego budżetu.Nie przegapisz praktycznie niczego, a bezpieczeństwo zarówno podczas zakupu, jak i późniejszego użytkowania jest doskonałe.

Przy okazji, aby Cię zachęcić, zostawimy Ci kupon rabatowy (GAMAPLUS) poniżej, dzięki czemu zaoszczędzisz kilka euro w przypadku, gdy zdecydujesz się poszukać i kupić zregenerowany telefon w Certideal ... coś, co dla bezpieczeństwa i dobra robota, polecamy.